Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: ΑΥΞΗΣΗ ΜΚ ΠΕΙΡAIΩΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕ ALPHA FINANCE-ALPHA BANK

ΑΥΞΗΣΗ ΜΚ ΠΕΙΡAIΩΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕ ALPHA FINANCE-ALPHA BANK 28 Ιαν 2011 21:13 #1

  • TOM (TOMASO)
  • Το Άβαταρ του/της TOM (TOMASO)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 6
  • Κάρμα: 0
Έχω κωδικό στην ALPHA FINANCE και θέλησα να συμμετάσχω στην ΑΜΚ της ΠΕΙΡAIΩΣ κάνοντας χρήση των δικαιωμάτων που είχα. Πήγα στην τράπεζα (ALPHA) την περασμένη εβδομάδα για να εγγράφω στην ΑΜΚ κάνοντας χρήση των δικαιωμάτων μου και να συμμετάσχω στην ΑΜΚ. Πράγματι μου είπαν πόσες μετοχές δικαιούμαι και πλήρωσα το πόσο που έπρεπε και αντιστοιχούσε. Μέχρι εδώ όλα κανονικά. Σήμερα στις 15.0 h μου τηλεφωνούν από το υποκατάστημα της ALPHA ΒΑΝΚ και μου λένε ότι κατά λάθος(!) από τα κεντρικά της ALPHA FINANCE ακύρωσαν την εγγραφή μου(!) και ότι θα πρέπει εγώ τώρα να περάσω την Δευτέρα από το υποκατάστημα της ALPHA ΒΑΝΚ να μου δώσουν κάποια έγγραφα και να πάω αυτοπροσώπως σε υποκατάστημα της ΠΕΙΡΑΙΩΣ και να διορθώσω εγώ το λάθος που αυτοί έκαναν ! Δεν δέχτηκα ούτε κατά διάνοια την πρόταση τους και σκοπεύω την Δευτέρα να ζητήσω να μου αγοράσουν αυτοί τις μετοχές αφού δεν μπορούν να διορθώσουν το λάθος τους. Μπορεί κανένας να μου πει που μπορώ να απευθυνθώ για να γράψω μια επιστολή παραπόνων?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΑΥΞΗΣΗ ΜΚ ΠΕΙΡAIΩΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕ ALPHA FINANCE-ALPHA BANK 29 Ιαν 2011 00:40 #2

  • γνωμη
  • Το Άβαταρ του/της γνωμη
Έχεις δίκιο αλλά αν δεν γραφτείς τελικά στην αύξηση εσύ είσαι που θα πάθεις την ζημιά. Στην θέση σου θα γραφόμουν πρώτα την δευτέρα για να μην χάσω οικονομικά και μόλις τελείωνε το θέμα θα έκανα την διαμαρτυρία μου εξηγώντας γιατί με έχασαν από πελάτη τους.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ΑΥΞΗΣΗ ΜΚ ΠΕΙΡAIΩΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΜΕ ALPHA FINANCE-ALPHA BANK 30 Ιαν 2011 04:33 #3

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Φιλε @ΤΟΜ καλύτερα να απευθυνθείς σε ένα χρηματιστηριακό site www.bankingnews.gr/Bankingnews-questions-and-answers , www.euro2day.gr , www.capital.gr
Τελευταία διόρθωση: 30 Ιαν 2011 04:36 από Κώστας1 (koter).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα