Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Αντιπαραθέσεις

Αντιπαραθέσεις 22 Σεπ 2014 12:42 #1

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
euro έγραψε:
maria έγραψε:
..

Γιατι αφηνετε να υπαρχει αυτο το αισχρο κειμενο .... και σβησατε τη δικη μου απαντηση???

ΑΙΣΧΟΣ
Το ότι κάποιος σε προσβάλει, δεν σου δίνει το δικαίωμα να βρίζεις τον άλλον ή ακόμα και τον διαχειριστή. Μπορείς να αναφέρεις το μήνυμα και θα αφαιρεθεί.
Γνῶθι σαὐτόν
Τελευταία διόρθωση: 22 Σεπ 2014 12:44 από Ο Τσιγκούνης (T$ig).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 22 Σεπ 2014 13:01 #2

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
Ο Τσιγκούνης έγραψε:
Το ότι κάποιος σε προσβάλει, δεν σου δίνει το δικαίωμα να βρίζεις τον άλλον ή ακόμα και τον διαχειριστή. Μπορείς να αναφέρεις το μήνυμα και θα αφαιρεθεί.

Α, ο αλλος επιτρεπεται να με βριζει, εγω οχι... Ωραια λογικη.

Θεωρω οτι εσυ με προσβαλες περισσσοτερο, αφου αφησες επι 2.5 μερες να υπαρχει το αισχρο εκεινο ποστ που εβριζε χωρις λογο οχι μονο εμενα αλλα και το σοϊ μου. Αν δεν το εβλεπα προφανως θα παρεμενε επ απειρον...
Αντιλαμβανεσαι οτι ετσι υποβαθμιζεται το forum?
Τελευταία διόρθωση: 22 Σεπ 2014 13:04 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 22 Σεπ 2014 13:26 #3

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
euro έγραψε:

Α, ο αλλος επιτρεπεται να με βριζει, εγω οχι... Ωραια λογικη.

Θεωρω οτι εσυ με προσβαλες περισσσοτερο, αφου αφησες επι 2.5 μερες να υπαρχει το αισχρο εκεινο ποστ που εβριζε χωρις λογο οχι μονο εμενα αλλα και το σοϊ μου. Αν δεν το εβλεπα προφανως θα παρεμενε επ απειρον...
Αντιλαμβανεσαι οτι ετσι υποβαθμιζεται το forum?
Κανένας δεν επιτρέπεται να βρίζει κανέναν. Είναι γραμμένο στους κανόνες της συζήτησης και το έχω αναφέρει πολλάκις. Γιατί θεωρείς δεδομένο ότι είδα ένα προσβλητικό μήνυμα και το άφησα επίτιδες και δεν αφήνεις περιθώριο στην περίπτωση απλά να μην είδα το προσβλητικό μήνυμα;
Γνῶθι σαὐτόν
Τελευταία διόρθωση: 22 Σεπ 2014 13:27 από Ο Τσιγκούνης (T$ig).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 22 Σεπ 2014 18:27 #4

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
Ο Τσιγκούνης έγραψε:
Κανένας δεν επιτρέπεται να βρίζει κανέναν. Είναι γραμμένο στους κανόνες της συζήτησης και το έχω αναφέρει πολλάκις. Γιατί θεωρείς δεδομένο ότι είδα ένα προσβλητικό μήνυμα και το άφησα επίτιδες και δεν αφήνεις περιθώριο στην περίπτωση απλά να μην είδα το προσβλητικό μήνυμα;

Δεν υποτιθεται οτι υπαρχουν moderators που διαβαζουν ολα τα μυνηματα?
Αυτο που ειδα ειναι οτι το μυνημα της εμεινε ανεγγιχτο απο τις 19/9 που δημοσιευτηκε, ενω η απαντηση μου σβηστηκε σχεδον αμεσως.
Μου εκανες και παρατηρησεις στο προ-προηγουμενο σου μυνημα, ενω σε αυτην τιποτα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 22 Σεπ 2014 19:07 #5

  • Ο Τσιγκούνης (T$ig)
  • Το Άβαταρ του/της Ο Τσιγκούνης  (T$ig)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 1241
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 740
  • Κάρμα: 110 (74)
euro έγραψε:
Δεν υποτιθεται οτι υπαρχουν moderators που διαβαζουν ολα τα μυνηματα?
Αυτο που ειδα ειναι οτι το μυνημα της εμεινε ανεγγιχτο απο τις 19/9 που δημοσιευτηκε, ενω η απαντηση μου σβηστηκε σχεδον αμεσως.
Μου εκανες και παρατηρησεις στο προ-προηγουμενο σου μυνημα, ενω σε αυτην τιποτα.
Δεν έχουμε άλλους moderator. Ελέγχονται όλα τα μυνήματα από ένα άτομο, αλλά δεν υπάρχει πάντα η πολυτέλεια του χρόνου, οπότε σε αυτές τις περιπτώσεις γίνεται ένα γρήγορο πέρασμα. Το εν λόγω μήνυμα έγραφε κάτι για μπάρμπα μπακάλη και φύκια και μεταξωτές κορδέλες και δεν "χτύπησε" καμπανάκι, οπότε δεν σβήστηκε. Αν δεν γίνει αναφορά για το μήνυμα πώς θα σβηστεί αργότερα;
Έλαβες δημόσια παρατήρηση επειδή διαμαρτυρήθηκες που αφαιρέθηκε το προσβλητικό σου μήνυμα, κάνοντας λεκτική επίθεση (δημόσια και με ιδιωτικό μήνυμα) προς την διαχείριση της σελίδας.
Γνῶθι σαὐτόν
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 23 Σεπ 2014 15:59 #6

  • john45 (jlian)
  • Το Άβαταρ του/της john45 (jlian)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 464
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 143
  • Κάρμα: -18 (21)
euro έγραψε:
Ο Τσιγκούνης έγραψε:
Κανένας δεν επιτρέπεται να βρίζει κανέναν. Είναι γραμμένο στους κανόνες της συζήτησης και το έχω αναφέρει πολλάκις. Γιατί θεωρείς δεδομένο ότι είδα ένα προσβλητικό μήνυμα και το άφησα επίτιδες και δεν αφήνεις περιθώριο στην περίπτωση απλά να μην είδα το προσβλητικό μήνυμα;

Δεν υποτιθεται οτι υπαρχουν moderators που διαβαζουν ολα τα μυνηματα?
Αυτο που ειδα ειναι οτι το μυνημα της εμεινε ανεγγιχτο απο τις 19/9 που δημοσιευτηκε, ενω η απαντηση μου σβηστηκε σχεδον αμεσως.
Μου εκανες και παρατηρησεις στο προ-προηγουμενο σου μυνημα, ενω σε αυτην τιποτα.

Κάνε στον εαυτό σου μια χάρη και μην ασχολείσαι εκτός απο πλάκα με οτι γίνεται σε αυτήν τη σελίδα. Δεν θα βρείς άκρη.
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιώργης (yorgi)

Αντιπαραθέσεις 23 Σεπ 2014 18:24 #7

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
Ο Τσιγκούνης έγραψε:
Δεν έχουμε άλλους moderator. Ελέγχονται όλα τα μυνήματα από ένα άτομο, αλλά δεν υπάρχει πάντα η πολυτέλεια του χρόνου, οπότε σε αυτές τις περιπτώσεις γίνεται ένα γρήγορο πέρασμα. Το εν λόγω μήνυμα έγραφε κάτι για μπάρμπα μπακάλη και φύκια και μεταξωτές κορδέλες και δεν "χτύπησε" καμπανάκι, οπότε δεν σβήστηκε. Αν δεν γίνει αναφορά για το μήνυμα πώς θα σβηστεί αργότερα;
Έλαβες δημόσια παρατήρηση επειδή διαμαρτυρήθηκες που αφαιρέθηκε το προσβλητικό σου μήνυμα, κάνοντας λεκτική επίθεση (δημόσια και με ιδιωτικό μήνυμα) προς την διαχείριση της σελίδας.

Διαχειριση απο ενα ατομο μονο ε. Αρα μπορει καποιος να αμολυσει το βοθρο του ελπιζοντας οτι δεν θα τον προσεξει κανεις αρμοδιος.
Για μπαρμπα μπακαλη εγραφα εγω, το "εν λογω μυνημα" εγραφε οτι μου δινουν σταυρωμενα ψηφοδελτια για να ψηφιζω συγκεκριμενο κομμα(που εχω επανειλημμενα καταγγειλει), διοτι εγω και ολο μου το σοι, λεει, ειμαστε αγραμματοι... Και διαφορα αλλα απαξιωτικα και κοσμητικα οπως "τρολακι"... Απο ποιαν? την αρχιτρολ του φορουμ :laugh:

Eγω ελαβα παρατηρηση, η αλλη που πρωτη αρχισε και εξυβρισε προκλητικα και χωρις λογο την οικογενεια μου γιατι δεν ελαβε? Ειναι κολητη σου ή μηπως δεν εχεις την αισθηση της δικαιοσυνης?
Αφαιρεθηκε το δικο μου προσβλητικο μυνημα αμεσως, το δικο της ομως δε αφαιρεθηκε παρα μονο με τη δευτερη κι αφου εμεινε δυομιση μερες.
Εκτιθεσαι φιλε οταν υπερασπιζεσαι τον θυτη αντι για το θυμα.


john45 έγραψε:
Κάνε στον εαυτό σου μια χάρη και μην ασχολείσαι εκτός απο πλάκα με οτι γίνεται σε αυτήν τη σελίδα. Δεν θα βρείς άκρη.

Οπως ολοι μας, ετσι κι εγω εχω υποχρεωση να προστατευω τον ευτο μου απο διαφορες αηθεις επιθεσεις. Ακρη ασφαλως και δε βρισκεις με τετοια ατομα.
Εσυ πως θα αντιδρουσες αν ο πρωτος τυχοντας σε εβριζε οικογενειακως και τον καλυπτε ο διαχειριστης?
Τελευταία διόρθωση: 23 Σεπ 2014 18:42 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 23 Σεπ 2014 18:48 #8

  • euro (kolokythas)
  • Το Άβαταρ του/της euro (kolokythas)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Αποκλεισμένος
  • Δημοσιεύσεις: 455
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 30
  • Κάρμα: -6 (-4)
gus έγραψε:
Δλδ ο καταθέτης των 100Κ θεωρείται μεγαλοκαταθέτης για να μην κλαις γιαυτόν?! Πιστεύω ότι οι έχοντες καταθέσεις κάτω των 100Κ είναι οι πιο ήσυχοι γιατί τι είχαν τι έχασαν, δε φοβούνται τίποτε και κανέναν.


Αυτο που ειπα φιλε ειναι οτι οσοι εχουν 100δες χιλιαδες δε χρειαζεται να κλαιμε γιαυτους, ξερουν να διασφαλιζουν τα λεφτα τους.
Οσοι εχουν λιγα χιλιαρικα, δηλαδη η συντριπτικη πλειοψηφια, ασφαλως και ειναι ησυχοι, ξεχασες ομως οτι εσυ τους προετρεψες να τα διασπειρουν εντος εκτος ΕΕ ή σε αλλη ηπειρο?
Το "-" μου το εβαλες επειδη απαντησα στην υβριστικη επιθεση της Μαριας? Κατα τη γνωμη σου δεν επρεπε?
Τελευταία διόρθωση: 23 Σεπ 2014 18:54 από euro (kolokythas).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις 24 Σεπ 2014 11:29 #9

  • gus (gus326)
  • Το Άβαταρ του/της gus (gus326)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1784
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 695
  • Κάρμα: 36
Το - σου το έβαλα για το ύφος. Δεν προτρέπω κανένα ειδικά όσους έχουν λίγα χιλιάρικα, απλά γράφω την άποψη μου εφόσον επιτρέπεται.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.158 δευτερόλεπτα