Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

ΘΕΜΑ: Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 23 Ιουλ 2012 17:02 #1

  • Ανώνυμη
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμη
Aμα καθεσαι και ανοίγεις "ντακουβέ" με Τραπεζουπαλλήλους τι θα σου πούν?
ΕΜΒΑΣΜΑ
1.Να δούμε το "θύμα" που τα στέλνει,να μην ψάχνουμε κιόλας
2.Να βγάλουμε και την "σχετική" προμήθεια

Οι "γνωστοί" φαντάροι του forum και οι 'ανήξεροι" Τραπεζουπάλληλοι που ρωτάνε να μάθουν.
Χέρι-Χέρι παιδιά μην τους ακούτε.
ΠΡΟΣΟΧΗ -ΠΡΟΣΟΧΗ
Α.Την "τσογλαναρία" των ταμείων των Τραπεζών
β Εισιτήριο για την χώρα αποδοχής κατάθεσης αυθημερόν.

αμα θέλετε να χαραμίζετε τον χρόνο σας για ποιά Τράπεζα εχει μικρότερη προμήθεια οπως
διαδίδουν ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ.......καθείστε να σας κοροιδεύουν.
ΧΕΡΙ-ΧΕΡΙ και ουτε ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΟΥΝΕ.
ΜΟΝΟ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΙΣΘΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ οσοι εισαστε μισθωτοί και να πληρώνετε την κινητή τηλεφωνί -ΔΕΚΟ.

Μόλις γράψω κάτι που ΤΣΟΥΖΕΙ "βγαίνουν" οι φαντάροι να "καλύψουν το θεματάκι να μην φαίνετε
και ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ

Επανέρχομαι σε ΕΡΩΤΗΜΑ που ξαναείχα υποβάλλει.
ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 23 Ιουλ 2012 22:13 #2

  • $$$$$$$$$$
  • Το Άβαταρ του/της $$$$$$$$$$
Δεν την παλεύει με τίποτα λέμε το άτομο...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 23 Ιουλ 2012 22:34 #3

  • Ανώνυμη
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμη
Ισως λέω ισως να ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

Σύγκριση κάνω τίποτα προσωπικό με κανένα απο το forum
Φιλαράκια κοιμούνται ΞΥΠΝΕΙΣΤΕ ΤΟΥΣ τα παιδιά τους που δεν τους χρωστάνε τίποτα θαβουν με την σιωπή τους.

Αλλα δείχνει ο μαέστρος και ΑΛΛΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΟΡΧΗΣΤΡΑ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 24 Ιουλ 2012 04:01 #4

  • takitos
  • Το Άβαταρ του/της takitos
εσυ δεν μας τα λες καλα αλλα αντι αλλων !!! κοκκινα κιτρινα, μαρια με τα κιτρινα ποιον αγαπας καλυτερα το φανταρο ή το γείτονα;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 25 Ιουλ 2012 13:09 #5

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Κανένας άνθρωπος δεν είναι ελεύθερος αν δεν μπορεί να επιβάλλεται στον εαυτό του.
'' Πυθαγόρας ''

οι "συνηθισμένες" ερωτήσεις απο "αυτούς που ρωτάνε" τα επίμαχα σημεία ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ.

Πάρε τα χρήματά σου απο την Ελλάδα ρε φίλε να ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ και ασε ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ -ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ.

Θα πληρώσεις ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΤΗΝ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑ ΣΟΥ (εάν σε αφήσουν να πάρεις τα χρήματά σου
απο ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ ΟΧΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΕΜΒΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ
ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΙΧΝΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ.
)

Μην "μασάς" ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΣΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ αμα σου αρνηθούν να ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ και επειδή πιθανόν να πάς μόνος σου ΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ
ΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΝΗΘΟΥΝ (τα λεγόμενά σου πρόσεξε ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ κανέναν ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Τραπεζουπάλληλο μόνο).

Το scenario ειναι οτι πηγαίνουμε να ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ τα χρήματά μας ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ οχι επιταγές-εμβάσματα και σου λένε
φέρε μας και αλλα στοιχεία οπως φορολογική δήλωση κλπ επειδή υπάρχει η Τροπολογία στον Νόμο απο τον Διοικητή της
Τράπεζας Ελλάδος κ Προβόπουλο για αποφυγή διακίνησης μαύρου χρήματος -ναρκωτικών κλπ.

Το Θύμα (πελάτης -καταθέτης) αρχίζει και ψάχνετε και εχει ενοχές του τύπου.
Λές ρε παιδί μου ΜΗΠΩΣ επειδή ζητάω ΜΕΤΡΗΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ να ειμαι εμπορος ναρκωτικών -τρομοκράτης κλπ καινα μην το ξέρω?

Απάντηση.
Καταρχάς στην νόμιμη κατάθεσή μου Διοικητής Τράπεζας Ελλάδος -Πρωθυπουργός κλπ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ και κυριολεκτώ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΑΝΕ στον αγύριστο.
Ο ΝΟΜΟΣ στην κατάθεσή ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΟΣ -ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑ -ΠΑΥΛΑ.

Το δεύτερο "βήμα" ειναι να ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ και να τον μπλέξουν σε λεκτικές απειλές -χειρονομίες.
ΗΡΕΜΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ -ΑΠΕΙΛΕΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑΘΕΡΗ.
ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΤΑ ΡΕ ΟΧΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ -ΕΜΒΑΣΜΑΤΑ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ......ΣΟΥ ΑΥΤΑ.
Μην ντραπείς απο τα πιθανά θύματα παρόντες που πιθανόν ναναι στην ΤΡάπεζα που εχεις την κατάθεσή σου.
Οι ιδιοι να ντρέπονται ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΤΙΝΑΞΑΝΕ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Οι Τραπεζικοί εχουν συνηθήσει να τους ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΝΕ ΑΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ 200 χιλ -300 χιλ και
παραπάνω ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ τους κακκοφαίνεται οταν ταπεινώνονται απο πελάτες με χρήματα ,αλλωστε ιδιοκτήτης της Τράπεζας
ειναι Ο ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΟΧΙ Ο ΤΡΑΠΕΖΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.

Στο εξωτερικό μια φίλη μου οταν πήρε μερικά χρήματα που ειχε στην ακρη για μια αγορά ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ
ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΣ και επιπλέον ερχονται ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ πραγματικές οχι ΜΑΙΜΟΥ για ΔΙΑΚΟΠΕΣ -ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ κλπ


Αυτά στα γράφω γιατί "υπάρχει" scenario απο τους Τραπεζουπαλλήλους για ΑΠΟΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.
Θα μας θυμηθείς την ιδια μέρα οταν τα καταθέσεις ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΑ -ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΛΕΙΣ.
Θα ηρεμήσεις και θα κοιμάσαι ησυχος στο σπίτι σου.
Το "θέμα" ειναι να ΦΥΓΟΥΜΑΙ οχι που θα τα πάμε.
1. ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ

2. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΟΣΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ
(αρνήσου αμα σου ζητήσουν στην Τράπεζα ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ γιατί οι Τράπεζες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΕΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

Ειμασται ΝΟΜΙΜΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ με ΝΟΜΙΜΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ -εκτός αμα αμφισβητήσουν την εγκυρότητά της οπότε κάλεσε ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ αλλά-αλλά ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ που αμφισβήτησε την ταυτότητά σου ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΔΙΩΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΒΟΛΗ).

ΜΙΛΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ
ΑΠΑΙΤΟΥΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ

Η ΙΣΧΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΟΣ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ
ΟΧΙ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ.



Κλείνοντας μου εχει κάνει εντύπωση οι Οικονομολόγοι που ακούνε τις "λακαμίες" που τους λένε οι Αμερικάνοι.
Τι θα κάνουμε recession -downturn-austerity etc.
Μέχρι τώρα η FED αλλά και η ECB -CHINA BANK εχουν αγοράσει τρισεκατομμύρια απο πατσαβουρόχαρτα
που τα αποκαλούν GOVERNMENT BONDS και εχουν ΡΙΞΕΙ τρισ $ για ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

Το επόμενο βήμα τους ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
1.Να τινάξουν στον αέρα οτι εκαναν οχι τόσο λόγω οικονομικών λόγων και "αγορών" αφου ειναι οι ιδιοι Ο ΝΟΜΟΣ
2.Να προκαλέσουν boom στον πλανήτη λόγω επιμέρους θρησκευτικών λατρειών εκάστου

και το τρίτο που ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ
ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΑΝΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΧΑΡΤΑ ΟΜΟΛΟΓΑ απο τις επιμέρους κυβερνήσεις που
υποτίθετε 'αγόρασαν" ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗ και στην κυριολεξία ξεφτυλίζοντας ΤΟ ΔΟΛΛΑΡΙΟ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ
ΕΙΧΑΝ ΚΟΡΩΝΑ....και ΠΑΙΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΟΜΟΛΟΓΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΑΓΟΡΑΖΑΝ.


ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ -ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ :P :P :P (που λέει ο λόγος)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 25 Ιουλ 2012 13:41 #6

  • Χ
  • Το Άβαταρ του/της Χ
Ανώνυμος έγραψε:
Κανένας άνθρωπος δεν είναι ελεύθερος αν δεν μπορεί να επιβάλλεται στον εαυτό του.
'' Πυθαγόρας ''

οι "συνηθισμένες" ερωτήσεις απο "αυτούς που ρωτάνε" τα επίμαχα σημεία ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ.

Πάρε τα χρήματά σου απο την Ελλάδα ρε φίλε να ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ και ασε ΤΙΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ -ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ.

Θα πληρώσεις ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΤΗΝ ΑΡΓΟΠΟΡΙΑ ΣΟΥ (εάν σε αφήσουν να πάρεις τα χρήματά σου
απο ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ ΟΧΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΕΜΒΑΣΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ
ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΙΧΝΟΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ.
)

Μην "μασάς" ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΣΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ αμα σου αρνηθούν να ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΟΥ και επειδή πιθανόν να πάς μόνος σου ΚΑΛΕΣΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ
ΑΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΝΗΘΟΥΝ (τα λεγόμενά σου πρόσεξε ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ κανέναν ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Τραπεζουπάλληλο μόνο).

Το scenario ειναι οτι πηγαίνουμε να ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ τα χρήματά μας ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ οχι επιταγές-εμβάσματα και σου λένε
φέρε μας και αλλα στοιχεία οπως φορολογική δήλωση κλπ επειδή υπάρχει η Τροπολογία στον Νόμο απο τον Διοικητή της
Τράπεζας Ελλάδος κ Προβόπουλο για αποφυγή διακίνησης μαύρου χρήματος -ναρκωτικών κλπ.

Το Θύμα (πελάτης -καταθέτης) αρχίζει και ψάχνετε και εχει ενοχές του τύπου.
Λές ρε παιδί μου ΜΗΠΩΣ επειδή ζητάω ΜΕΤΡΗΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ να ειμαι εμπορος ναρκωτικών -τρομοκράτης κλπ καινα μην το ξέρω?

Απάντηση.
Καταρχάς στην νόμιμη κατάθεσή μου Διοικητής Τράπεζας Ελλάδος -Πρωθυπουργός κλπ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ και κυριολεκτώ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΑΝΕ στον αγύριστο.
Ο ΝΟΜΟΣ στην κατάθεσή ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΟΣ -ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΤΕΛΕΙΑ -ΠΑΥΛΑ.

Το δεύτερο "βήμα" ειναι να ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ και να τον μπλέξουν σε λεκτικές απειλές -χειρονομίες.
ΗΡΕΜΑ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ -ΑΠΕΙΛΕΣ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑΘΕΡΗ.
ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΥ ΜΕΤΡΗΤΑ ΡΕ ΟΧΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ -ΕΜΒΑΣΜΑΤΑ ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ......ΣΟΥ ΑΥΤΑ.
Μην ντραπείς απο τα πιθανά θύματα παρόντες που πιθανόν ναναι στην ΤΡάπεζα που εχεις την κατάθεσή σου.
Οι ιδιοι να ντρέπονται ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΤΙΝΑΞΑΝΕ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Οι Τραπεζικοί εχουν συνηθήσει να τους ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΝΕ ΑΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ 200 χιλ -300 χιλ και
παραπάνω ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ τους κακκοφαίνεται οταν ταπεινώνονται απο πελάτες με χρήματα ,αλλωστε ιδιοκτήτης της Τράπεζας
ειναι Ο ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ ΟΧΙ Ο ΤΡΑΠΕΖΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ.

Στο εξωτερικό μια φίλη μου οταν πήρε μερικά χρήματα που ειχε στην ακρη για μια αγορά ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ
ΠΟΥ ΔΕΙΞΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΣ και επιπλέον ερχονται ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ πραγματικές οχι ΜΑΙΜΟΥ για ΔΙΑΚΟΠΕΣ -ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ κλπ


Αυτά στα γράφω γιατί "υπάρχει" scenario απο τους Τραπεζουπαλλήλους για ΑΠΟΤΡΟΠΗ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΟΜΙΜΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.
Θα μας θυμηθείς την ιδια μέρα οταν τα καταθέσεις ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΧΩΡΑ -ΤΡΑΠΕΖΑ ΘΕΛΕΙΣ.
Θα ηρεμήσεις και θα κοιμάσαι ησυχος στο σπίτι σου.
Το "θέμα" ειναι να ΦΥΓΟΥΜΑΙ οχι που θα τα πάμε.
1. ΠΡΩΤΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ

2. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΠΟΣΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ
(αρνήσου αμα σου ζητήσουν στην Τράπεζα ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ γιατί οι Τράπεζες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑΞΕΙΔΙΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

Ειμασται ΝΟΜΙΜΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ με ΝΟΜΙΜΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ -εκτός αμα αμφισβητήσουν την εγκυρότητά της οπότε κάλεσε ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ αλλά-αλλά ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ που αμφισβήτησε την ταυτότητά σου ΝΑ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΔΙΩΞΗ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΒΟΛΗ).

ΜΙΛΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΤΡΑΠΕΖΟΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ
ΑΠΑΙΤΟΥΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ

Η ΙΣΧΥΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΕΦΑΛΑΙΟΥΧΟΣ ΚΑΤΑΘΕΤΗΣ
ΟΧΙ Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ.



Κλείνοντας μου εχει κάνει εντύπωση οι Οικονομολόγοι που ακούνε τις "λακαμίες" που τους λένε οι Αμερικάνοι.
Τι θα κάνουμε recession -downturn-austerity etc.
Μέχρι τώρα η FED αλλά και η ECB -CHINA BANK εχουν αγοράσει τρισεκατομμύρια απο πατσαβουρόχαρτα
που τα αποκαλούν GOVERNMENT BONDS και εχουν ΡΙΞΕΙ τρισ $ για ΡΕΥΣΤΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

Το επόμενο βήμα τους ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?
1.Να τινάξουν στον αέρα οτι εκαναν οχι τόσο λόγω οικονομικών λόγων και "αγορών" αφου ειναι οι ιδιοι Ο ΝΟΜΟΣ
2.Να προκαλέσουν boom στον πλανήτη λόγω επιμέρους θρησκευτικών λατρειών εκάστου

και το τρίτο που ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΟΓΙΚΟ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ
ΝΑ ΞΑΝΑΡΙΞΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΑΝΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΧΑΡΤΑ ΟΜΟΛΟΓΑ απο τις επιμέρους κυβερνήσεις που
υποτίθετε 'αγόρασαν" ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗ και στην κυριολεξία ξεφτυλίζοντας ΤΟ ΔΟΛΛΑΡΙΟ ΠΟΥ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ
ΕΙΧΑΝ ΚΟΡΩΝΑ....και ΠΑΙΡΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟ ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΟΜΟΛΟΓΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ ΑΓΟΡΑΖΑΝ.


ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ -ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ :P :P :P (που λέει ο λόγος)
ΦΙΛΕ ΕΙΣΕ ΣΩΣΤΟΣ 1000% ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 25 Ιουλ 2012 14:57 #7

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
copy -paste παιδιά οποια μηνύματα σας αρέσουν και mail σε κανενα φίλο ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ την αποταμίευσή του και οι συνταξιούχοι να τους ευγνωμονούν τα παιδιά -εγγόνια τους.

Ακούς εκεί ο/η αλλος να ειναι 60-70-80 χρονών συνταξιούχος και να πληρώνει ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ στις
Αστικές Συγκοινωνίες....ΜΕΤΡΟ....


Κύριε Σαχλαμαρά ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ και ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.
Πόσοι θα μετακινηθούν τα Σαββατοκύριακα?
Τίποτα δεν θα χάσεις αλλά ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ και να συμφωνήσω ειναι μηδαμηνό αλλά βλέπει ο ουδέτερος παρατηρητής ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ οχι φορολογία συνέχεια ΚΑΙ ΜΕ Α.Ε.Π του 2006 οπως εχουμαι σήμερα να ΕΠΙΒΑΛΛΕΙΣ ΑΥΞΗΜΕΝΟΥΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ........

ΚΟΒΕΙΣ ΤΑ ΜΑΘΗΤΙΚΑ -ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ γιατί οι γονείς φοιτητών -μαθητών ειναι ΣΥΝΗΘΩΣ ΝΕΟΙ και μπορούν να εργαστούν απο τον απόμαχο Συνταξιούχο περιμένεις να ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΕΙΣ και πόσα να βγάλεις αφού οι ανθρωποι σε αυτές τις ηλικίες ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ και μετακινήσεων.....

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΥΡΙΕ ΣΑΧΛΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ
(που ΔΕΝ εισαι βουλευτής).

Αφησε τον πολίτη ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ και ΜΕΙΩΣΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ οπως ειχα ξαναγράψει ΕΚΑΝΕ Ο ΙΤΑΛΟΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ ΚΥΡΙΟΣ MONTI ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΤΑΛΟ ΠΟΛΙΤΗ.
Εφαγαν τον αγλέουρο οι ΠΕΤΡΕΛΑΙΑΔΕΣ απο ΤΗΝ ΛΑΘΡΑΙΑ ΔΙΑΚΙΝΗΣΗ ΚΑΥΣΙΜΩΝ μην ανησυχείς ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝΕ ΧΑΣΟΥΡΑ ;)
Tην γκόμενα την εβαλες Υπουργίνα αλλά ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ Η ΚΥΡΙΑ
Να κάνει προσφορές ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΠΗ που ειναι οι ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ να πηγαίνουν ΔΙΑΚΟΠΕΣ οχι που τα σταμάτησε ο Παπανδρέου
η μάνα του και τα πράσινα λαμόγια.......
Ο φορολογούμενος θα 'δεί" οτι μπορεί να τον ΥΠΕΡΦΟΡΟΛΟΓΕΙΣ αλλά εστω κατελάχιστο ΕΧΕΙΣ ΜΕΡΙΜΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ.

Χρεοκοπημένος σήμερα δεν ειναι αυτός που δεν εχει χρήματα η χρωστάει ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑ.
Αλλόμονο ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ.....

Τον πανάξιο κύριο Monti να παρατηρείται ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΤΑΛΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ
Μην περιμένετε αυτά που σας γράφω να σας τα πεί κύριε Σαμαρά οο κ.κ.Βρούτσης -Μυταράκης και η γκόμενα Υπουργίνα.
Καλοί ειναι
ΑΛΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 25 Ιουλ 2012 15:28 #8

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Το Άβαταρ του/της Καράντη Μαρία (cross)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Δημοσιεύσεις: 12976
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1238
  • Κάρμα: -30 (-1)
Φίλε πολύχρωμε Ανώνυμε,

Σε παρακαλώ να επικεντρωθείς σε αυτό που κάνεις πολύ καλά.

Καταγγελίες, οδηγίες μεταφοράς χρημάτων στο εξωτερικό, δικαιώματα καταθετών, κτλ

Είσαι ασυναγώνιστος σ'αυτά.

Δε χρειάζεται να πλατειάζεις και να κουράζεσαι περιγράφοντας την ανικανότητα και τη διαφθορά των πολιτικών μας, την ξέρουμε ήδη.

Μείνε στο θέμα, "τη μεταφορά χρημάτων στο εξωτερικό", και δώσε μας τα φώτα σου με περισσότερες λεπτομέρειες.

Σε έχουμε ανάγκη.

Δίδαξέ μας τα δικαιώματά μας και σώσε μας από την κομμουνιστική-μαρξιστική κατασχετική λαίλαπα!
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιουλ 2012 15:29 από Καράντη Μαρία (cross).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Μεταφορα χρηματων σε τραπεζα εξωτερικού 25 Ιουλ 2012 17:55 #9

  • Δέσποινα
  • Το Άβαταρ του/της Δέσποινα
Χ έγραψε:
ΦΙΛΕ ΕΙΣΕ ΣΩΣΤΟΣ 1000% ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!
Cross έγραψε:
Φίλε
Σε έχουμε ανάγκη.
Δίδαξέ μας τα δικαιώματά μας και σώσε μας

Παιδιά, μη του δίνετε θάρρος, στο τέλος θα γεμίσει όλο το site πολύχρωμο χαρτοπόλεμο.
Ήδη το κάνει 10 ώρες την ημέρα.
Μη πάει στις 20 φοβάμαι.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα