Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 19 Απρ 2014 15:09 #28

  • costantinos
  • Το Άβαταρ του/της costantinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 120
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: -1 (-4)
ansel έγραψε:
costantinos έγραψε:
μπορειτε να μου πειτε σε ποια εφαρμογη του taxis βρισκετε αυτο το μενου των τοκων...?

Βρίσκεται στην δήλωση εισοδήματος Ε1
Πίνακας 6
5. Τόκοι καταθέσεων τραπεζών ημεδαπής προέλευσης Για εμφάνιση τόκων πατήστε ΕΔΩ
thx ansel οταν μπαινεις για πρωτη φορα πρεπει να κανεις μια επιβεβαιωση των στοιχειων σου για να σου τα εμφανισει...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 19 Απρ 2014 16:19 #29

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
ansel έγραψε:
costantinos έγραψε:
μπορειτε να μου πειτε σε ποια εφαρμογη του taxis βρισκετε αυτο το μενου των τοκων...?

Βρίσκεται στην δήλωση εισοδήματος Ε1
Πίνακας 6
5. Τόκοι καταθέσεων τραπεζών ημεδαπής προέλευσης Για εμφάνιση τόκων πατήστε ΕΔΩ

Nαι αλλα πρωτου μπεις εκει σου ζηταει να κανεις μια επιβεβαιωση των στοιχειων σου και σου παρουσιαζει ενα email " Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "...
Aυτο το πραγμα με προβληματιζει κι ετσι για την ωρα δε προχωραω στο Ε1.
Ειναι ενα αυτοματο e-mail που σου δινουν με σκοπο να το αλλαξεις με το νικ και το pass της αρεσκειας σου?
To e-mail που ειχαμε χρησιμοποιησει τη πρωτη φορα για να κανουμε τη δηλωση μεσω ιντερνετ, εμπλεκεται καπου?
Τελευταία διόρθωση: 19 Απρ 2014 16:20 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 00:21 #30

  • bfc_xxx
  • Το Άβαταρ του/της bfc_xxx
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 100
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 24
  • Κάρμα: 0 (-1)
Σε μένα το Gsis εμφανίζει μόνο τους τόκους από τις καταθέσεις ταμιευτηρίου (τρ. Πειραιώς και Αλφα) δηλ 1,5€ ευρώ περίπου ενώ δε μου εμφανίζει καθόλου τους τόκους από τις προθεσμιακές (τρ. Πειραιώς). Πρέπει να πάρω βεβαίωση από τη τράπεζα η απλά δηλώνω αυτό που θεωρώ σωστό?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 00:56 #31

  • costantinos
  • Το Άβαταρ του/της costantinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 120
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: -1 (-4)
euro έγραψε:
ansel έγραψε:
costantinos έγραψε:
μπορειτε να μου πειτε σε ποια εφαρμογη του taxis βρισκετε αυτο το μενου των τοκων...?

Βρίσκεται στην δήλωση εισοδήματος Ε1
Πίνακας 6
5. Τόκοι καταθέσεων τραπεζών ημεδαπής προέλευσης Για εμφάνιση τόκων πατήστε ΕΔΩ

Nαι αλλα πρωτου μπεις εκει σου ζηταει να κανεις μια επιβεβαιωση των στοιχειων σου και σου παρουσιαζει ενα email " Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. "...
Aυτο το πραγμα με προβληματιζει κι ετσι για την ωρα δε προχωραω στο Ε1.
Ειναι ενα αυτοματο e-mail που σου δινουν με σκοπο να το αλλαξεις με το νικ και το pass της αρεσκειας σου?
To e-mail που ειχαμε χρησιμοποιησει τη πρωτη φορα για να κανουμε τη δηλωση μεσω ιντερνετ, εμπλεκεται καπου?
οταν μπεις για πρωτη φορα στο μενου 'υποβολη δηλωσης Ε1' σου ζηταει να κανεις επιβεβαιωση των στοιχειων σου που ειναι αποθηκευμενα.σε μενα ειχε στο πεδιο 'email' αυτο που ειχα χρησιμοποιησει οποτε εκανα επιβεβαιωση κ συνεχισα.μετα δεν σου ξαναζηταει επιβεβαιωση κ μπαινεις αμεσα στο Ε1.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 00:58 #32

  • costantinos
  • Το Άβαταρ του/της costantinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 120
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: -1 (-4)
bfc_xxx έγραψε:
Σε μένα το Gsis εμφανίζει μόνο τους τόκους από τις καταθέσεις ταμιευτηρίου (τρ. Πειραιώς και Αλφα) δηλ 1,5€ ευρώ περίπου ενώ δε μου εμφανίζει καθόλου τους τόκους από τις προθεσμιακές (τρ. Πειραιώς). Πρέπει να πάρω βεβαίωση από τη τράπεζα η απλά δηλώνω αυτό που θεωρώ σωστό?
συνηθως εμφανιζει τους τοκους απο τους λογαριασμους (μαζι κ προθεσμιες) μονο στον πρωτο δικαιουχο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": miou (ΜΑΝΘΟΣ), bfc_xxx

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 00:59 #33

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
costantinos έγραψε:
οταν μπεις για πρωτη φορα στο μενου 'υποβολη δηλωσης Ε1' σου ζηταει να κανεις επιβεβαιωση των στοιχειων σου που ειναι αποθηκευμενα.σε μενα ειχε στο πεδιο 'email' αυτο που ειχα χρησιμοποιησει οποτε εκανα επιβεβαιωση κ συνεχισα.μετα δεν σου ξαναζηταει επιβεβαιωση κ μπαινεις αμεσα στο Ε1.

Εννοεις για πρωτη φορα στη χρονια ή πρωτη φορα γενικως?
Εγω ειχα χρησιμοποιησει αλλο email(yahoo) το οποιο δεν εμφανιζει στο πεδιο email.
Τελικα τωρα τι να κανω?
Τελευταία διόρθωση: 20 Απρ 2014 01:00 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 01:27 #34

  • costantinos
  • Το Άβαταρ του/της costantinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 120
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: -1 (-4)
euro έγραψε:
costantinos έγραψε:
οταν μπεις για πρωτη φορα στο μενου 'υποβολη δηλωσης Ε1' σου ζηταει να κανεις επιβεβαιωση των στοιχειων σου που ειναι αποθηκευμενα.σε μενα ειχε στο πεδιο 'email' αυτο που ειχα χρησιμοποιησει οποτε εκανα επιβεβαιωση κ συνεχισα.μετα δεν σου ξαναζηταει επιβεβαιωση κ μπαινεις αμεσα στο Ε1.

Εννοεις για πρωτη φορα στη χρονια ή πρωτη φορα γενικως?
Εγω ειχα χρησιμοποιησει αλλο email(yahoo) το οποιο δεν εμφανιζει στο πεδιο email.
Τελικα τωρα τι να κανω?
εννοω για πρωτη φορα στη χρονια δλδ στο 2014 στη περιπτωση μας...αν επιλεξεις επιβεβαιωση μετα σε ρωταει να απαντησεις με ΝΑΙ η ΟΧΙ αν τα στοιχεια της φορμας ειναι αληθη.εγω σου πα οτι τα δικα μου ηταν σωστα (κ το μειλ) κ επελεξα ΝΑΙ.πιστευω οτι αν αλλαξεις το μειλ σου κ βαλεις το δικο σου μετα μπορεις να επιλεξεις ΝΑΙ κ να συνεχισεις...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 01:32 #35

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
Στα Εισερχομενα της σελιδας μου στο gsis υπαρχει ενα μυνημα να ενημερωσω το email μου.
Παρακαλείσθε να προβείτε σε ενημέρωση των στοιχείων σας στην υπηρεσία TAXISnet (email, τηλέφωνο) από την επιλογή Ο λογαριασμός μου/ Διαχείριση λογαριασμού, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας.

Εν τω μεταξυ, το yahoo email με το οποιο ειχα πρωτογραφτει πριν 2 χρονια, δε μπορω να το χρησιμοποιησω(με ρωταει την ερωτηση αφαλειας, πως λενε το θειο μου... και δε θυμαμαι τι ειχα γραψει).
Εσυ μου προτεινεις να δημιουργησω αλλο email (στο taxisnet.gr που εχει η φορμα ή σε οποιονδηποτε διακομιστη?), να το βαλω στο πεδιο και κατοπιν να προχωρησω στο Ε1?
Τελευταία διόρθωση: 20 Απρ 2014 01:47 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ε1 2014 - ΤΟΚΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ 20 Απρ 2014 04:54 #36

  • costantinos
  • Το Άβαταρ του/της costantinos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 120
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: -1 (-4)
euro έγραψε:
Στα Εισερχομενα της σελιδας μου στο gsis υπαρχει ενα μυνημα να ενημερωσω το email μου.
Παρακαλείσθε να προβείτε σε ενημέρωση των στοιχείων σας στην υπηρεσία TAXISnet (email, τηλέφωνο) από την επιλογή Ο λογαριασμός μου/ Διαχείριση λογαριασμού, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας.

Εν τω μεταξυ, το yahoo email με το οποιο ειχα πρωτογραφτει πριν 2 χρονια, δε μπορω να το χρησιμοποιησω(με ρωταει την ερωτηση αφαλειας, πως λενε το θειο μου... και δε θυμαμαι τι ειχα γραψει).
Εσυ μου προτεινεις να δημιουργησω αλλο email (στο taxisnet.gr που εχει η φορμα ή σε οποιονδηποτε διακομιστη?), να το βαλω στο πεδιο και κατοπιν να προχωρησω στο Ε1?
δε ρωτας καλυτερα καποιο λογιστη για να μη σε παρω στο λαιμο μου...?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα