Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 01 Μαρ 2017 11:31 #10

  • Gynaika38
  • Το Άβαταρ του/της Gynaika38
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 51
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 17
  • Κάρμα: 1
soto 51
Έχεις δίκιο. Κακώς ασχολούμαστε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 01 Μαρ 2017 12:39 #11

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Gynaika38 έγραψε:
soto 51
Έχεις δίκιο. Κακώς ασχολούμαστε.

Με ποιο πράγμα;;;
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 01 Μαρ 2017 13:19 #12

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Παναγιώτη στην Πειραιώς για winbanking δεν αναγνωρίζετε το Εσωτερικό Εγγραφο ταυτοπροσωπείας του Κράτους που ειναι η ταυτότητα και μου ειχαν ζητήσει να εκδόσω Διαβατήριο που χρειάζετε 80 euros /16 euros-year για Διατήρηση Διαβατηρίου.
Η Πειραιώς που ειχε μπλοκάρει τα Εμβάσματα πρός το Εξωτερικό για Ελληνες Πολίτες.



Τέλος πάντων "λύσεις" υπάρχουν αλλά ειχα τσακωθεί μαζί τους αρχικά πρίν απο τα Capital Controls οταν ειχα πάει και απαίτησα ολα τα χρήματά μου στην Κατάθεση να μου τα δώσουν μετρητά γιατί "τα χαρτάκια' βάλτα στον Κ@#λο σου μαλά του ειπα του Διευθυντή.
Μιλάω για περίοδο με Δικοικητή τον κ Προβόπουλο (τώρα ειναι Διοικητής της Eurobank που ειναι η Postbank /Bulgaria απο την Ε.Υ.Π να ελέγχουν τα transactions) αλλά ειχε κυκλοφορήσει τότε ενα χαρτί ο κ.Προβόπουλος για "περιορισμό ανάληψης μετρητών" αλλά τίποτα συγκεκριμένο μου το ειπε ο Διευθυντής της Τράπεζας και του απάντησα στα λαλάρια μου αυτός ο μαλα "its your boss not mine" μάγκα "ρίξε τα χρήματά μου" μην γίνει της "τανασπού".
Μιλάμε "αδειασε" το Κατάστημα γύρω στα 80 "ζωντανά" διότι απαίτησα να ερθει η Αστυνομία να καταγράψει το "περιστατικό" (Νόμος δεν υπήρχε μόνο ενα αόριστο εσωτερικό χαρτί των χαρτογιακάδων Τραπεζικών.

Αλλά "εξηγήθηκα" στον Διευθυντή εκτός αν αμφιβάλεις οτι πιθανόν να εχω πλαστή ταυτότητα και δεν μου δίνεις τα χρήματά μου στην Κατάθεσή μου.
Αλλά "φίλε" πρόσεξε αμα ερθει η Αστυνομία και καταγραφεί το "περιστατικό" οτι εχω Εγκυρότατο Εγγραφο Ταυτοπροσωπείας του Κράτους που ειναι η Ταυτότητα απλά "την εβαψες" θα σου "γα" το νινί της μάνας σου μαλά (οταν μιλάς για χρήμα η γλώσσα πεζοδρομίου ειναι η πιό ευγενική).

Εντάξει δεν ειχαν τόσα χρήματα που ειχα αμμεσα μετρητά και μου ειχαν πεί να περάσω σε μία (1) ωρα να ερθει "αποστολή" αλλά πάλι τον προειδοποίησα "πρόσεχε μαλά μην εχεις βάλει εξω απο την Τρλαπεζα ληστές που εβαζαν οι Τραπεζίτες για να απο θαρρύνουν τον Κόσμο διότι εχω εξω "κάτι καλά παιδια" απο τα μπουζούκια με οπλα και κινδυνεύουν).

Τα πήρα και "τσίου" αμα με ξαναδούν να μου γράψουν και αυτό απλά ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΛΕΓΧΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥΣ ΜΟΥ.
Ο τραπεζουπάλληλος ενα γκομενάκι με εναν φλώρο που ηταν Ταμείο τους γράπωσα απο τον γιακά και τους πέταξα εξω απο το Ταμείο οταν αρχικά μου αρνήθηκαν να μου δώσουν την Κατάθεσή μου.
Η Νέα Δημοκρατία ηταν Κυβέρνηση με τον μαπρμπα Φώτη τα καθίκια της ΔΗΜ.ΑΡ τότε αλλά εβλεπα που πήγαινε η δουλειά και δεν ηθελα να πάω φυλακή διότι αμα μου το εκαναν τώρα θα ειχε γίνει "εσύ στο χώμα και εγώ στην φυλακή".
Ανάγκη δεν μπορώ να πώ οτι τα ειχα αλλά απλά ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ Ελεγχο απο κανένα στα χρήματά μου τελεία και παύλα.

Απαγορεύω τις αναλήψεις ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ δεν εχει γίνει και φυσικά ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟ EUROGROUP.
Μόνοι τους αυθάιρετα τα κάνουνε και αμα μιλήσεις σε λένε οτι εισαι χρυσό απόγευμα.

Capital Controls εχουν και αλλα Κράτη αλλά μέχρι 2.500 euros/day οχι 60 euros/day ενώ οπως εχω ξαναγράψει ο πρώτος Υπουργός Οικονομικών που τα εφάρμοσε ηταν ο Hjalmar Schacht του Hitler που τότε καλά εκανε για να αναστήσουν την Γερμανική Οικονομία οπου μετα απο την Treaty of Versailles"γονάτισαν" την Γερμανία.

www.quora.com/Why-did-Germanys-economy-i...e-under-Adolf-Hitler

Δεν θα τα αφήσω στην Ελλάδα να μου τα κάνουν Επιδόματα των "ξεδοντιάρηδων" η Πολιτική Συμμορία απο τις πράσινες τις κόκκινες τις θαλασιές τις χάντρες και ουτε και Rolls-Royce "εξοπλιστικά Καμμένου" με τα F-35 υψους 5 δις euros.

Oι Βrussels μιλάνε Πρώτη η Ελλάδα σε αγορές (ψώνια με Πιστωτική Κάρτα) σε Εξοπλιστικά με πάνω απο το 2,4% του Α.Ε.Π.
(ανοίξτε στο Bruegel να δείτε το σχετικό δημοσίευμα που το εκανα paste εχθές).

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 01 Μαρ 2017 13:27 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 01 Μαρ 2017 18:12 #13

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
alex (The_Emperor) έγραψε:
soto όχι ότι έχει ιδιαίτερη σημασία, αλλά ήδη στο μήνυμα το "συμπληρώσετε" το έχει με -αι- στο τέλος και μόλις μπαίνεις στο ερωτηματολόγιο γράφει φύλλο (δέντρου) αντί για φύλο...και λίγες γραμμές πιο κάτω "φορέσ", λέξεις που δεν τονίζονται εμφανίζονται με τόνο, άλλες που τονίζονται εδώ δεν έχουν και δεν πήγα ακόμη παραπέρα...
Δεν θα μείνω σε αυτά, εύχομαι η έρευνα και η εργασία να πάει καλά, αλλά νομίζω ότι τέτοια λάθη δίνουν κακή εικόνα ιδίως σε επίπεδο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης - όχι ότι σε άλλες περιπτώσεις πρέπει να γίνονται αποδεκτά. Καλό θα ήταν να υπάρχει περισσότερη προσοχή, γιατί διαφορετικά δεν σε λαμβάνουν σοβαρά και αυτοί που τους ζητάς να σε βοηθήσουν με την έρευνά σου. Οι παρατηρήσεις έχουν μοναδικό στόχο το καλό της ερευνήτριας...

Άλεξ,
Ομολογώ ότι αυτά που λες (τα ορθογραφικά) δεν τα πρόσεξα. Και τώρα βέβαια δεν ξαναμπαίνω να τα κοιτάξω, άνευ σημασίας. Σε πιστεύω.
Η εντύπωση μου είναι ότι πολύ χέρι μπήκε στο παιδί, χωρίς τόσο προφανή λόγο.
Αυτό μόνο είπα.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 01 Μαρ 2017 18:19 #14

  • alex (The_Emperor)
  • Το Άβαταρ του/της alex (The_Emperor)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 752
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 239
  • Κάρμα: 12
Συμφωνώ μαζί σου
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 02 Μαρ 2017 11:07 #15

  • ermakos
  • Το Άβαταρ του/της ermakos
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 789
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 180
  • Κάρμα: 12 (1)
Οκ μπορεί να ξέφυγε 1 ορθογραφικό αλλά αυτό δεν ακυρώνει την έρευνα. Πιστεύω να το διόρθωσες να μη στη λένε.

Καλή επιτυχία.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βοηθεια!!!!Ερωτηματολόγιο για την υιοθέτηση του Internet banking 07 Μαρ 2017 01:37 #16

  • starmaker
  • Το Άβαταρ του/της starmaker
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 476
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 190
  • Κάρμα: 21 (2)
Καλα ρε παιδια πως εγινε ετσι αυτός ο ιστοτοπος; Σε λιγο θα εχει εκτενεις συζητησεις για ΟΥΦΟ, ψεκασμους και φαντασματα. Για μια απλη εργασια προκειται που για οσους εχουν κανει, ξερουν πολυ καλα οτι απο το αγχος και την κουραση ξεφευγουν και διαφορα ορθογραφικα. Αναφορικα με το ερωτηματολογιο που ηδη απαντησα (με εχουν φακελωσει τωρα-συντομα θα ερθει το ραβασακι), προσωπικα χρησιμοποιω το ebanking για τα παντα και εχω να πατησω τραπεζες πανω απο 2 χρονια, ειτε αυτο αφορα ibank, winbank είτε αυτο αφορα citi, revolut και interactive brokers.

Καλη επιτυχια στην εργασια της κοπελας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.069 δευτερόλεπτα