Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Αντιπαραθέσεις Νο 7

Αντιπαραθέσεις Νο 7 17 Δεκ 2016 15:01 #1

  • king (kong)
  • Το Άβαταρ του/της king (kong)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 247
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: -10
sonik έγραψε:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 17 Δεκ 2016 17:58 #2

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
king (kong) έγραψε:
sonik έγραψε:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..
Τελευταία διόρθωση: 17 Δεκ 2016 18:02 από sonik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 (O Johan που εγινε king !!!) 18 Δεκ 2016 01:50 #3

  • maria (mb361)
  • Το Άβαταρ του/της maria (mb361)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 5234
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1687
  • Κάρμα: 35 (-37)
sonik έγραψε:
king (kong) έγραψε:
sonik έγραψε:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..

==================================================================================>johan (larry) banned :angry:

======================================> Eξοδος king (kong) στο τελος του διαδρομου ============> :silly:

==================Eν αναμονη νεου κλωνου ===================================> :sick:
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Τελευταία διόρθωση: 18 Δεκ 2016 02:07 από maria (mb361).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 21 Δεκ 2016 17:36 #4

  • king (kong)
  • Το Άβαταρ του/της king (kong)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 247
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 23
  • Κάρμα: -10
sonik έγραψε:
king (kong) έγραψε:
sonik έγραψε:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..


Bρισκεσαι σε μεγαλη συγχιση, πρωτα ειπες ότι εχω 2 μηνες μονο, ως εκ τουτου δε πρεπει να σου αντιλεγω... Μετα ειπες ότι δημιουργησα το λογ/σμο της Sadenmess1990(η μαρια ειπε ότι είμαι του batista) και κατοπιν με ταυτισες με καποια Τζοαν. Κλεισε το πρωι ραντεβου στο γιατρο σου.
Οσο για το ατομο του λινκ, μου ειπαν ότι ζητησε ο ιδιος να αποκλειστει ποιος ξερει τι πρηξιμο του ειχες κανει χαχαχαχα...

Nα μη το συνεχισω, ποιο πραγμα??



maria (mb361) έγραψε:
==================================================================================>johan (larry) banned :angry:

======================================> Eξοδος king (kong) στο τελος του διαδρομου ============> :silly:

==================Eν αναμονη νεου κλωνου ===================================> :sick:

Και μετα ξυπνησες αναστατωμενη... :laugh:
Τελευταία διόρθωση: 21 Δεκ 2016 18:00 από king (kong).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα