Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Διασφάλιση καταθεσεων

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 31 Μαϊ 2012 21:40 #10

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 12983
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1238
  • Κάρμα: -30 (-1)
Gas έγραψε:
Τηλεφωνικώς για περιοχή έμαθα τα εξής:
HSBC θέλει 60.000 ευρώ σε επένδυτικά προιόντα και μετά από 6 μήνες ή ένα χρόνο σου ανοίγει λογαριασμό στην Αγγλιά.
Citi μου ζήτησαν 100.000 ευρώ για άνοιγμα λογαριασμού...

Η Lloyds ανοίγει λογαριασμό από 5.000 ευρώ κι έχει κι ανώτερα επιτόκια!

Δες την ενότητα Lloyds TSB στο tsig.gr
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 01 Ιουν 2012 17:55 #11

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 12983
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1238
  • Κάρμα: -30 (-1)
Κρούγκμαν: "Αν ήμουν Έλληνας θα απέσυρα τα χρήματά μου από τις τράπεζες"

Δυσοίωνο το μέλλον της Ελλάδας στο ευρώ, με τον οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν να υποστηρίζει πως θα είναι έκπληξη να παραμείνει στην Ευρωζώνη παραπάνω από έναν χρόνο.

Έκπληξη, κατά τον νομπελίστα οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν, θα προκαλούσε η παραμονή της Ελλάδας στην Ευρωζώνη για περισσότερο από έναν ακόμα χρόνο.

Σε συνέντευξή του στη βρετανική Idependent σημειώνει πως το γεγονός που θα προκαλέσει την ελληνική έξοδο θα είναι ο τερματισμός της χρηματοδότησης των ελληνικών τραπεζών από την ΕΚΤ, που θα καταστεί αναπόφευκτος κάποια στιγμή "λόγω των αριθμών".

Σχολιάζει επίσης ότι αν ήταν Έλληνας καταθέτης θα προσπαθούσε να τραβήξει τα χρήματά του από τις τράπεζες, καθώς υπάρχει φόβος ότι αυτές θα μπορούσαν να μετατραπούν σε νέες δραχμές.


news247.gr/eidiseis/oikonomia/oikonomika...rapezes.1797971.html
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 07:58 #12

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Cross έγραψε:
Κρούγκμαν: "Αν ήμουν Έλληνας θα απέσυρα τα χρήματά μου από τις τράπεζες"

Δυσοίωνο το μέλλον της Ελλάδας στο ευρώ, με τον οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν να υποστηρίζει πως θα είναι έκπληξη να παραμείνει στην Ευρωζώνη παραπάνω από έναν χρόνο.

Έκπληξη, κατά τον νομπελίστα οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν, θα προκαλούσε η παραμονή της Ελλάδας στην Ευρωζώνη για περισσότερο από έναν ακόμα χρόνο.

Σε συνέντευξή του στη βρετανική Idependent σημειώνει πως το γεγονός που θα προκαλέσει την ελληνική έξοδο θα είναι ο τερματισμός της χρηματοδότησης των ελληνικών τραπεζών από την ΕΚΤ, που θα καταστεί αναπόφευκτος κάποια στιγμή "λόγω των αριθμών".

Σχολιάζει επίσης ότι αν ήταν Έλληνας καταθέτης θα προσπαθούσε να τραβήξει τα χρήματά του από τις τράπεζες, καθώς υπάρχει φόβος ότι αυτές θα μπορούσαν να μετατραπούν σε νέες δραχμές.


news247.gr/eidiseis/oikonomia/oikonomika...rapezes.1797971.html
ΠΑΛΥ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?????ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ???ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ 7% ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ???ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ ΑΚΡΟΔΕΞΙΕ CROSS?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 12:02 #13

  • ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΓΕΡΟΝΤΑΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 106
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 15
  • Κάρμα: 2 (-28)
:woohoo: ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΗΕΛΛΑΔΑ ΒΟΥΛΙΑΖΗ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ.ΜΠΡΑΒΟΜΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗ ΣΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΜΑΣ.ΠΟΥ ΤΣΚΩΝΟΝΤΑΙ ΠΟΙΣ ΘΑ ΓΙΝΗ ΑΡΧΗΓΟΣ.ΑΥΤΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ.
ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ ΜΑΥΡΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 12:18 #14

  • TI?
  • Το Άβαταρ του/της TI?
Ανώνυμος έγραψε:
Cross έγραψε:
Κρούγκμαν: "Αν ήμουν Έλληνας θα απέσυρα τα χρήματά μου από τις τράπεζες"

Δυσοίωνο το μέλλον της Ελλάδας στο ευρώ, με τον οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν να υποστηρίζει πως θα είναι έκπληξη να παραμείνει στην Ευρωζώνη παραπάνω από έναν χρόνο.

Έκπληξη, κατά τον νομπελίστα οικονομολόγο Πωλ Κρούγκμαν, θα προκαλούσε η παραμονή της Ελλάδας στην Ευρωζώνη για περισσότερο από έναν ακόμα χρόνο.

Σε συνέντευξή του στη βρετανική Idependent σημειώνει πως το γεγονός που θα προκαλέσει την ελληνική έξοδο θα είναι ο τερματισμός της χρηματοδότησης των ελληνικών τραπεζών από την ΕΚΤ, που θα καταστεί αναπόφευκτος κάποια στιγμή "λόγω των αριθμών".

Σχολιάζει επίσης ότι αν ήταν Έλληνας καταθέτης θα προσπαθούσε να τραβήξει τα χρήματά του από τις τράπεζες, καθώς υπάρχει φόβος ότι αυτές θα μπορούσαν να μετατραπούν σε νέες δραχμές.


news247.gr/eidiseis/oikonomia/oikonomika...rapezes.1797971.html
ΠΑΛΥ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?????ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ???ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΕΝΑ 7% ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΣ???ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ ΑΚΡΟΔΕΞΙΕ CROSS?
ME 7% ISE TOKOGLIFOS . GIATI SOY DINOYN 7%?EPIDI OI KATATHESIS STIN ELLADA EINE IPSILOY RISKOY!SE PIA TRAPEZA STIN EVROZONI DINI 7%?OPIOS EXEI XRIMATA PREPI NA EINE IDIETERA PROSEXTIKOS AFTO TO DIASTIMA.OPOY IPARXEI KAPNOS IPARXEI KAI FOTIA!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 12:33 #15

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
TI? έγραψε:
Ανώνυμος έγραψε:
Cross έγραψε:


.


l
?
ME 7% ISE TOKOGLIFOS . GIATI SOY DINOYN 7%?EPIDI OI KATATHESIS STIN ELLADA EINE IPSILOY RISKOY!SE PIA TRAPEZA STIN EVROZONI DINI 7%?OPIOS EXEI XRIMATA PREPI NA EINE IDIETERA PROSEXTIKOS AFTO TO DIASTIMA.OPOY IPARXEI KAPNOS IPARXEI KAI FOTIA!

εσυ τα δικα σου πεστους να σου δοσουν 2% που ειναι και στην ευρωπη
εγω την αλλη φωρα θα τους πω να μου δωσουν 12% ετσι μαρεσι εμενα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 12:37 #16

  • LAKIS
  • Το Άβαταρ του/της LAKIS
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 37
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0 (1)
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕΙ πχ ΕΛΛΑΔΑ, ΚΥΠΡΟΣ ....
ΤΟΤΕ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΕΚΕΙ πχ HSBC , PRIVATBANK ,... ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ Ή ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 03 Ιουν 2012 12:49 #17

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
LAKIS έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟΣ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΕΙ πχ ΕΛΛΑΔΑ, ΚΥΠΡΟΣ ....
ΤΟΤΕ ΟΙ ΞΕΝΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΕΚΕΙ πχ HSBC , PRIVATBANK ,... ΚΑΤΑΠΟΝΤΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ Ή ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΗΤΡΙΚΕΣ ΤΟΥΣ.
ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΗ.


ειναι κουραστικο να λεμε τα ιδια πραγματα συνεχεια
κυριακατικο σε πιασανε η ανησυχίες της χρεοκπιας ???
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 04 Ιουν 2012 11:21 #18

  • TI?
  • Το Άβαταρ του/της TI?
l[/quote] ?[/quote]ME 7% ISE TOKOGLIFOS . GIATI SOY DINOYN 7%?EPIDI OI KATATHESIS STIN ELLADA EINE IPSILOY RISKOY!SE PIA TRAPEZA STIN EVROZONI DINI 7%?OPIOS EXEI XRIMATA PREPI NA EINE IDIETERA PROSEXTIKOS AFTO TO DIASTIMA.OPOY IPARXEI KAPNOS IPARXEI KAI FOTIA![/quote]

εσυ τα δικα σου πεστους να σου δοσουν 2% που ειναι και στην ευρωπη
εγω την αλλη φωρα θα τους πω να μου δωσουν 12% ετσι μαρεσι εμενα[/quote]TA ESTILA EXO ME 5,5% KAI ATENIZO TO MELLON ME ESIODOXIA!!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα