Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ?

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 27 Μαϊ 2012 00:07 #19

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
rebel έγραψε:
Ανώνυμος έγραψε:
rebel έγραψε:
LAKIS έγραψε:
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΟΠΕΛΛΑΣ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΠΡΑΞΩ ΑΝΑΛΟΓΑ.
ΤΟ MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.


άσε τα e-mail και πάρε τηλ την τράπεζα να συνεννοηθείς 00357 22 028-073

rebel ποιας τράπεζας τηλ είναι αυτό; Και πως να συνεννοηθείς, σε ποια γλώσσα;



στα αγγλικά θα συνεννοηθείς μια χαρα τραπεζα ειναι εγω εχω λογαριασμό εκει αν ομως δεν μιλάς αγγλικα αστο ..

privatbank.ua/info/index3.stm?fileName=cyprus_map_e.html

Eίχα ακούσει ότι υπάρχει υπάλληλος εκεί σε κάποιο υποκατάστημα στην Κύπρο που μιλάει ελληνικά, μήπως δεν το γνωρίζεις αυτό; Είσαι ευχαριστημένος από την τράπεζα αυτή; Και τώρα που ακούγεται ότι η Κύπρος δεν πάει καλά τι θα γίνει, θα μεταφέρουμε τα λεφτά από Ελλάδα στην Κύπρο και μηδέν στο πηλίκο;;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 27 Μαϊ 2012 00:32 #20

  • rebel
  • Το Άβαταρ του/της rebel
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 219
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 52
  • Κάρμα: 0 (7)
Ανώνυμος έγραψε:
rebel έγραψε:
Ανώνυμος έγραψε:
rebel έγραψε:
LAKIS έγραψε:
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΟΠΕΛΛΑΣ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΩ ΚΑΙ ΠΡΑΞΩ ΑΝΑΛΟΓΑ.
ΤΟ MAIL ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ.


άσε τα e-mail και πάρε τηλ την τράπεζα να συνεννοηθείς 00357 22 028-073

rebel ποιας τράπεζας τηλ είναι αυτό; Και πως να συνεννοηθείς, σε ποια γλώσσα;



στα αγγλικά θα συνεννοηθείς μια χαρα τραπεζα ειναι εγω εχω λογαριασμό εκει αν ομως δεν μιλάς αγγλικα αστο ..

privatbank.ua/info/index3.stm?fileName=cyprus_map_e.html

Eίχα ακούσει ότι υπάρχει υπάλληλος εκεί σε κάποιο υποκατάστημα στην Κύπρο που μιλάει ελληνικά, μήπως δεν το γνωρίζεις αυτό; Είσαι ευχαριστημένος από την τράπεζα αυτή; Και τώρα που ακούγεται ότι η Κύπρος δεν πάει καλά τι θα γίνει, θα μεταφέρουμε τα λεφτά από Ελλάδα στην Κύπρο και μηδέν στο πηλίκο;;


εγώ πέρυσι που ήμουν λάρνακα και άνοιξα λογαριασμό κανείς υπάλληλος δεν μιλούσε ελληνικά
αλλά αν δεν γνωρίζεις αγγλικά πως θα διαχειρίζεσαι το λογαριασμό που όλα πρέπει να γίνονται μέσο
Internet e-banking τους τόκους που σου πληρώνουν κάθε μήνα
πρέπει να τους παίρνεις μόνο σου στην ελλάδα με e-banking
τώρα για την κύπρο εγώ δεν φοβάμαι γιατί το πρόβλημα τις κύπρου
είναι αυτό που έχει όλη η ευρώπη ότι γίνει στην υπόλοιπη ευρώπη αυτό θα γίνει και στην κύπρο
το μεγάλο πρόβλημα είναι εδώ που κυβερνάνε κλέφτες
και όποιος μπορεί ας κρατηθεί μακριά τους ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 27 Μαϊ 2012 00:50 #21

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
to 9,1 pou kollaei san epitokio stin privatbank? 7 de dinei?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 20:07 #22

  • citiclient
  • Το Άβαταρ του/της citiclient
ama pareis thl stin trapeza den tha sto poun, phra ego, einai anepisimi prothesmiaki, stin kanoun monon an idi se gnorizoun i na se sistisei kapoios pou tous kserei

ayto einai to email tis kopelias pou voithise emena (eygenestati)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 20:12 #23

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Το μόνο που με απασχολεί είναι η διαδικασία κατόπιν της κατάθεσης στην Privatbank και γενικότερα σε τράπεζα του εξωτερικού. Δηλαδή εννοώ τελικά αν θα πρέπει να δηλώνονται οι καταθέσεις εξωτερικού στη φορολογική δήλωση, μήπως βγουν χαμένοι τελικά όσοι τα έβγαλαν έξω και όχι κερδισμένοι;;; Και ειδικά όταν θελήσουν να τα φέρουν πίσω; Επίσης οι τόκοι αφού λέτε ότι είναι υποχρεωτικό να δηλώνονται εγώ τι θα κάνω με τον μηνιαίο εκτοκισμό, θα τρέχω να δηλώνω κάθε μήνα τι έσοδα έχω από τόκους; Είναι κάποια πράγματα πολύ σοβαρά και όποιος ξέρει να απαντήσει με επιχειρήματα ας το κάνει.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 21:39 #24

  • eleos3
  • Το Άβαταρ του/της eleos3
citiclient έγραψε:
ayto einai to email tis kopelias pou voithise emena (eygenestati)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΕΛΕΟΣ!

...και Θρυλος η Κατερίνα-Άννα!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 21:50 #25

  • Katathesi-Kypros
  • Το Άβαταρ του/της Katathesi-Kypros
citiclient έγραψε:
ama pareis thl stin trapeza den tha sto poun, phra ego, einai anepisimi prothesmiaki, stin kanoun monon an idi se gnorizoun i na se sistisei kapoios pou tous kserei

ayto einai to email tis kopelias pou voithise emena (eygenestati)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Καταφερα και πηρα επιτοκιο 9,5% για 2 χρονια. Βοηθησε ο Κυπριος κουμπαρος μου βεβαια.
Αλλά και χωρις συστασεις πανω απο 8,5% το παιρνεις.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 22:26 #26

  • cccp
  • Το Άβαταρ του/της cccp
Σε τι ποσό;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: KATATHESI 1 ETOUS me epitokio 9,1% ? 28 Μαϊ 2012 23:04 #27

  • WOW
  • Το Άβαταρ του/της WOW
Katathesi-Kypros έγραψε:
citiclient έγραψε:
ama pareis thl stin trapeza den tha sto poun, phra ego, einai anepisimi prothesmiaki, stin kanoun monon an idi se gnorizoun i na se sistisei kapoios pou tous kserei

ayto einai to email tis kopelias pou voithise emena (eygenestati)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Καταφερα και πηρα επιτοκιο 9,5% για 2 χρονια. Βοηθησε ο Κυπριος κουμπαρος μου βεβαια.
Αλλά και χωρις συστασεις πανω απο 8,5% το παιρνεις.
ΚΑΙ 20% ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΤΕΟΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ ΤΙΣ ΘΥΜΑΣΕ??ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΠΙΤΙΚΙΑ ΔΙΝΑΝΕ??ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΙΚΗ Ο ΤΟΚΟΣ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΕΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΦΤΑ ΠΙΣΩ ΛΙΓΑ-ΛΙΓΑ..ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΠΙΣΩ ??ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΒΑ???ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΗΣ????Η ΑΠΛΗΣΤΙΑ ΓΕΝΝΑ ΘΑΝΑΤΟ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.088 δευτερόλεπτα