Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Ασφαλεια υγειας

Ασφαλεια υγειας 12 Οκτ 2011 20:48 #1

  • ΥΓΕΙΑ
  • Το Άβαταρ του/της ΥΓΕΙΑ
Καλησπερα, ενδιαφερομαι για μια ασφαλεια υγειας-ζωης.....αυτο που ψαχνω ειναι μια ασφαλεια οπου να μπορω να κανω ιατρικες εξετασεις και επισκεψεις σε γιατρους....!!!Εχει κανεις καμια τετοια υποψη του?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 14 Οκτ 2011 23:13 #2

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Γιατί δεν μπαίνεις σε site ασφαλιστικών εταιρειών και σε site τραπεζών? Νομίζω η Alpha έχει κάτι τέτοιο που το δίνει, ενταξει, οχι τσάμπα, αν θυμάμαι καλά με 50€ που στα κρατάει απο το λογαριασμό σου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 15 Οκτ 2011 13:01 #3

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Το καλυτερο θα ηταν να μπεις σε σαιτ ασφαλισυικων εταιριων και να συγκρινεις.να μην παρεις οτι σου δωσουν.αλλα επειδη συνεργαζομαι με ασφαλιστικες αν θες σου δινω 2 τηλ να παρεις να μιλησεις μαζι τους.ο ενας ειναι κορυφη.θα σε πληροφορησει πληρως.κυριος βαρδακος 2102116964.η με τον κυριο τζανετη 2102381715.εκ μερους του κυριου βουδουρη νικου να πεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 16 Δεκ 2011 04:55 #4

  • soul
  • Το Άβαταρ του/της soul
φίλε μου αν δεν έχεις ακόμα κάτι μπορείς να επικοινωνήσεις στο 6948014436. Ζήτα τον κύριο Μαβή είναι ο ασφαλιστής μου και μου έχει κάνει το νοσοκομειακό πρόγραμμα Εν υγεία Συμφέρον και είμαι πολύ ευχαριστημένος !
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 16 Δεκ 2011 11:53 #5

  • dire straits (paolo)
  • Το Άβαταρ του/της dire straits (paolo)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 32
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0 (-4)
Έλεος ρε παιδιά με τις στημένες ερωτοαπαντησεις.Αν θέλετε να βρείτε πελάτες-κορόιδα πάρτε μια samsonite, δεστε και τις γραβάτες σας (σφιχτά!!) και ξαμολυθειτε.Αμάν πια!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 24 Ιαν 2012 18:27 #6

  • Ακης
  • Το Άβαταρ του/της Ακης
Εσύ που μιλάς για πελάτες κορόιδα, εμπιστέψου την υγεία σου και των παιδιών σου στο Λοβέρδο και θα έχεις πολύ μέλλον.

Το αν είναι στημένες οι ερωταπαντήσεις δεν ξέρω και δε μ ενδιαφέρει.

Βλακείες δε μπορώ να διαβάζω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 24 Ιαν 2012 21:24 #7

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Δεν στηρίζει την υγεία του στο Λοβέρδο. Τη στηρίζει σε κρατικά νοσοκομεία τα οποία έχουν πολύ καλύτερους γιατρούς και εξοπλισμό από τα ιδιωτικά που συχνά συνεργάζονται τέτοιου είδους εταιρίες.Αυτό φαίνεται εξάλλου όταν τα ασθενοφόρα ξεφορτώνουν τσουβάλια από Ντυνάν, Ιασώ και "Ιατρικές Κλινικές" στον Ευαγγελισμό και το Σωτηρία κάθε μέρα όταν βρίσκουν τα σκούρα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 25 Ιαν 2012 14:07 #8

  • Christos7
  • Το Άβαταρ του/της Christos7
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 85
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0 (2)
Ανώνυμος έγραψε:
Δεν στηρίζει την υγεία του στο Λοβέρδο. Τη στηρίζει σε κρατικά νοσοκομεία τα οποία έχουν πολύ καλύτερους γιατρούς και εξοπλισμό από τα ιδιωτικά που συχνά συνεργάζονται τέτοιου είδους εταιρίες.Αυτό φαίνεται εξάλλου όταν τα ασθενοφόρα ξεφορτώνουν τσουβάλια από Ντυνάν, Ιασώ και "Ιατρικές Κλινικές" στον Ευαγγελισμό και το Σωτηρία κάθε μέρα όταν βρίσκουν τα σκούρα...

Αυτο ειναι μια μεγαλη αληθεια....οταν βρουν τα σκουρα σε ξεφορτωνουν στα κρατικα, μη παρουν και την ευθυνη...
ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ, ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....
Τελευταία διόρθωση: 25 Ιαν 2012 14:14 από Christos7.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Ασφαλεια υγειας 25 Ιαν 2012 14:14 #9

  • Christos7
  • Το Άβαταρ του/της Christos7
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 85
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0 (2)
Βρε παιδια και μια ερωτηση θα ηθελα να κανω για οποιον ξερει:
Η μανα μου εχει μια ασφαλεια ζωης απο την ΑτεΑσφαλιστικη ειναι διαρκειας 18 χρονων...ξεκινησε το 1996 και ληγει το 2014...το αρχικο κεφαλαιο που ειχε δοθει ηταν 2.000.000 δραχμες τοτε....Αξιζει να το σπασω ή οχι; Πληρωνω γυρω στα 500 ευρω το χρονο και μου εχεται καπως....Οταν ληξει θα παρω τιποτα ή παλι το αρχικο κεφαλαιο;
ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ, ΑΣΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα