Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Ηλεκτρονικό δάνειο

Ηλεκτρονικό δάνειο 02 Σεπ 2022 18:57 #1

Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω και να μάθω αν κανείς σας έχει πάρει δάνειο ηλεκτρονικά? Από αυτές τις εταιρείες που διαφημίζονται. Επειδή ψάχνω για άμεσα δάνειο αλλά φοβάμαι μήπως είναι απάτη. Παρακαλώ απαντήστε
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ηλεκτρονικό δάνειο 02 Σεπ 2022 22:33 #2

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Προσωπικά δεν εχω ιδέα για ποιές εταιρείες αναφέρεσαι αλλά να σε βαλω σε σκέψεις κάνω ανάρτηση.
1.Οποιος βιάζεται και παει πιο γρήγορα αλλά και ...."σκοντάφτει".....
2.Εχεις μούδιασμα στα πόδια να πάς σε μια Τράπεζα και ακόμα σε Φοροτεχνικό να ρωτήσεις και ανάλογα το Εισόδημά σου θα σε προφυλάξουν απο βιασύνες μην σου κακοφαίνετε.
Για να το "κολοβαράει" μια Τράπεζα υπάρχει πάντα λόγος......"μαζέψου" τα επιτόκια αυξάνονται μαλλον κατα 0.75% απο E.C.B -FED.
"Καθαρός" ειμαι απο το 2009 και για να το εξοφλήσω κλειδωνα το ΙΧ και αγόραζα εισιτήριο €1.40 διάρκειας 1.30 ωρας και πήγαινα στην Βαλαωρίτου που ηταν η H.S.B.C για να το εξοφλήσω παπαριά €380 η δόση ηταν και γύρναγα μεσα στην 1.30 ωρα διάρκεια που ηταν το εισιτήριο και το εκανα 10 χρόνια Χ12 μήνες = 120 φορές και υπόψιν πίεζα την Τράπεζα να μου μειώσει τον χρόνο στην 5-ετία λόγω εισοδημάτων......
Το εκανα για να το θυμάμαι και μαλιστα τις αποδείξεις και τις εχω φυλάξει αλλά και τις εχω scan-άρει εγχρωμες.
«Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας» δηλαδή τα "ευκολα" και "γρήγορα".....προσωπικά τα "δύσκολα" μου αρέσουν αμα βλέπω "ευκολα" στην ζωή τρέμω 24ωρες το 24ωρο.
Ακόμα και στις γυναίκες οι "ευκολες" ξυλάγκουρες με αηδιάζουν αμα δεν εχει την χάρι της η γκόμενα ενω οι δύσκολες με συναρπάζουν κυριολεκτικά .......
«Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας» ξανασκέψου το πάντως!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Ηλεκτρονικό δάνειο 06 Σεπ 2022 09:05 #3

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
Δεν έχω πάρει, ούτε έχω δει κάποια εταιρεία να διαφημίζεται. Έχεις κάποιο link;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ηλεκτρονικό δάνειο 07 Σεπ 2022 17:53 #4

Αν πατήσεις για ψάξιμο δάνειο ηλεκτρονικό θα σου βγάλει πολλές εταιρείες.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Ηλεκτρονικό δάνειο 09 Σεπ 2022 11:55 #5

  • gus (gus326)
  • Το Άβαταρ του/της gus (gus326)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1784
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 695
  • Κάρμα: 36
Παντελής (Παντελής ) έγραψε:
Ρε παιδιά ήθελα να ρωτήσω και να μάθω αν κανείς σας έχει πάρει δάνειο ηλεκτρονικά? Από αυτές τις εταιρείες που διαφημίζονται. Επειδή ψάχνω για άμεσα δάνειο αλλά φοβάμαι μήπως είναι απάτη. Παρακαλώ απαντήστε

Τοκογλυφοι μακριά. Αν είναι ανάγκη δίνουν οι συστημικές τράπεζες με κάτι επιτόκια 14-15%!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.053 δευτερόλεπτα