Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Εξωκοινοβουλευτική ψήφος

Εξωκοινοβουλευτική ψήφος 28 Μαρ 2018 22:05 #19

  • maria (mb361)
  • Το Άβαταρ του/της maria (mb361)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 5234
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1687
  • Κάρμα: 35 (-37)
batista έγραψε:

Κάποιος την έκοψε για να φοβερίσει τους γειτόνους.

Moυ θυμιζεις τον Φρουραρχο της Καστοριας... :laugh:
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξωκοινοβουλευτική ψήφος 28 Μαρ 2018 22:32 #20

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
maria (mb361) έγραψε:
Moυ θυμιζεις τον Φρουραρχο της Καστοριας... :laugh:

Τι να πω τώρα εγώ;;
Πω πω νόημα;;; :dry:
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξωκοινοβουλευτική ψήφος 29 Μαρ 2018 10:28 #21

  • ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ
  • Το Άβαταρ του/της ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 13
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0
Είναι μεγάλη η τιμωρία να ξέρουν όλοι αυτοί που είναι μέσα ότι είναι η πρώτη και η τελευταία τους φορά εκεί μέσα. Και αυτοί και το κόμμα τους. Από αυτό πρέπει να αρχίσουμε. Δυναμικές αλλαγές.Πείτε μου εσείς καλύτερη τιμωρία και θα το δεχτώ.
Μη περιμένετε από μένα να σας το κάνω πιο συγκεκριμένο.Δεν θέλουμε επαγγελματιες πολιτικούς. Θέλουμε πολιτικούς που να μην προλαβαίνουν να ξεψαρώσουν.Μόνο έτσι ίσως μπορέσουν να κάνουν καλύτερα τη δουλειά τους.Ο λόγος μου τελειώνει στην ΕΞΩΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΨΉΦΟ το πιο κόμμα θα διαλέξετε είναι δικιά σας ΕΠΙΛΟΓΗ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Εξωκοινοβουλευτική ψήφος 29 Μαρ 2018 10:44 #22

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ έγραψε:
Είναι μεγάλη η τιμωρία να ξέρουν όλοι αυτοί που είναι μέσα ότι είναι η πρώτη και η τελευταία τους φορά εκεί μέσα. Και αυτοί και το κόμμα τους. Από αυτό πρέπει να αρχίσουμε. Δυναμικές αλλαγές.Πείτε μου εσείς καλύτερη τιμωρία και θα το δεχτώ.

Γιατί θα το θεωρήσουν σώνει και καλά ως τιμωρία;;; Απλά θα ... προσαρμόζονταν ώστε αυτοί που θέλουν να κάνουν την ... κουτσουκέλα να ... επισπεύσουν και αυτοί που δεν θέλουν να την κάνουν και είναι σοβαροί και σωστοί θα έφευγαν χωρίς αυτό να είναι ωφέλιμο για την χώρα.

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ έγραψε:
Δυναμικές αλλαγές.Πείτε μου εσείς καλύτερη τιμωρία και θα το δεχτώ.

Αν δεν λειτουργήσει αγαπητέ, στοιχειωδώς σωστά, ο θεσμός που ονομάζετε δικαιοσύνη, σωτηρία δεν υπάρχει. Στα πάντα. Για το πως φυσικά θα γίνει αυτό, δεν διαθέτω κάποια μαγική συνταγή. Ίσως όταν το θελήσει και το απαιτήσει η πλειοψηφία του εκλογικού σώματος (κάτι που δεν ισχύει αυτή την στιγμή).


ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ έγραψε:
Ο λόγος μου τελειώνει στην ΕΞΩΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΨΉΦΟ το πιο κόμμα θα διαλέξετε είναι δικιά σας ΕΠΙΛΟΓΗ!

Καλά, δεν περιμέναμε να μας πεις εσύ τι θα ψηφίσουμε. Απλά ερωτήθηκες (από τον Παναγιώτη) προφανώς για να καταλάβει αν έχεις κάποια συγκεκριμένη στόχευση. Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι σώνει και καλά κρύβεται κάτι ύποπτο πίσω από την πρότασή σου. Προσωπικά επιλέγω να την θεωρώ καλοπροαίρετη, όσο και άστοχη, για τους λόγους που σου εξηγώ.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.065 δευτερόλεπτα