Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Θέματα οικονομικής επικαιρότητας
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Εκδοση χρεωστικης καρτας και κοστος

Εκδοση χρεωστικης καρτας και κοστος 03 Αυγ 2019 12:25 #1

  • tsarkalakos
  • Το Άβαταρ του/της tsarkalakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 700
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 52
  • Κάρμα: 12
Καλημερα σε ολους τι γινεται με το κοστος για λογαριασμο στην alpha bank στον οποιο δεν εχει εκδωθει ποτε καρτα αναληψης,πρεπει να πληρωσω η μπορω να αποκτησω δωρεαν? Γιατι σε ενα καταστημα που ειχα παει για ενημερωση ενος χαρτιου που μου εχουν δωσει για βιβλιαριο μου το επαιζαν εξυπνοι οι υπαλληλοι να περιμενω στην ουρα του ταμειου για να παρω απλα μια κινηση των τελευταιων κινησεων και μου ειπαν βγαλε καρτα μολις τους ειπα οτι εχει κοστος λεει σιγα το πραγμα ξερω γω,μολις του ειπα οτι δεν γινεται να διατηρω 10 καρτες σε ολες τις καρτες και αλλα 10 ebanking το βουλωσε.

Λοιπον αν εκδοσω καρτα αναληψης στην alpha χρεωνομαι κατι? Ειναι για εναν λογαριασμο που δεν εχει εκδοθει ποτε καρτα.
Επισης στην Πειραιως εληξε η καρτα που ειχα την οποια δεν χρησιμοποιουσα και μου εστειλαν αλλη στο σπιτι αλλα δεν με χρεωσαν κατι,λογικα αν την ενεργοποιησω θα μου κρατησει προμηθεια?

Ευχαριστω πολυ!
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.048 δευτερόλεπτα