Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: privat bank

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 15:39 #109

  • cool
  • Το Άβαταρ του/της cool
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 15:53 #110

  • Πονηρός
  • Το Άβαταρ του/της Πονηρός
Ανώνυμος έγραψε:

Mετά από τόσα που έχετε σούρει στην κοπέλα που βοήθησε έχετε και την απαίτηση να σας ενημερώσω και εγώ που πήγα? Αυτό καταλήγει σε θράσος ξέρεις ε΄?


Γιατί ? για να αρχίσετε πάλι να λέτε ότι είμαι εκ του πονηρού και ότι είμαι απατεώνας?

Δεν σφάξανε....όπως τα κάνατε να πάτε να βρείτε μόνοι σας ότι χρειάζεστε...και εγω εάν έγραψα τόσα πράγματα στο προηγούμενο σχόλιό μου είναι γιατί βγήκα απ τα ρούχα μου με όσα γράφατε για την κοπέλα...γι αυτήν θα μπορούσα να γράψω άλλα τόσα...προκειμένου να φανεί η πραγματική αλήθεια και να μάθουν όλοι πόσο πολύ και αφιλοκερδώς με βοήθησε!

Ε, ψιτ. Να σου δώσω το e-mail μου να μου τα γράψεις μιας και έχεις βίτσιο με τις κρυφές επικοινωνίες; ......
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 16:03 #111

  • προσοχη
  • Το Άβαταρ του/της προσοχη
cool έγραψε:
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.


ελεος πια με τα παπαγαλακια που κυκλοφορουν εδω μεσα όσον αφορα την privatbank
το θεμα εχει καταντηση αιδια πλεον και θα επρεπε να εχει παρει θεσει ο moderator
οταν εισαι πελατης της συγκεκριμένης τραπεζας και τους πας καποιον πελατη τοτε σε αμοιβουν
με καποιο χρηματικό ποσο αυτο γίνετε και απο εδω μεσα ψαχνουν πελατες
πληροφοριες για την συγκεκριμένη τραπεζα θα παρετε μονο απο το ιντερνετ
και απο πουθενα αλλου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
με δυο λογια ειναι μια καινουργια τραπεζα που εχει καταστηματα μονο στην ουκρανια και στην κυπρο
προσωπικά δεν θα την εμπιστευόμουν ομως αυτο ειναι αποψη μου
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 16:34 #112

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
οτι να ναι λετε ολοι σας....αμα παρεις αμοιβη εσυ εμενα να με &^%$!!!!
ΕΛΕΟΣ με ότι του ρχεται καθενος στο κεφαλι να το πεταει!!!!
σταματηστε πια να γραφετε οτι να ναι χωρις να ξερετε και να παραπληροφορείτε τους υπολοιπους!
Οσο για το αν καποιος εμπιστευεται η οχι την τραπεζα ειναι δικο του θέμα, το ιδιο ισχυει για ολες τις τραπεζες...εμπιστευεστε τις Ελληνικες τραπεζες μηπως???



προσοχη έγραψε:
cool έγραψε:
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.


ελεος πια με τα παπαγαλακια που κυκλοφορουν εδω μεσα όσον αφορα την privatbank
το θεμα εχει καταντηση αιδια πλεον και θα επρεπε να εχει παρει θεσει ο moderator
οταν εισαι πελατης της συγκεκριμένης τραπεζας και τους πας καποιον πελατη τοτε σε αμοιβουν
με καποιο χρηματικό ποσο αυτο γίνετε και απο εδω μεσα ψαχνουν πελατες
πληροφοριες για την συγκεκριμένη τραπεζα θα παρετε μονο απο το ιντερνετ
και απο πουθενα αλλου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
με δυο λογια ειναι μια καινουργια τραπεζα που εχει καταστηματα μονο στην ουκρανια και στην κυπρο
προσωπικά δεν θα την εμπιστευόμουν ομως αυτο ειναι αποψη μου
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 16:38 #113

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Πονηρός έγραψε:
Ανώνυμος έγραψε:

Mετά από τόσα που έχετε σούρει στην κοπέλα που βοήθησε έχετε και την απαίτηση να σας ενημερώσω και εγώ που πήγα? Αυτό καταλήγει σε θράσος ξέρεις ε΄?


Γιατί ? για να αρχίσετε πάλι να λέτε ότι είμαι εκ του πονηρού και ότι είμαι απατεώνας?

Δεν σφάξανε....όπως τα κάνατε να πάτε να βρείτε μόνοι σας ότι χρειάζεστε...και εγω εάν έγραψα τόσα πράγματα στο προηγούμενο σχόλιό μου είναι γιατί βγήκα απ τα ρούχα μου με όσα γράφατε για την κοπέλα...γι αυτήν θα μπορούσα να γράψω άλλα τόσα...προκειμένου να φανεί η πραγματική αλήθεια και να μάθουν όλοι πόσο πολύ και αφιλοκερδώς με βοήθησε!

Ε, ψιτ. Να σου δώσω το e-mail μου να μου τα γράψεις μιας και έχεις βίτσιο με τις κρυφές επικοινωνίες; ......

ΦΙΛΕ ΟΠΩΣ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΣΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΗΡΟΣ...ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΝΟΗΣΩ!!!
ΕΞΥΠΝΑΚΗΔΕΣ ΟΛΟΙ ΠΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 05 Ιαν 2012 16:41 #114

  • manolis002
  • Το Άβαταρ του/της manolis002
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 354
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 55
  • Κάρμα: 2
cool έγραψε:
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.


Παραθέτω απόσπασμα από το email που έστειλα.
Αν τυχόν ζητήσετε πληροφορίες διασταυρώστε τις ξανά.

2:37 μ.μ. (Πριν από 23 ώρες)

προς Katerina
Καλησπέρα Δέσποινα
Θα προτιμούσα αν θέλεις να μου απαντήσεις από δω. Εξάλλου το μόνο που θέλω να μάθω στην ουσία είναι η ακριβής διεύθυνση του καταστήματος της πρίβατ στη Λεμεσό, τον κωδικό του καταστήματος της τράπεζας Κύπρου που βρίσκεται πλησιέστερα προς την πρίβατ, και το όνομα του κοντινότερου ξενοδοχείου ως προς αυτή.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 06 Ιαν 2012 20:49 #115

  • Ανώνυμος
  • Το Άβαταρ του/της Ανώνυμος
Min mas peis oti sou apantise kai se auto...mipos mas douleueis kai sy ?????
giati na sou dosei auti tin pliroforia? giati na psaxei auti gia sena gia kati tetoio????

MB έγραψε:
cool έγραψε:
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.


Παραθέτω απόσπασμα από το email που έστειλα.
Αν τυχόν ζητήσετε πληροφορίες διασταυρώστε τις ξανά.

2:37 μ.μ. (Πριν από 23 ώρες)

προς Katerina
Καλησπέρα Δέσποινα
Θα προτιμούσα αν θέλεις να μου απαντήσεις από δω. Εξάλλου το μόνο που θέλω να μάθω στην ουσία είναι η ακριβής διεύθυνση του καταστήματος της πρίβατ στη Λεμεσό, τον κωδικό του καταστήματος της τράπεζας Κύπρου που βρίσκεται πλησιέστερα προς την πρίβατ, και το όνομα του κοντινότερου ξενοδοχείου ως προς αυτή.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 06 Ιαν 2012 21:02 #116

  • lool
  • Το Άβαταρ του/της lool
auto se peirakse? oxi oti ths zhthse to plhsiestero ksenodoxeio? :woohoo:


pali kala pou de ths zhthse na tou kleisei kai domatio :sick: :evil:
Το θέμα είναι κλειδωμένο.

Απ: privat bank 06 Ιαν 2012 21:13 #117

  • anonymous
  • Το Άβαταρ του/της anonymous
MB έγραψε:
cool έγραψε:
@MB

Αν θες, μπορείς να γράψεις τι πληροφορίες ζήτησες που δεν υπάρχουν εδώ μέσα; Ευχαριστώ.


Παραθέτω απόσπασμα από το email που έστειλα.
Αν τυχόν ζητήσετε πληροφορίες διασταυρώστε τις ξανά.

2:37 μ.μ. (Πριν από 23 ώρες)

προς Katerina
Καλησπέρα Δέσποινα
Θα προτιμούσα αν θέλεις να μου απαντήσεις από δω. Εξάλλου το μόνο που θέλω να μάθω στην ουσία είναι η ακριβής διεύθυνση του καταστήματος της πρίβατ στη Λεμεσό, τον κωδικό του καταστήματος της τράπεζας Κύπρου που βρίσκεται πλησιέστερα προς την πρίβατ, και το όνομα του κοντινότερου ξενοδοχείου ως προς αυτή.
μόλις τα κανονίσεις, να μας πείς και σε πιο δωμάτιο θα είσαι και σε πια τσάντα θα έχεις τα λεφτά
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα