Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ"

MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 14:45 #1

  • ΜΑ
  • Το Άβαταρ του/της ΜΑ
Το νέο καταθετικό πρόγραμμα ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ, από τη Marfin Egnatia Bank, μέλος του Ομίλου Λαϊκής Τράπεζας, έρχεται να καλύψει πλήρως τις τρέχουσες ανάγκες του καταθέτη, δημιουργώντας μία νέα κατηγορία προϊόντων.
Το πρόγραμμα συνδυάζει σε έναν και μόνο λογαριασμό, την υψηλή απόδοση μίας προθεσμιακής κατάθεσης, με την άμεση πρόσβαση και διαθεσιμότητα των κεφαλαίων που προσφέρει ένα ταμιευτήριο.
Χωρίς να απαιτείται ελάχιστο αρχικό ποσό, το καταθετικό πρόγραμμα ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ έχει επιτόκιο που φτάνει έως 4,5%, από το πρώτο ευρώ και για όλο το ποσό της κατάθεσης.
Επιπλέον προσφέρει μηνιαία καταβολή των τόκων, καθώς και δυνατότητα δωρεάν ηλεκτρονικής ενημέρωσης κίνησης λογαριασμού (e-statement).

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ 10.000 ΕΥΡΩ ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 14:50 #2

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 12983
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1238
  • Κάρμα: -30 (-1)
"ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ", όπως χαμηλό επιτόκιο, κίνδυνο εθνικοποίησης της Τράπεζας, λανθασμένες επενδύσεις, χασούρα, αναξιοπιστία, κτλ

Απορώ πως δε γίνονται ακόμη ουρές έξω από την Τράπεζα...
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Optimus (optimus)

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 15:42 #3

  • den
  • Το Άβαταρ του/της den
Cross έγραψε:
"ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ", όπως χαμηλό επιτόκιο, κίνδυνο εθνικοποίησης της Τράπεζας, λανθασμένες επενδύσεις, χασούρα, αναξιοπιστία, κτλ

Απορώ πως δε γίνονται ακόμη ουρές έξω από την Τράπεζα...

ρε μεγάλε μας έχεις κούραση δεν το καταλαβαίνεις με τίποτα πια !

μπαίνεις παντού και γραφείς χαζομάρες έλεος πια να βρεθεί κάποιος να σε μαζέψει ! :angry: :angry:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 15:46 #4

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
ΜΑ έγραψε:
Το νέο καταθετικό πρόγραμμα ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ, από τη Marfin Egnatia Bank, μέλος του Ομίλου Λαϊκής Τράπεζας, έρχεται να καλύψει πλήρως τις τρέχουσες ανάγκες του καταθέτη, δημιουργώντας μία νέα κατηγορία προϊόντων.
Το πρόγραμμα συνδυάζει σε έναν και μόνο λογαριασμό, την υψηλή απόδοση μίας προθεσμιακής κατάθεσης, με την άμεση πρόσβαση και διαθεσιμότητα των κεφαλαίων που προσφέρει ένα ταμιευτήριο.
Χωρίς να απαιτείται ελάχιστο αρχικό ποσό, το καταθετικό πρόγραμμα ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ έχει επιτόκιο που φτάνει έως 4,5%, από το πρώτο ευρώ και για όλο το ποσό της κατάθεσης.
Επιπλέον προσφέρει μηνιαία καταβολή των τόκων, καθώς και δυνατότητα δωρεάν ηλεκτρονικής ενημέρωσης κίνησης λογαριασμού (e-statement).

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ 10.000 ΕΥΡΩ ΠΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ;

Στο θέμα μας,

€5.000,01 - €20.000 3,00%
€20.000,01 - €50.000 3,75%
€50.000,01 - €100.000 4,00%
€100.000,01 & άνω 4,50%

Επιτόκιο μεικτό, ετησιοποιημένο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 16:40 #5

  • μα
  • Το Άβαταρ του/της μα
το προγραμμα εχει συγκεκεριμενη διαρκεια σαν τις προθεσμιακες; επιτρεπονται αναληψεις καυαθεσεις;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 21 Ιουν 2012 18:29 #6

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
μα έγραψε:
το προγραμμα εχει συγκεκεριμενη διαρκεια σαν τις προθεσμιακες; επιτρεπονται αναληψεις καυαθεσεις;

Καλησπέρα,

Δεν έχει συγκεκριμένη διάρκεια. Καταθέσεις επιτρέπονται όποτε και με όποιον τρόπο χρειάζεσαι και αναλήψεις όχι. Μόνο μεταφορές σε άλλον λογαριασμό εντός τράπεζας και μόνο από κατάστημα της Marfin.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 22 Ιουν 2012 00:17 #7

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Ένα νέο αποταμιευτικό λογαριασμό με επιτόκια που φτάνουν έως και το 4,50% και μηνιαία ανταμοιβή των καταθετών με τόκους, λάνσαρε και προσφέρει στην εγχώρια αγορά η Marfin Egnatia Bank.

Πρόκειται για το πρόγραμμα με την ονομασία «ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ», ο οποίος προσφέρει πολύ ελκυστικά επιτόκια που κυμαίνονται από 3% έως 4,50% για ποσά από 5.000 ευρώ.

Οι υψηλές αυτές αποδόσεις ισχύουν υπό μία προϋπόθεση: Να μην πραγματοποιηθούν περισσότερες από μία (1) χρεωστικές κινήσεις κατά τη διάρκεια ενός μήνα.

Εάν αυτό ισχύσει, το επιτόκιο διαμορφώνεται στα προαναφερθέντα υψηλά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση, με δύο ή περισσότερες χρεωστικές κινήσεις, το επιτόκιο πέφτει στο 0,10%.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 22 Ιουν 2012 05:35 #8

  • Άγιον Πνεύμα
  • Το Άβαταρ του/της Άγιον Πνεύμα
Ανώνυμος έγραψε:
Ένα νέο αποταμιευτικό λογαριασμό

Να μην πραγματοποιηθούν περισσότερες από μία (1) χρεωστικές κινήσεις κατά τη διάρκεια ενός μήνα.

Με άλλα λόγια αυτό διαβάζεται ως:

"Φέρτε τα λεφτά σας εδώ να τα κρατάμε εμείς.
Θα τα έχουμε όλα.
Δικά σας θα είναι, αλλά θα τα πειράζετε μόνο μια φορά το μήνα".
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: MARFIN "ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ" 28 Ιουν 2012 03:01 #9

  • ermakos
  • Το Άβαταρ του/της ermakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 789
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 180
  • Κάρμα: 12 (1)
Τελευταία οι τράπεζες έχουν γίνει λίγο ... δώστα όλα αρκεί να φέρεις τα λεφτά σου. Και όλοι εμείς ψάχνουμε τη "παγίδα" και τα ψιλά γράμματα. Τελικά μπορεί και να μήν υπάρχει. Οι τράπεζες ζητάνε λεφτά. Τώρα το παραπάνω "όριο" ειναι πολύ λογικό. Και αν θές να τα πάρεις όλα με 1 ανάληψη μπορείς. Μια χαρά το βλέπω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα