Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: privat bank

privat bank 12 Οκτ 2011 03:12 #1

  • μπέκος (thanos)
  • Το Άβαταρ του/της μπέκος (thanos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 78
  • Κάρμα: 0
ζητω συγγνωμη αν κουραζω με την επαναληψη του θεματος..ομως θα ηθελα να βγαλω ενα σεβαστο κεφαλαιο σε εξωτερικο....και οσμηστηκα τα επιτοκια της privat...θα το εκτιμουσα αν καπιος μου εδινε τη συμβουλη του απο προσωπικη ερευνα και μη....
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 05:17 #2

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
μπέκος έγραψε:
ζητω συγγνωμη αν κουραζω με την επαναληψη του θεματος..ομως θα ηθελα να βγαλω ενα σεβαστο κεφαλαιο σε εξωτερικο....και οσμηστηκα τα επιτοκια της privat...θα το εκτιμουσα αν καπιος μου εδινε τη συμβουλη του απο προσωπικη ερευνα και μη....

Εγώ θα σου πω το εξής:αν είχα το κεφάλαιο δεν θα δίσταζα να μπω στην διαδικασία σε αυτό το πρόγραμμα τις privatbank κ ο λόγος γιατί πιστεύω ακράδαντα ότι χώρα-μέλος τις νομισματικής ένωσης δεν θα χτύπαγε κανόνι,ξέρω ότι το ποσό είναι μεγάλο κ σε περίπτωση που συμβεί κάτι δεν θα καλύπτεσαι για όλο το ποσό ....αυτό το 11% είναι δέλεαρ σε καταλαβαίνω :whistle:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 05:53 #3

  • μπέκος (thanos)
  • Το Άβαταρ του/της μπέκος (thanos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 78
  • Κάρμα: 0
δε μπορω να πω οτι δεν εισαι σαφης....συμφωνω κι εγω στο οτι ενα κρατος μελος της ενωσης δε θα χτυπουσε κανονι...ειναι καλο το 11αρι μη λεμε ψεματα....αλλα η ανασφαλεια...ανσφαλεια..οχι οτι εγωρίως υπαρχει ασφαλεια.....αλλα....πραγματικα ειναι περιεργο το θεμα....
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 11:24 #4

  • ΝΙΚΟΣ G
  • Το Άβαταρ του/της ΝΙΚΟΣ G
EIMAI ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ Η ΜΕ ΤΗΛ. Η ΜΕ e-mail
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 15:46 #5

  • μπέκος (thanos)
  • Το Άβαταρ του/της μπέκος (thanos)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 78
  • Κάρμα: 0
ΝΙΚΟΣ G έγραψε:
EIMAI ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ Η ΜΕ ΤΗΛ. Η ΜΕ e-mail
γραψε το mail σου να επικοινωνησω μαζι σου αμεσα νικο ευχαριστω για την προθυμια!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 16:27 #6

  • Nomader
  • Το Άβαταρ του/της Nomader
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 376
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 19
  • Κάρμα: 0 (-1)
ΝΙΚΟΣ G έγραψε:
EIMAI ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ. ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ Η ΜΕ ΤΗΛ. Η ΜΕ e-mail

πες τα και σε μας αν έχεις τη καλοσύνη
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 17:16 #7

  • ΣΠ (sp)
  • Το Άβαταρ του/της ΣΠ (sp)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Κάρμα: 0 (5)
Πελάτης εδώ και ένα χρόνο …(ήμουν πιο τυχερός πρόλαβα επιτόκιο 12,5 %) χωρίς προβλήματα πολύ ευχαριστημένος όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες αν και έχουν ειπωθεί αρκετές φορές στο φόρουμ το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. Πρέπει να λάβετε υπόψη ότι ο φόρος επί των τόκων στην Κύπρο αυξήθηκε στο 15 %
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 17:30 #8

  • Nomader
  • Το Άβαταρ του/της Nomader
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 376
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 19
  • Κάρμα: 0 (-1)
ΣΠ έγραψε:
Πελάτης εδώ και ένα χρόνο …(ήμουν πιο τυχερός πρόλαβα επιτόκιο 12,5 %) χωρίς προβλήματα πολύ ευχαριστημένος όποιος ενδιαφέρεται για λεπτομέρειες αν και έχουν ειπωθεί αρκετές φορές στο φόρουμ το email μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. Πρέπει να λάβετε υπόψη ότι ο φόρος επί των τόκων στην Κύπρο αυξήθηκε στο 15 %

ΣΠ, εκακολουθούν να μη δέχονται συνδιακιούχους? πήγες εκεί για να τον ανοίξεις?
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 12 Οκτ 2011 17:38 #9

  • ΣΠ (sp)
  • Το Άβαταρ του/της ΣΠ (sp)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 19
  • Κάρμα: 0 (5)
Ναι ισχύουν τα ίδια .Όχι συνδικαιουχοι και άνοιγμα λογαριασμού με προσωπική παρουσία στην τράπεζα.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα