Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ

Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 13 Απρ 2012 16:13 #37

  • ΧΑΡΗΣ Π (haris210671)
  • Το Άβαταρ του/της ΧΑΡΗΣ Π (haris210671)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 5
  • Κάρμα: 0 (1)
ΤΟ ΤΕΚΕ ΕΓΓΥΑΤΑΙ ΠΟΣΑ ΕΩΣ 100000,ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ 150000 ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΓΓΥΩΝΤΑΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΩΝ 50000.ΑΡΑ ΡΙΣΚΟ,ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΤΟΚΙΟ ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΣΑ ΣΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΠΧ 100.0000 ΚΑΙ 50.000 ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ .
ΕΓΩ ΘΑ ΔΙΣΤΑΖΑ ΝΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΕΚΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΥΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 13 Απρ 2012 19:11 #38

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΟΥ ΤΕΚΕ ΕΙΝΑΙ 100000 ΕΥΡΩ ΑΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟ. ΟΠΟΤΕ ΕΑΝ ΕΙΣΤΕ 2 ΑΤΟΜΑ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΚΑΛΥΠΤΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ 200000 ΕΥΡΩ Κ.Λ.Π. ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 13 Απρ 2012 22:30 #39

  • miou
  • Το Άβαταρ του/της miou
εχει αναφερθει οτι η συγκεκριμενη τραπεζα δεν επιτρεπει συνδικαιουχο αρα 100.000 ευρω
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 14 Απρ 2012 03:53 #40

  • bekos
  • Το Άβαταρ του/της bekos
σωστο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 14 Απρ 2012 10:41 #41

  • help
  • Το Άβαταρ του/της help
bekos έγραψε:
σωστο


bekos για πες μου κάτι όσον αφορά την διαδικασία πάμε κύπρο ανοίγουμε λογαριασμό
μετά ερχόμαστε πίσω στέλνουμε τα λεφτά με e-banking και μετά το κλείσιμο τις προθεσμιακής πως γίνετε τηλεφωνικά ????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: Απ: ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ 5 ΕΤΙΑΣ ΣΤΗ PRIVAT BANK ΚΥΠΡΟΣ 15 Απρ 2012 07:46 #42

  • bekos
  • Το Άβαταρ του/της bekos
help έγραψε:
bekos έγραψε:
σωστο


bekos για πες μου κάτι όσον αφορά την διαδικασία πάμε κύπρο ανοίγουμε λογαριασμό
μετά ερχόμαστε πίσω στέλνουμε τα λεφτά με e-banking και μετά το κλείσιμο τις προθεσμιακής πως γίνετε τηλεφωνικά ????
θα σου πω πως το εκανα εγω....το ποσον απο τη μαρφιν εγνατια....το μετεφερα στη μαρφιν λαικη με μορφη εμβασματος ...πηγα στο καταστημα της πριβατ...ανοιξα λογαριασμο με τα συνηθη δικαιολογητικα...εκκαθαριστικο,λογαριασμο κοινης ωφελειας...υπεγραψα το ανοιγμα του....πηγα στη μαρφιν λαικη πηρα την επιταγη και την κατεθεσα στη πριβατ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα