Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Δάσκαλοι και καθηγητές

Απ: Δάσκαλοι και καθηγητές 07 Μαρ 2012 12:51 #19

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
kostas έγραψε:
ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έγραψε:
Αρέσει βλέπω σε πολλους εδω μέσα να ριχνουν λάσπη στις διαφορες κοινωνικες ομάδες εργαζομένων. Μπραβο στους παπαγάλους. Ολοι οι εργαζόμενοι αισθάνονται την κρεμάλα στο λαιμό. Και εσυ ανωνυμε χρηστη συνέχισε να ρίχνεις λασπη στους δασκάλους των 560 ευρω στην κάθε γωνιά της Ελλάδος. Ριξε λασπη στους ταριφες στους φαρμακοποιους στους δημοτικους υπαλληλους στους στους στους.....αν σου αρεσει συνέχισε, όμως να σου θυμίσω οτι και τότε τα γερμανικα παπαγαλάκια έτσι έκαναν προπαγάνδα με καθε τρόπο πριν βομβαρδίσουν την Αθήνα....

Ετσι λοιπον εε Εγω ριχνω λάσπη και εσυ να ερθεις να μου ριξεις τα λεφτα που εχω δωσει σε φροντηστ'ηρια απο το δημοτικο στα παιδια μου.πανέξυπνε
Μάθε πρώτα ορθογραφία σωστά.Μάθε πώς γράφεται το φροντιστήριο εξυπνάκια!Φαίνεται ότι δεν είχες κάλο δάσκαλο γι'αυτό τέτοια εμπάθεια!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Δάσκαλοι και καθηγητές 07 Μαρ 2012 14:33 #20

  • Αλέξανδρος (detari)
  • Το Άβαταρ του/της Αλέξανδρος  (detari)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 119
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0 (-15)
Ανώνυμος έγραψε:
kostas έγραψε:
ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ έγραψε:
Αρέσει βλέπω σε πολλους εδω μέσα να ριχνουν λάσπη στις διαφορες κοινωνικες ομάδες εργαζομένων. Μπραβο στους παπαγάλους. Ολοι οι εργαζόμενοι αισθάνονται την κρεμάλα στο λαιμό. Και εσυ ανωνυμε χρηστη συνέχισε να ρίχνεις λασπη στους δασκάλους των 560 ευρω στην κάθε γωνιά της Ελλάδος. Ριξε λασπη στους ταριφες στους φαρμακοποιους στους δημοτικους υπαλληλους στους στους στους.....αν σου αρεσει συνέχισε, όμως να σου θυμίσω οτι και τότε τα γερμανικα παπαγαλάκια έτσι έκαναν προπαγάνδα με καθε τρόπο πριν βομβαρδίσουν την Αθήνα....

Ετσι λοιπον εε Εγω ριχνω λάσπη και εσυ να ερθεις να μου ριξεις τα λεφτα που εχω δωσει σε φροντηστ'ηρια απο το δημοτικο στα παιδια μου.πανέξυπνε
Μάθε πρώτα ορθογραφία σωστά.Μάθε πώς γράφεται το φροντιστήριο εξυπνάκια!Φαίνεται ότι δεν είχες κάλο δάσκαλο γι'αυτό τέτοια εμπάθεια!!!

μορφομενε,αγενη και αξεστε διαβασε αυτο θα σου κανει καλο που διδασκεις και τα παιδια μας.....

Όταν ρώτησαν το Σωκράτη να τους δώσει τον ορισμό του μορφωμένου ανθρώπου,
Δεν ανέφερε τίποτε για τη συσσώρευση γνώσεων. «Η μόρφωση είπε, είναι θέμα συμπεριφοράς...
Ποιους ανθρώπους λοιπόν θεωρώ μορφωμένους;
1. Πρώτα απ' όλους αυτούς που ελέγχουν δυσάρεστες καταστάσεις, αντί να ελέγχονται από αυτές...
2. Αυτούς που αντιμετωπίζουν όλα τα γεγονότα με γενναιότητα & λογική..

3. Αυτούς που είναι έντιμοι σε όλες τους τις συνδιαλλαγές..

4. Αυτούς που αντιμετωπίζουν γεγονότα δυσάρεστα και ανθρώπους αντιπαθείς
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Δάσκαλοι και καθηγητές 07 Μαρ 2012 18:00 #21

  • tham
  • Το Άβαταρ του/της tham
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 21
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 6
  • Κάρμα: 0 (1)
kostas έγραψε:
tham έγραψε:
μερικοι απαιτουν απο τους αλλους να ειναι τιμιοι,παιδαγωγοι, λειτουργοι, κλπ κλπ αλλα για τον εαυτουλη τους....
1) παντα ειχα την περιεργεια, τι επαγγελμα κανει καποιος και του περισσευουν τοσα ωστε να κανει ιδιαιτερα στα παιδια του απο το δημοτικο.
ναι σωστα απαντησατε ολοι σας (απο μεσα σας ομως γιατι δημοσιως δεν το λεμε μη μας διαβασει κανα σδοε)
2) και για ποιον ακριβως λογο πλακωνει απο το δημοτικο μεχρι το λυκειο στα φροντιστηρια τον κανακαρη του?
ναι σωστα απαντησατε ολοι σας, γιατι θελει το "καμαρι" του να ξεχωρισει απο τους υπολοιπους εστω και αν ειναι τεμπελης, αργοστροφος αδιαφορος κλπ κλπ και μεσω της επιτυχιας του κανακαρη να επιδειχθει ο γονιος που συνηθως ειναι ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ.
γιατι αυτος ο γονιος δεν θελει να γινεται σωστο μαθημα στο σχολειο, ωστε οσοι δεν εχουν "παραδες" να μην μαθουν τιποτα και να ξεχωρισει ο "μονοφθαλμος", ο γιοκας που λεγαμε ντε.
επιτηδες χρησιμοποιω καυστικους ορους για να προκαλεσω μερικους αλλα και να ειμαι κατανοητος γιατι αν τα γραψω σε γλωσσα "παιδαγωγου" μερικοι θα τα βαλουν στο google για μεταφραση.
Υ.Γ.1 αυτα τα γραφει καποιος που σαν μαθητης δεν εχει κανει στη ζωη του ουτε ΜΙΑ ωρα φροντιστηριο και σαν "λειτουργος" δεν εχει κανει ουτε ΜΙΑ ωρα ιδιαιτερο και εγινε δημοσιος υπαλληλος με εξετασεις.
Υ.Γ.2 υπαρχει περιπτωση σε μια χωρα που το "αρπα κολλα" ειναι θρησκεια η εκπαιδευση να λειτουργουσε κανονικα?
Υ.Γ.3 σε ολο το ελληνικο δημοσιο πηγαινετε με σκυμμενο το κεφαλι και λαδωνετε για να σας κανουν την δουλεια που ειναι υποχρεωμενοι να κανουν και τους λετε και ευχαριστω, τους εκπαιδευτικους επειδη δεν χρειαζεται να τους λαδωσετε τους υποτιματε και τους λοιδωρειτε. κακομοιρηδες....

Ακριβως αυτο λεμε και εμεις.Οτι ειστε κομπλεξικοι τεμπέληδες και ανικανοι να μαθετε γραμματα στα παιδια μας και αναγκαζόμαστε να πληρώνουμε ιδιαίτερα για να καλύπτουμε τις ελλείψεις τους απο εσας. Ομως αυτο σιγά σιγά θα αλλαξει με την αξιολόγηση που θα γινεται και βλεπω να βρεθειτε το 70% στο πατο.Αρκετα σας διπλοπληρώσαμε.

δεν μας εγραψες τι δουλεια κανεις εσυ που εισαι "ακομπλεξαριστος,εργατικος και ικανος" για να δουμε ποιος διπλοπληρωνε ποιον και ποιος ειναι αξιολογημενος και ποιος οχι.
δεν ξερω γιατι αλλα οταν σε φανταζομαι βλεπω μια "μερσεντα" ( η ενα ντατσουν?) εξω απο επαρχιακο σκυλαδικο και εσενα μεσα με το μπουκαλι ουισκυ να χουφτωνεις τη "γκομινα" να της λες ποσα ξοδευεις για τα ιδιαιτερα του γιου σου και να κορδωνεσαι για το ποσο καλος γονιος εισαι αφου δεν λειπει τιποτα (υλικο) στα παιδια και στην "κυρα" σου.
λυπαμαι μονο τα παιδια σου που οταν ζητουσαν να τους διαβασεις εσυ ησουν παντα στη "δουλεια".... (αυτο δεν αναπληρωνεται ουτε με χιλια φροντιστηρια και ιδιαιτερα ουτε με καποιον καλο δασκαλο "ομορφαντρα" μου)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Δάσκαλοι και καθηγητές 07 Μαρ 2012 18:27 #22

  • Πέτρος
  • Το Άβαταρ του/της Πέτρος
Ωχ ρε παιδιά... κάθεστε και απαντάτε στον κάθε ανύπαρκτο που κάθεται και γράφει στα φόρουμ για να βγάλει τα κόμπλεξ του... :P
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Δάσκαλοι και καθηγητές 08 Μαρ 2012 12:09 #23

  • Quasar
  • Το Άβαταρ του/της Quasar
tham έγραψε:
δεν μας εγραψες τι δουλεια κανεις εσυ που εισαι "ακομπλεξαριστος,εργατικος και ικανος" για να δουμε ποιος διπλοπληρωνε ποιον και ποιος ειναι αξιολογημενος και ποιος οχι.
δεν ξερω γιατι αλλα οταν σε φανταζομαι βλεπω μια "μερσεντα" ( η ενα ντατσουν?) εξω απο επαρχιακο σκυλαδικο και εσενα μεσα με το μπουκαλι ουισκυ να χουφτωνεις τη "γκομινα" να της λες ποσα ξοδευεις για τα ιδιαιτερα του γιου σου και να κορδωνεσαι για το ποσο καλος γονιος εισαι αφου δεν λειπει τιποτα (υλικο) στα παιδια και στην "κυρα" σου.
λυπαμαι μονο τα παιδια σου που οταν ζητουσαν να τους διαβασεις εσυ ησουν παντα στη "δουλεια".... (αυτο δεν αναπληρωνεται ουτε με χιλια φροντιστηρια και ιδιαιτερα ουτε με καποιον καλο δασκαλο "ομορφαντρα" μου)

Ψιτ δασκαλάκο, άλλο μονοτονικό, άλλο ατονικό.
Για τα υπόλοιπα, το κουβαδάκι σας και σε άλλη παραλία.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.057 δευτερόλεπτα