Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ..

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 07:33 #1

ΕΓΓΥΗΜΈΝΑ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Κ ΑΚΟΎΡΕΥΤΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΓΊΝΕΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ .
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΘΕΣΜΊΑ ΕΙΣΟΔΟΥ ΕΠΙΣΥΝΆΠΤΩ ΤΗΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΉ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ..
6947405282 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ.

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: KARTAPONTIKOPOYLOS.pdf
Μέγεθος αρχείου: 30 KB
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 08:02 #2

  • akis63
  • Το Άβαταρ του/της akis63
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 209
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 22
  • Κάρμα: 0 (3)
πολυχρονης έγραψε:
ΕΓΓΥΗΜΈΝΑ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Κ ΑΚΟΎΡΕΥΤΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΓΊΝΕΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ .
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΘΕΣΜΊΑ ΕΙΣΟΔΟΥ ΕΠΙΣΥΝΆΠΤΩ ΤΗΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΉ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ..
6947405282 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ.

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: KARTAPONTIKOPOYLOS.pdf
Μέγεθος αρχείου: 30 KB

Προφανώς εννοείτε αγαπητέ ότι θα επιστραφεί κεφάλαιο και απόδοση επ'αυτού εφόσον ο εκδότης εξακολουθεί να υφίσταται μετά από 10ετία.
Αν όμως δεν υφίσταται ή έχει τεθεί σε εκκαθάριση :huh:
Ποιος είναι όμως ακριβώς ο εκδότης και ποια είναι η πιστοληπτική διαβάθμισή του ώστε να τον εμπιστευτεί κάποιος για 10 έτη :huh:
Τελευταία διόρθωση: 02 Απρ 2013 08:05 από akis63.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 10:35 #3

  • waverunner (gk8719)
  • Το Άβαταρ του/της waverunner (gk8719)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 587
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 65
  • Κάρμα: 3 (-28)
akis63 έγραψε:
πολυχρονης έγραψε:
ΕΓΓΥΗΜΈΝΑ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ Κ ΑΚΟΎΡΕΥΤΑ!!! ΓΙΑΤΙ ΓΊΝΕΤΕ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ .
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΘΕΣΜΊΑ ΕΙΣΟΔΟΥ ΕΠΙΣΥΝΆΠΤΩ ΤΗΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΉ ΜΟΥ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ..
6947405282 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ.

Συνημμένο αρχείο:

Όνομα Αρχείου: KARTAPONTIKOPOYLOS.pdf
Μέγεθος αρχείου: 30 KB

Προφανώς εννοείτε αγαπητέ ότι θα επιστραφεί κεφάλαιο και απόδοση επ'αυτού εφόσον ο εκδότης εξακολουθεί να υφίσταται μετά από 10ετία.
Αν όμως δεν υφίσταται ή έχει τεθεί σε εκκαθάριση :huh:
Ποιος είναι όμως ακριβώς ο εκδότης και ποια είναι η πιστοληπτική διαβάθμισή του ώστε να τον εμπιστευτεί κάποιος για 10 έτη :huh:
με τετοιο επωνυμο
που παραπεμπει σε ΠΟΝΤΙΚΟ, αποκλειεται καποιος να σου εμπιστευτει τα χρηματα του
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": πολυχρονης (πολποντικο)

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 14:38 #4

  • takis600
  • Το Άβαταρ του/της takis600
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 321
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 49
  • Κάρμα: 3
Ποντικόπουλε είμαι γνωστός του Αλέξη του σεφ από τον Πειραιά και της πρώην του της Μαρίας από τους Αγίους Αναργύρους. Ρε συ πολύ απατεώνας είσαι, έχω ακούσει τα χειρότερα για την πάρτη σου. Ακόμα να σε μαζέψουνε ή να σε τουλουμιάσουνε;
Τελευταία διόρθωση: 02 Απρ 2013 14:41 από takis600.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": πολυχρονης (πολποντικο)

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 14:54 #5

προφανως αγαπητε οτι εννοειτε οτι το κεφαλαιο σου, οπως κ η αποδοση στη λήξη της 10ετιας ειναι εγγυημένες, απο το μεγαλυτερο ασφαλιστικο παικτη της ελλαδας την εθνικη ασφαλιστικη κ με την εγγυηση της εθνικης τραπεζας.. εχω ομως να σου πρωτινό κ κατι αλλο 17% τοκο σε απλη καταθεση στην ουκρανια αν σε ενδιαφερθεί...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 14:55 #6

  • takis600
  • Το Άβαταρ του/της takis600
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 321
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 49
  • Κάρμα: 3
πολυχρονης έγραψε:
προφανως αγαπητε οτι εννοειτε οτι το κεφαλαιο σου, οπως κ η αποδοση στη λήξη της 10ετιας ειναι εγγυημένες, απο το μεγαλυτερο ασφαλιστικο παικτη της ελλαδας την εθνικη ασφαλιστικη κ με την εγγυηση της εθνικης τραπεζας.. εχω ομως να σου πρωτινό κ κατι αλλο 17% τοκο σε απλη καταθεση στην ουκρανια αν σε ενδιαφερθεί...

Ποντικόπουλε είμαι γνωστός του Αλέξη του σεφ από τον Πειραιά και της πρώην του της Μαρίας από τους Αγίους Αναργύρους. Ρε συ πολύ απατεώνας είσαι, έχω ακούσει τα χειρότερα για την πάρτη σου. Ακόμα να σε μαζέψουνε ή να σε τουλουμιάσουνε;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": πολυχρονης (πολποντικο)

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 16:47 #7

  • Optimus (optimus)
  • Το Άβαταρ του/της Optimus (optimus)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 588
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 61
  • Κάρμα: -3 (-86)
Καλήτερη εγγύηση η Εθνική ασφαλιστική απο το ΤΕΚΕ έ;

Παίρνουμε το αρχικό μας κεφάλαιο μετά απο 10 χρόνια με την Εγγύηση της Εθνικής Ασφαλιστικής!!! Κάτι γαμάτα γραφεία NEOSET που έχει για περιουσιακά στοιχεία... :laugh:

Γιαυτό δίνει αυτή την απόδοση πατριοτή. Γιατί δεν υπάρχει ασφάλεια και είναι μετά απο 10 χρόνια!
Τελευταία διόρθωση: 02 Απρ 2013 16:49 από Optimus (optimus).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 21:52 #8

  • steste
  • Το Άβαταρ του/της steste
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 9
  • Κάρμα: 0
σε 10 ετη και σε τραπεζα να τα εχεις ενα 30-40% to εχεις. Μπορει και παραπανω.

Σιγα μην πας σε ασφαλιστικη τα λεφτα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΑΠΌΔΟΣΗ 59,10 % ΤΟΥ ΑΡΧΙΚΟΎ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ ΣΤΗ 10 ΕΤΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΚΟΎΡΕΥΤΟ.. 02 Απρ 2013 23:08 #9

αγαπητε να σου δώσω 5000ε κ στη 10ετια να μου φερεις 8000ε σε τραπεζικη καταθεση.. τι εχεις να πρωτινής?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα