Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ?

Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 12 Ιουλ 2012 18:48 #127

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
eleftheria έγραψε:
τι προσφορά σου έκαναν χρήστο; Είμαι ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ :) πηγαινελα θα μου βγει 60 ευρώ τουλάχιστον κ δεν συμφέρει

6,85 απο πελοποννησου Ασπροπύργου για ενα χρονο και διαθέσιμα χωρίς ποινή οπότε θέλω και μάλιστα σε μικρο ποσό :cheer:
www.tsig.gr/lang-el/anepisima-epitokia
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 12 Ιουλ 2012 21:46 #128

  • elli
  • Το Άβαταρ του/της elli
eleftheria έγραψε:
kalispera. exo kleista ta xrimata sthn fb bank k teleionei i prothesmiaki teli tou mina. exete kamia idea se periptosi poy den moy tin ananewsoyn. Επειδή μένω θεσσαλονίκη, δυστυχώς δεν μπορώ να πάω σε τράπεζα πελοπονήσσου και δωδεκανήσου που έχουν καλό επιτόκιο.
ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ Ή ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΕΠΙΤΟΚΙΑ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 06 Σεπ 2012 14:40 #129

  • hercules (herc2k)
  • Το Άβαταρ του/της hercules (herc2k)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 25
  • Κάρμα: 0 (-1)
για eurobank kai Προθεσμιακή Κατάθεση Χ2 τι γνωμη εχετε? με ενδιαφερει το να εχει δυνατοτητα να τραβηξουμε τα χρηματα χωρις ποινη οταν τα χρειαστουμε υπαρχει αλλη τραπεζα που να σου δινει τη δυνατοτηατ αυτη?? για μικρο ποσο κατω των 50κ
ανεξαρτητου επιτοκιου ασ ειναι δηλαδη και 2% αλλα οταν τα χρειαστω να τα τραβηξω χωρις καμια ποινη , να κρατησω τους μεχρι τοτε τοκους δηλαδη.
και η kedr εχει ενα αναλογο που λεει οτι μετα τους 3 μηνεσ μπορεις να τα τραβηξεις ολα , δεν ειδα να γραφει κατι για ποινη ξερει κανεις για σιγουρα?
ευχαριστω
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 06 Σεπ 2012 19:04 #130

  • stathis
  • Το Άβαταρ του/της stathis
στο ΤΤ τα παιρνεις οποτε θελεις χωρις καμια ποινη και τους τοκους μεχρι εκεινη την ωρα τους παιρνεις.
εγω οτι εχω αφησει ελλαδα εκει το εχω αλλα μεχρι τον νοεμβριο θα τα βγαλω και αυτα εξω.
Τελευταία διόρθωση: 06 Σεπ 2012 19:05 από stathis.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Σεπ 2012 19:46 #131

  • sosialistis
  • Το Άβαταρ του/της sosialistis
το παρτυ με τα επιτοκια των καταθεσεων ελαβε τελος !

τωρα ολα τα λεφτα στο χρηματιστηριο για τρελεσ αποδοσεις σεχρι την ανοιξη

μετα βλεπουμε παλι !
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Σεπ 2012 20:58 #132

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
sosialistis έγραψε:
το παρτυ με τα επιτοκια των καταθεσεων ελαβε τελος !

τωρα ολα τα λεφτα στο χρηματιστηριο για τρελεσ αποδοσεις σεχρι την ανοιξη

μετα βλεπουμε παλι !

μεγάλε ξεφόρτωμα ειναι τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα καλο ειναι να μην παπαγαλίζεις για το χρηματιστήριο γιατι θα κάψεις κόσμο και ειναι κρίμα :)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 07 Σεπ 2012 21:00 #133

  • stathis
  • Το Άβαταρ του/της stathis
εχει και μια λεσχη κοντα στο σπιτι μου για μπαρμπουτι...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 08 Σεπ 2012 16:17 #134

  • Πέτρος Σωτηρίου
  • Το Άβαταρ του/της Πέτρος Σωτηρίου
Μην σ' ακούσει ο Σαμαράς κ σε φορολογήσει... πέρα απ' το 10% :woohoo: :woohoo:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Απ: ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΜΟΥ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ...ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? 21 Σεπ 2012 16:19 #135

  • eleftheria (αγγέλα)
  • Το Άβαταρ του/της eleftheria (αγγέλα)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 68
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 7
  • Κάρμα: 0 (1)
Σε ευχαριστώ Έλλη! Τελικά τα έκλεισα στην Πανελλήνια με 5,15% για ένα χρόνο + bonus οι τόκοι ένα μήνα αν δεν τα πάρω μέχρι τότε. Μηνιαία εκταμίευση και μπορώ να την σπάσω εκείνη την μέρα. Αναφέρω ότι υπάρχει κ η επιλογη κλέισιμο για 200 μέρες με 5,5 % και οι τόκοι στο τέλος για όποιον ενεδιαφέρεται. Γενικά η Πειραιώς με τρομοκράτησε λίγο και τι θα γίνει αν κλείσει κ τα λοιπά. Συνάντησα μικρή δυσκολία απο την υποδιευθύντρια. Τώρα τι να πω, αν συγχωνευτεί ο θεός βοηθός. Έχετε ακούσει κάτι;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα