Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: δέσμευση καταθέσεων

Απ: δέσμευση καταθέσεων 22 Μαϊ 2012 03:24 #37

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Θα ήθελα να λάβεις υπόψη σου και εσύ και όλοι όσοι απλά σαν αντιπρόταση έχετε δεν ψηφίζω ΝΔ ΠΑΣΟΚ πως καλό ειναι το τρυπάκι που εχει βάλει οΣΥΡΙΖΑ τον κόσμο , αλλά να δειτε και μερικά πράγμα εκτος της ελλειψης προγράματος και των λοιπών πρακτικών είναι ότι βασικά στελέχη του και σύμβουλοι του Τσιπρα ειναι οι κυριοι Κοτσακάς συμβουλος του Τσοχατζοπουλου στο υπουργειο αμυνας επι υποβρυχιων και προμηθειων , κυριος Ραυτοπουλος πρωην προεδρος της ΓΣΣΕ και την προτασή του Για Αρσένη . Οσοι δεν θυμάστε ειναι ο γνωστός τσάρος της οικονομιας που επι εποχής του αποβιομηχάνισε την χώρα κατέστρεψε την παραγωγή έτρεχε ο πληθωρισμός με 25% και αναγκασε τον παπανδρέου τον μακαρίοτη να επιβάλει την γνωστή λιτότητα .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 22 Μαϊ 2012 05:26 #38

  • ςος
  • Το Άβαταρ του/της ςος
Ρε Σταματη τι καλο ειδες απο την ΝΔΟΥΛΑ???Οχι πες μου σε παρακαλω που ξεθαψες τον Αρσενη και καταπινεις ολες τις βρωμιες που εκανε ο Αλογοσκουφης και Καραμανλης???ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ειδες κατι καλο???Ειδες καμια ανασυσταση κρατους????Μπηκε κανεις απο τους νταβατζηδες που ελεγε μεσα????Ισα ισαφαγανε με χρυσες κουταλες και σε αυτα τα 5 χρονια ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΕ ΤΟ ΕΛΕΙΜΑ Η ΝΔΟΥΛΑ ΣΟΥ.Τι ΒΑΤΟΠΑΙΔΙΑ,ΤΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ,ΤΙ ΟΜΟΛΟΓΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΔΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΧΑΘΗΣ?????ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΛΥΠΤΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΛΥΦΗ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΥΝΕ.Η ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΨΥΧΑΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΕΓΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΑΝ. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ .ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ??ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΚΡΗ ΣΤΟ ΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΖΟΥΛΑ Η ΣΕ ΧΟΥΝΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ??
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 22 Μαϊ 2012 06:27 #39

  • Σονια
  • Το Άβαταρ του/της Σονια
ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Νομίζω πως πρέπει να έχουμε καθαρό μυαλό όσο μπορούμε μέσα στον πανικό των ημερών μετά τις αντιφατικές τοποθετήσεις Συριζα σχετικά με τις καταθέσεις και την παραμονή ή μη στο Ευρώ .
Τα πράγματα έχουν την εξής σειρά κατά την γν'ωμη μου , ο Συριζα μεταλάσεται σε ένα σκληρό λαικίστικο ΠΑΣΟΚ του 81 που έχει την υποστήριξη μεγάλου κοματιού του συνδικαλιστικού τομέα των ΔΕΚΟ που φανερά αλλά και υπόγεια τον στηρίζουν για να διαηιρίσουν και να επαναφέρουν κεκτημένα . Επισης ένα μεγάλο μέρος των δ.υ που τους έχουν κατακρεουργήσει τους μισθούς και έχουν βρεθεί σε αδιέξοδο . Μετά έχει μία μεγάλη μάζα ανέργων νέων που ε'ιδαν τα ονειρά τους να καταστρέφονται και επίσης μία μεγάλη μάζα δανειοληπτών που έχουν έρθει σε αδιεξοδο απο προσωπικά λάθη ή απο τις συνθήκες που επικράτησαν στην αγορά . Άρα λαικίζοντας ο Συριζα τους δίνει ελπίδα . Το παιχνίδι το έχουμε ξαναδεί το 81 με την διαφορά οτι τότε υπήρχαν χρηματα μπορουσες να δανειστεις και τελος υπήρχε παραγωγή.


Πες τα χρυσοστομε !!
Τελικα το μονο που δεν λειπει ποτε απο αυτην την χωρα ειναι οι δημαγωγοι Εθνοσωτηρες.
Και ο κοσμος;Ο κοσμος θελει να ακουει ψεμματα και φουμαρα.
Ε οχι κυριοι.Δεν γινεται να εχετε και την πιττα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο.Και χωρις λιτοτητα και μεσα στην Ευρωπη.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 22 Μαϊ 2012 06:50 #40

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Σονια έγραψε:
ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Νομίζω πως πρέπει να έχουμε καθαρό μυαλό όσο μπορούμε μέσα στον πανικό των ημερών μετά τις αντιφατικές τοποθετήσεις Συριζα σχετικά με τις καταθέσεις και την παραμονή ή μη στο Ευρώ .
Τα πράγματα έχουν την εξής σειρά κατά την γν'ωμη μου , ο Συριζα μεταλάσεται σε ένα σκληρό λαικίστικο ΠΑΣΟΚ του 81 που έχει την υποστήριξη μεγάλου κοματιού του συνδικαλιστικού τομέα των ΔΕΚΟ που φανερά αλλά και υπόγεια τον στηρίζουν για να διαηιρίσουν και να επαναφέρουν κεκτημένα . Επισης ένα μεγάλο μέρος των δ.υ που τους έχουν κατακρεουργήσει τους μισθούς και έχουν βρεθεί σε αδιέξοδο . Μετά έχει μία μεγάλη μάζα ανέργων νέων που ε'ιδαν τα ονειρά τους να καταστρέφονται και επίσης μία μεγάλη μάζα δανειοληπτών που έχουν έρθει σε αδιεξοδο απο προσωπικά λάθη ή απο τις συνθήκες που επικράτησαν στην αγορά . Άρα λαικίζοντας ο Συριζα τους δίνει ελπίδα . Το παιχνίδι το έχουμε ξαναδεί το 81 με την διαφορά οτι τότε υπήρχαν χρηματα μπορουσες να δανειστεις και τελος υπήρχε παραγωγή.


Πες τα χρυσοστομε !!
Τελικα το μονο που δεν λειπει ποτε απο αυτην την χωρα ειναι οι δημαγωγοι Εθνοσωτηρες.
Και ο κοσμος;Ο κοσμος θελει να ακουει ψεμματα και φουμαρα.
Ε οχι κυριοι.Δεν γινεται να εχετε και την πιττα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο.Και χωρις λιτοτητα και μεσα στην Ευρωπη.
ΣΟΝΙΑ ΤΙ ΘΑ ΨΗΦΙΣΗΣ????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 23 Μαϊ 2012 06:48 #41

  • Σονια
  • Το Άβαταρ του/της Σονια
Φιλε μου γιατι ρωτας;
Θα σου δωσω ενα στοιχειο:Πασοκ και ΝΔ δεν ψηφισα ποτε μου.
Τι συμπεραινεις οτι ειμαι;
Αληθεια εσυ τι θα ψηφισεις;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 23 Μαϊ 2012 15:21 #42

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Σονια έγραψε:
Φιλε μου γιατι ρωτας;
Θα σου δωσω ενα στοιχειο:Πασοκ και ΝΔ δεν ψηφισα ποτε μου.
Τι συμπεραινεις οτι ειμαι;
Αληθεια εσυ τι θα ψηφισεις;
ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΩΠΙΔΕΣ ΟΥΤΕ ΑΝΟΙΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΜΑ Η ΚΟΜΑΤΑΚΙ.ΑΛΛΑ ΚΚΕ ΚΑΙ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΦΛΑ ,ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΟΥΛΑ ΚΟΜΑΤΑ.ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΤΟΜΟ ΑΛΛΑ ΜΑΖΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΤΗΔΕΙΟΙ ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΣΧΗΜΑΤΑ...ΠΧ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ Η ΑΝΕΡΓΙΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΠΟΧΑΛΑΣΑΝ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ...ΔΕΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΥΣ,ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΥΣ, ΝΤΟΡΑ,ΚΑΤΣΕΛΗ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΑΝ ΕΦΤΥΝΑΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΕΙΝΑΝ ΠΗΓΑΝ....Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΟΥΝ. ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΖΙΜΕΡΟΣ???ΑΛΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ.ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ???ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ.ΠΟΛΥ ΕΤΕΡΟΚΛΕΙΤΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΚΑΙ ΣΦΙΞΑΝ ΛΙΓΟ ΟΙ ΚΟ ΛΟΙ ΚΑΙ ΠΕΣΑΝ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΑΣΚΕΣ.Ο ΚΑΜΕΝΟΣ ??ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΑΠΑΘΗΣ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕ ΤΙΣ ΓΑΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ..ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΓΙΝΗ ΧΑΡΤΟΠΑΙΚΤΗΣ ΣΤΗΝ ΛΥΟΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΗ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.ΛΙΓΟΣ ΚΑΙ ΧΟΝΤΟΜΑ ΛΑΚΑΣ ΕΠΑΡΜΕΝΟΣ ΝΕΟΠΛΟΥΤΟΣ.ΚΑΙ Ο ΧΑΙΚΑΛΗΣ Ε ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΗ ΓΙΑ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ.ΓΙΑ ΓΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΥΠΟΠΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΡΕΠΟΥΣΗ ΣΤΟ ΚΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΗ ΜΕΣΩ ΜΑΛΕΛΗ,ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΥΠΟΠΤΟΣ. ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΒΕΛΗ ΑΝ ΠΑΝΕ ΜΑΖΥ.ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥΣ..ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΔ ΚΑΙ ΠΑΣΟΚ ΠΟΤΕ ΠΙΑ...ΣΚΕΤΗ ΣΑΒΟΥΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 23 Μαϊ 2012 23:08 #43

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Αν σε ενδιαφέρει φιλε τόσο να μάθεις τι ειμαι διαβασε τι έχω γράψει . Ανώνυμες μαγκιές δεν απαντάω . Οσο για όσους κράζετε γενικά θα ηθελα να μας δώσετε και καμία λύση . Τώρα τι έκαναν κατα τη γνώμη σας πάντα και χωρις στοιχεία πάντα σε στυλ Τράγκα κραξίματα άσε τα έχουμε φάει στη μάπα καιρό. Προφανώς η λύση είναι η λύση Τσιπρα να μας δώσουν δάνεια και να μην κάνουμε τίποτα εμεις μόνοι μας , επίσης να διαγραφούν όλα τα δάνεια και να μας δώσουν νέα οι τράπεζες , Επισης καθε πρωί να τυπώνουμε δραχμές , και τέλος αν θες να κραξεις μαζι με τον συντροφο τραγκα που χρωσταει και κατι εκατομυρια αλλα τουμπεκα τωρα λαλαλα περιμένω να βγεις και να πεις τι σχέση έχει το βατοπέδιο με το μνημονιο , οι κουμπάροι με το μνημονιο και τελος τα δομημενα ομολογα με το μνημονιο. Αληθεια μιας και κραζεις εχεις δει ποσοσ αξιζουν τα δομημενα ομολογα σημερα;;; Μηπως τα αντικατέστησαν με ομολογα δημοσιου και χαθηκαν τα λεφτα;;; Λοιπόν μην με κανεις να υπερασπίζομαι την ΝΔ αλλά το να κάνεις ιδεολογικο αχταρμα τα πάντα τι να πω . Τραβα στον Τραγκα και τον Παυλοπουλο και την Αυριανη να κράξεις. Εκει χρωστάνε και περιμένουν απο τον Τσιπρα να τους τα σβήσει. Εδω γελάμε .......
Αν ξέρατε τι μέλλον σας ετοιμαζουν θα τρεχατε να τους παρετε τα κεφαλια. Επισης το οτι ανεβασε το ελλειμα η ΝΔ καλο επιχειρημα αλλά θα επρεπε τουλάχιστον να εχεις δει οτι ανεβηκε απο τα τοκοχρεολυσια του σημιτη και του Πασοκ. Θες να κραξεις τον Καραμανλη γιατι δεν εκανε λιτοτητα και δεν τελειωσε το δημοσιο οταν ειχε 47% κάντο μαζί σου . Αλλά τώρα την επιχειρηματολογια Πασοκ στην εποχή μας οκ.Αληθεια ο Καημένος και ο Τσυριζα ξέρετε τι ετοιμάζουν ;;; Αλλά δυστυχώς το ξεβράκωμα συνεχιζεται ..... Μην σπαταλάτε ενέργεια στο να κράζετε θα σας χρειαστεί οταν βγει ο sexy alexis .
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 23 Μαϊ 2012 23:21 #44

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2231
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1096
  • Κάρμα: 97 (23)
Επίσης μιας και το έφερε ο λόγος και θέλετε να μαθαίνετε και κάτι ο παρακάτω ειναι ο ορισμός του δομημένου ομόλογου
Τα δομημένα ομόλογα (structured bonds) αποτελούν μια ειδική παραλλαγή των ομολόγων κυμαινόμενου εισοδήματος. Είναι κατασκευασμένα (δομημένα) έτσι ώστε οι κάτοχοί τους να μειώνουν τον κίνδυνο. Το κεφάλαιο των δομημένων ομολόγων είναι εγγυημένο στην λήξη τους. Μόνο οι αποδόσεις τους, οι τόκοι, είναι κυμαινόμενες και εξαρτώνται από την αγορά και την συγκεκριμένη δομή κάθε τέτοιου ομολόγου.
Αυτά μιας και είστε γατάκια τα αντικατέστησαν με ομολογα ελληνικου δημοσιου τα ταμεια και ξερεις τι πηραν ε;;;;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: δέσμευση καταθέσεων 24 Μαϊ 2012 02:22 #45

  • ΕΡΜΙΟΝΗ
  • Το Άβαταρ του/της ΕΡΜΙΟΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΗΣ έγραψε:
Επίσης μιας και το έφερε ο λόγος και θέλετε να μαθαίνετε και κάτι ο παρακάτω ειναι ο ορισμός του δομημένου ομόλογου
Τα δομημένα ομόλογα (structured bonds) αποτελούν μια ειδική παραλλαγή των ομολόγων κυμαινόμενου εισοδήματος. Είναι κατασκευασμένα (δομημένα) έτσι ώστε οι κάτοχοί τους να μειώνουν τον κίνδυνο. Το κεφάλαιο των δομημένων ομολόγων είναι εγγυημένο στην λήξη τους. Μόνο οι αποδόσεις τους, οι τόκοι, είναι κυμαινόμενες και εξαρτώνται από την αγορά και την συγκεκριμένη δομή κάθε τέτοιου ομολόγου.
Αυτά μιας και είστε γατάκια τα αντικατέστησαν με ομολογα ελληνικου δημοσιου τα ταμεια και ξερεις τι πηραν ε;;;;
ΑΡΕΣ ΜΑΡΕΣ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΜΗΝΕΝΑ ΟΜΟΛΟΓΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΩ..ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΔΕΜ ΠΑΡΕΧΟΥΝ...ΦΙΛΟΙ ΣΟΥ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΑΝ????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα