Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.

ΘΕΜΑ: Αντιπαραθέσεις Νο 12

Αντιπαραθέσεις Νο 12 13 Ιουν 2017 23:39 #28

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 13 Ιουν 2017 23:48 #29

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Που το βρείκες πάλι αυτό ρε ψώνιο ΣΥ.ΡΙΖ.Α-αίε blogger για πρόοωρη συνταξιοδότηση και δεη -τζήδικα?
Δύο δουλειές κάνω και full time γιατί μου αρέσει να εργάζομαι οχι να κάθομαι ΣΥ.ΡΙΖ.Α-αίε blogger ....σας πήρανε χαμπάρι.
Αμα εισαι ανεργο ρεμάλι δεν σου φταίω εγώ τα κομματόσκυλα στο ΣΥ.ΡΙΖ.Α -ΠΑ.ΣΟ.Κ να ρωτήσεις.
Κόψε κάτι στις βλακείες που γράφεις και κατηγορείς αφού εισαι ασχετος και πάς να "ψωνίσεις" .

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 14 Ιουν 2017 08:21 #30

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Που βλέπω τα ... "δεη -τζήδικα" και τις πρόωρες συνταξιοδοτήσεις ψεκασμένε μου;;;; Εκεί που βλέπεις και εσύ τους "ΣΥΡΙΖΑίους bloggers" και τις λοιπές ψεκασμένες π@π@ριές που γράφεις.
Αν μη τι άλλο όμως, στην δική μου περίπτωση, έχω την ταύτιση απόψεών σου με την "επαναστατική" ΓΕΝΟΠ για την στρουθοκαμηλική άρνηση (με το αζημίωτο πάντα) της κλιματικής αλλαγής. Ίδια ακριβώς είναι και τα δικά σου κίνητρα επι του θέματος. Η τσέπη σου ... über alles και ας καεί το σύμπαν.
Αν επίσης θέλεις να δεις ποιος πετάει άσχετες π@π@ρο-κατηγορίες στους άλλους, δεν έχεις παρά να ανατρέξεις στα πολύχρωμα παραληρήματά σου. Εγώ απλά σου απαντάω στην ... γλώσσα που καταλαβαίνεις και πολύ σεμνά μάλιστα σε σύγκριση με τις (αυταπόδεικτα) σαχλαμάρες που γράφεις εναντίον μου. Γι αυτό, κόψε την πλάκα ότι σε κατηγορούν κι από πάνω.

Τέλος, για τα ... "επαγγέλματά" σου, είπαμε. Δεν χρειάζεται να επαναλαμβάνομαι.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 14 Ιουν 2017 08:22 #31

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Είπαμε. Βαρεθήκαμε να σε βλέπουμε να ... βάφεσαι. Τι δεν καταλαβαίνεις.
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 15 Ιουν 2017 00:15 #32

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Για τον εαυτό σου μιλάς ΣΥ.ΡΙΖ..Α-αίε blogger και στο ξαναγράφω δύο δουλειές εχω δεν εχω χρόνο να βρίσκομαι στο forum (εδώ ανέβαλα ταξείδι για την πανέμορφη Thailand).
Καταλαβού κορόιδο?.......της πράσινης ανάπτυξης με τα πράσινα Πιστοποιητικά Κτηρίων (νταβατζηλίκια) οπου πράσινα "φόρεσαν"και τα Βενζινάδικα και οι Φαρμακοξενοδόχοι.

Να θυμάσαι πάντως στο ξαναγράφω και για τους φίλους του forum για τον Πρόεδρο Tayip Erdogan (για τους ΣΥ.ΡΙΖ.Α-αίους Ανταρσύα κλπ "φασίστας").
Να θυμάστε μέχρι το 2019 η Τουρκία εχει να περάσει πάνω απο 2.000 Νόμους στην Εκτελεστική -Νομοθετική Εξουσία του Κράτους.
Με απλά λόγια (για τους κοκκορόμυαλους που δεν καταλαβαίνουν) θα συγκρίνετε και θα ξεπερνάει το Πολίτευμα της Αμερικής που ειναι Δημοκρατικά πανίσχυρο.
Ο Πρωθυπουργός θα εκλέγετε κατευθείαν απο τον λαό και η θητεία του θα καθορίζετε maximum σε δύο πενταετείς θητείες οπως και το οτι Προεδρικές και Βουλευτικές Εκλογές θα διενεργούνται ταυτόχρονα.

Εδώ Γερμανοί και Ολλανδοί τσακώθηκαν με τους Τούρκους και κάνουν "τα κουνέλια" και η Ελλάδα θα "το πάιξουν ανδρες" ενώ και η Αμερική που αποχώρησε απο το Incirlik ειναι γιατί απο την μια εχουν αλλά Στρατιωτική Βάση στην Συρία (σύνορα με Τουρκία) και απο την αλλη ο Βαρδινογιάννης πούλησε τελικά την πίσω πλευρά του χάρτη της Κρήτης που ειναι το βαθύτερο σημείο της Μεσογείου η περιοχή Καλοί Λιμένες και εχουν 5 πυρηνοκίνητα υποβρύχια + αναβάθμιση της Suda airport +Κurdistan.
Δεν ειναι η "κακή" Τουρκία αλλά θέλουν να βάλουν φραγμό στον λεγόμενο "silk road" Εμπορική διαδρομή της Κίνας με την Europa.
Το Κομμουνιστικό καθεστώς της Κίνας και ο Εθνικισμός τους ειναι που τρέμουν.


EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 15 Ιουν 2017 08:28 #33

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Καλά ρε ... αποσπασμένε ΓΕΝΟΠίτη τα άλλα παραληρήματα, αλλά αυτά που γράφεις για τον Ταγίπ και το Δημοκρατικά πανίσχυρο πολίτευμα που ... έρχεται, τα πιστεύεις κιόλας;;; :lol: :lol: :lol:
Γελάει ο κόσμος. Η Ραχήλ Μακρή του φόρουμ έχεις καταντήσει....
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 15 Ιουν 2017 23:35 #34

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Συριζανελίτη ....σε πήρανε χαμπάρι με τις βλακείες σου απλά να θυμάσαι τι εχεις γράψει και κατηγορείς ολο το forum.
Εγώ ξεκαθαρίζω τις εκτιμήσεις μου.

1.Τα κομματόσκυλα Συριζανελίτες οπως και οι αποχρώσεις της "νέας" Νέα Δημοκρατίας +ΠΑ.ΣΟ.Κ που τον στηρίζουν α.π.ο.κ.λ.ε.ί.ε.τ.ε μέχρι και το 2018 να κάνουν ρύθμιση χρέους (ηδη φαίνετε θα διάβασε το post μου ο Mr Dijsselbloem και το δήλωσε στο Eurogroup).

2.Τα κομματόσκυλα Συριζανελίτες οπως και οι αποχρώσεις της "νέας" Νέα Δημοκρατίας +ΠΑ.ΣΟ.Κ που τον στηρίζουν α.π.ο.κ.λ.ε.ί.ε.τ.ε να βγάλουν την Ελλάδα στις "αγορές" για την ποσοτική χαλάρωση.
(μα εισαστε παντελώς ασχετοι οι Συριζανελίτες οπως και οι αποχρώσεις της "νέας" Νέα Δημοκρατίας +ΠΑ.ΣΟ.Κ που τον στηρίζουν διότι δεν βλέπετε και δεν διαβάζετε τι γίνετε Ιταλία?
Ιταλία "κρατάει" πάνω απο το 52% του Χρέους της και "παίζει μπάλα" απο την μία μειώνει τα Non Performing Loans (Μή Εξυπηρετούμενα Δάνεια τα "κόκκινα") και την ιδια στιγμή .....αυξάνετε το Γενικό Χρέος της Γενικής Χρήσης Κυβέρνησης)

3.Τα κομματόσκυλα Συριζανελίτες οπως και οι αποχρώσεις της "νέας" Νέα Δημοκρατίας +ΠΑ.ΣΟ.Κ που τον στηρίζουν α.π.ο.κ.λ.ε.ί.ε.τ.ε να πάνε για Εκλογές μετά απο τον Ιούνιο 2018 με καταληκτική ημερομηνία τον Μάρτιο 2018 που η Ελλάδα θα βγεί στην κλειστή Κοινοπραξία ....της Loreal οπου ο Πρωθυπουργός κ Τσίπρας με την θεσμική του ιδιότητα συναντήθηκε.
Θα βγάλουν δύο συγκεκριμένες Εκδόσεις Ομολόγων € 2,5 δις + € 2,5 δις = € 5 δις.
(το ενα ηδη εχει "κλειστεί" να αγοραστεί απο την....Loreal Ελλάδας).
Θα πανηγυρίζουν οι Συριζανελίτες οπως και οι αποχρώσεις της "νέας" Νέα Δημοκρατίας +ΠΑ.ΣΟ.Κ που τον στηρίζουν και θα αναλάβει η επόμενη Συγκυβέρνηση "νέας" Νέα Δημοκρατία + ΠΑ.ΣΟ.Κ (που λόγω οτι χρωστάει χρήματα στο Κράτος και δεν μπορούσαν να πάρουν Φορολογική Ενημερότητα......αλλαξαν Α.Φ.Μ και μετονομάστηκαν σε Δημοκρατική Συμπαράταξη οπου εχθές σε ενα κανάλι ειδα εναν Βουλευτή να ωρύεται για τα Χρέη του Κράτους οταν ο ιδιος εχει μεταβιβάσει Χρέη στην γυναίκα του που ζούνε μαζί πάνω απο € 5 εκατ. και η κόρη του "σπουδάζει" στο London).

Αναγκαστικά διότι αμα πάει "νέα" Νέα Δημοκρατία +ΣΥ.ΡΙΖ.Α τότε δεύτερο Κόμμα απο την μαλά τους θα κάνουν το Χρυσό Απόγευμα.
Δεν ειναι πιά και τόσο δύσκολα να τα καταλάβετε και ουτε να χαλάμε την "παρέα".
Διαφωνείς -συμφωνείς απλά .....δεν θα μας ρωτήσουν οπως και για την Τουρκία και τον πετυχημένο Πρόεδρο Tyaip Erdogan θα τα βλέπετε και δεν θα τα πιστεύετε τι Πολίτευμα Νομοθετικά θα "στηθεί" μέχρι το 2019 (λόγω αγωγών ενέργειας γιατί στα παλιά τους τα παπούτσια για τον κόσμο).
Συγκριτικά να το θυμάσται θα ειναι πιό πάνίσχυρο Δημοκρατικά και ατό των U.S.A.
Τι σου κόλλησε για δεη καμμία σχέση δουλεύω σε δύο (2) δουλειές και ειμαι πάρα πολλύ καλά και θα πάω καλύτερα.
Δεν σου φταίω εγώ αν σας "εκαψαν" οι "δικοί σας".
Τα παράπονα στον "δήμαρχο" ............αυτές τις μαλά κάνετε και το χρήμα εφυγε για πάντα και δεν θα ξαναγυρίσει και ουτε το κυνήγι με τις Τράπεζες θα "αποδώσει" (μην τρελλαθούμε) τόσες χιλιάδες μικροτράπεζες υπάρχουν που δεν υπόκειτε στον Ελεγχο κανενός οπως και τόσα Malls υπάρχουν να "τρυπώσουν" τι θα βρείτε?
Τίποτα απολύτως (γιατί εισαστε ασχετοι) και ισως και για αυτό κατηγορούν την Ελλάδα για τρομοκρατία.
Παράδειγμα εχω χρήματα (υποθετικά πάντα) στην Ελλάδα και λόγω Capital Controls (τρίτο χρόνο) δεν μπορώ να τα πάρω.
Το χρήμα πάντα εχει "διέξοδο" πιάνω εναν Μουσουλμάνο και μου καταθέτει στο ονομά μου ισόποσο χρήμα που εχω Κατάθεση στην Ελλάδα στο Εξωτερικό και την αλλη μέρα τον βάζω συνδικαιούχο στον Τραπεζικό Λογαριασμό μου στην Ελλάδα.
Δεν "εφυγα" και κυρίως οι Τραπεζίτες δεν ξέρουν που εχει πάει το χρήμα?
Το χρήμα "ενώνει" μην το ξεχνάτε. B) :) B)

Ειτε γράψω ζήτω ο (Α) ειτε γράψεις ζήτω ο (Β) δεν θα μας ρωτήσουν και αυτά που γράφω θα γίνουν θέλουμε δεν θέλουμε.
"Νομίζεις" οτι ψηφίζεις πετώντας ενα κομμάτι χαρτί στην κάλπη διότι τα αποτελέσματα "βγαίνουν" πρίν απο τις Εκλογές.

Εχεις δεί τον τσαρλατάνο στο τσίρκο πώς κάνει τα "κόλπα" του?



Τραβάει την προσοχή του κόσμου με το ενα χέρι ενώ το αλλο "κάνει το κόλπο"!

Kαλό Σαββατοκύριακο σε ολους "χαλαρώστε"! B) :) B)
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 15 Ιουν 2017 23:37 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 16 Ιουν 2017 08:17 #35

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Ο ορισμός του ψεκασμένου ΓΕΝΟΠήτικου πολύχρωμα παραληρήματος. Αναρωτιέται κανείς, τι θα έγραφες αν ... προλάβαινες :laugh: :laugh: ;;;
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Αντιπαραθέσεις Νο 12 18 Ιουν 2017 21:51 #36

  • Vladimiros
  • Το Άβαταρ του/της Vladimiros
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 195
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 65
  • Κάρμα: 3
Μπατίστα, για σένα. Ο δικός σου.

Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα