Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10 Απρ 2013 01:09 #55

  • nikky
  • Το Άβαταρ του/της nikky
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1
  • Κάρμα: 0
Oson afora tin Ethniki, sumfwnw ki egw... Exw akousei ta xeirotera... Pas na katatheseis tin dilwsi tou atuximatos kai perimeneis me xarti anamonis 3 wres toulaxiston... Toulaxiston se auto to kommati an exeis asfalisti, mesolavei o idios kai esy den kaneis tpt... Egw proswpika den empistevomai tis online etaireies kai eimai edw kai 10 xronia stin Generalli, apo tin opoia eimai apoluta euxaristimenos! To sustinw anepifulaxta...!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 17 Απρ 2013 10:37 #56

  • kbg
  • Το Άβαταρ του/της kbg
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
απο εμπειρια καλές οι υπηρεσίες της νεα ιστοσελιδας ασφαλισης αυτοκινητων και μοτοσυκλετων
www.theinsurance.gr
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 17 Απρ 2013 11:01 #57

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
kbg έγραψε:
απο εμπειρια καλές οι υπηρεσίες της νεα ιστοσελιδας ασφαλισης αυτοκινητων και μοτοσυκλετων
www.theinsurance.gr

Καλά ρε φίλε, ποια είναι η εμπειρία σου στις "καλές υπηρεσίες", και μας λες για ασφαλιστικό γραφείο που έδρα του έχει μόνο ένα κινητό τηλέφωνο?

Και ψάχνει και για συνεργάτες απ' την ιστοσελίδα του?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Loukas

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 17 Απρ 2013 19:55 #58

  • ΚΩΣΤΑΣ (dreamboxer)
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ (dreamboxer)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 221
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 28
  • Κάρμα: 2
καλησπερα
δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί αλλά εγώ έχω στην κατοχή 2 αυτοκίνητα και το συμβουλεύομαι συνέχεια....
>www.insurancemarket.gr/
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 17 Απρ 2013 20:08 #59

  • Loukas
  • Το Άβαταρ του/της Loukas
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 262
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 78
  • Κάρμα: 4 (-13)
soto51 έγραψε:
kbg έγραψε:
απο εμπειρια καλές οι υπηρεσίες της νεα ιστοσελιδας ασφαλισης αυτοκινητων και μοτοσυκλετων
www.theinsurance.gr

Καλά ρε φίλε, ποια είναι η εμπειρία σου στις "καλές υπηρεσίες", και μας λες για ασφαλιστικό γραφείο που έδρα του έχει μόνο ένα κινητό τηλέφωνο?

Και ψάχνει και για συνεργάτες απ' την ιστοσελίδα του?

Ρε Soto μπορει να ειναι μονο virtual το γραφειο αυτο! :laugh:
...και "εκπτωση σε ολους 5%" !
Καλο ειναι και το κινητο, θα μπορουσε να εχει κανενα 901... να σου βγει παραπανω απο το ασφαλιστρο!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 23 Σεπ 2013 15:12 #60

  • elio (runrunrun)
  • Το Άβαταρ του/της elio (runrunrun)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Fresh Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
Δείτε κι εδώ... www.asfalyseis.gr και online ασφάλιση και έχεις και ασφαλιστή να μιλήσεις στο τηλέφωνο ή να σου κάνει δήλωση
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 17 Οκτ 2013 04:34 #61

'Οποιος ψάχνει για ασφάλεια αυτοκινήτου,μοτοσικλέτας είτε οποιαδήποτε ασφάλεια γενικά Μπορώ να του δώσω προσφορά από τις μεγαλύτερες και πιο αξιόπιστες ασφαλιστικές εταιρείες της αγοράς!
Χωρίς καμία δέσμευση ή κόστος καλό είναι να κάνεις μια έρευνα αγοράς πριν αγοράσεις κάτι ειδικά στην περίπτωση της ασφάλειας όπου υπάρχουν επιλογές. Μια προσφορά δεν κοστίζει και ποτέ δεν έβλαψε κανέναν να είναι ενημερωμένος!
Επικοινωνήστε μαζί μου με μήνυμα στο λογαριασμό μου εδώ
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 18 Οκτ 2013 06:12 #62

  • armandomvb
  • Το Άβαταρ του/της armandomvb
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 25
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 4
  • Κάρμα: 0
MAIK έγραψε:
Eγω την εχω δυο χρονια. Την εμπιστευομαι γιατι ειναι της Ιντεραμερικαν. Αμα εχεισ και κανα λογαριασμο ΔΕΗ απο κανα εξοχικο προσκομισε τον ως αποδειξη μονιμης κατοικιας στην επαρχια να παρεις -30% εκπτωση

ayto einai aplo??

δλδ αμα τυχει κατι στην Αθηνα μετα σε καλυπτουν η μπλεκεις?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΨΑΧΝΩ ΦΘΗΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΙΧ......ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ...ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΟΜΙΜΟΣ..ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ...ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ 10 Δεκ 2013 02:15 #63

armandomvb έγραψε:
MAIK έγραψε:
Eγω την εχω δυο χρονια. Την εμπιστευομαι γιατι ειναι της Ιντεραμερικαν. Αμα εχεισ και κανα λογαριασμο ΔΕΗ απο κανα εξοχικο προσκομισε τον ως αποδειξη μονιμης κατοικιας στην επαρχια να παρεις -30% εκπτωση

ayto einai aplo??

δλδ αμα τυχει κατι στην Αθηνα μετα σε καλυπτουν η μπλεκεις?

Από προσωπική μου εμπειρία (καθόλου ευχάριστη) σε συμβουλεύω να μην ακολουθείς τέτοιου είδους πρακτικές. Κατ' αυτό τον τρόπο ήμουν κι εγώ ασφαλισμένος επί 1,5 χρόνο σε γνωστή εταιρία όσπου μια ωραία ημέρα μου έλαχε ένα ατυχηματάκι, στην Αθήνα που μένω φυσικά, και το αποτέλεσμα ήταν να μη με καλύψει η εταιρία μου λόγω "ψευδών στοιχείων κατά τη σύναψη της ασφάλισης με δόλο". Μπορεί να μη μου άρεσε το αποτέλεσμα αλλά εδώ που τα λέμε φυσικά και υπήρχε δόλος στη προσπάθεια μου να ξεγελάσω την ασφαλιστική για να γλυτώσω 20 - 30 ευρώ στην ασφάλεια αυτοκινήτου. Έβαλα μυαλό αλλά την πάτησα πρώτα για να το μάθω και μου στοίχησε πάνω από χιλιάρικο όλη η ιστορία. Τεσπα... εδώ και καιρό έχω βρεί το asfaleiaautokinitou.net και ασφαλίζομαι αρκετά οικονομικά οπότε πλέον δεν συντρέχει λόγος τέτοιου είδους πειραματισμών.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.086 δευτερόλεπτα