Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Αν έχετε εντοπίσει κάποια καλή προσφορά ή ενναλακτικούς τρόπους αγοράς, που βοηθούν στην εξοικονόμηση χρημάτων, για προϊόντα ή υπηρεσίες, μπορείτε να την δημοσιεύσετε σε αυτό το νήμα.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων).

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 20 Ιουν 2011 12:47 #10

  • kostasgl
  • Το Άβαταρ του/της kostasgl
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 611
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 54
  • Κάρμα: 2 (9)
Μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται, για ένα συνταξιοδοτικό πρόγραμμα ας πούμε. Να έχει ένα χρηματικό ποσό που να θέλει να το επενδύσει και να εξετάσει και τα προϊόντα του φίλου.
Αλλά, όπως έγραψε παραπάνω ο Tsig, δεν πρέπει να γίνεται κατάχρηση του χώρου.
Δεν υπάρχει τίποτα πιο άνισο από την ίση μεταχείριση των ανίσων.
(Αριστοτέλης)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill_eos

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 20 Ιουν 2011 13:29 #11

  • sole
  • Το Άβαταρ του/της sole
πηρες τις απαντησεις σου ανθρωπακι?ρουφα τωρα το αυγουλακι σου
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 20 Ιουν 2011 14:21 #12

  • μικρός
  • Το Άβαταρ του/της μικρός
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 62
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0 (-1)
sole έγραψε:
πηρες τις απαντησεις σου ανθρωπακι?ρουφα τωρα το αυγουλακι σου

Το να είναι όμως κανείς ανώνυμα αγενής όταν δεν έχει να χάσει τίποτα, είναι ακόμα χειρότερο.... B)
Τελευταία διόρθωση: 20 Ιουν 2011 14:24 από μικρός.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill_eos

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 21 Ιουν 2011 23:45 #13

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
kostasgl έγραψε:
Μπορεί κάποιος να ενδιαφέρεται, για ένα συνταξιοδοτικό πρόγραμμα ας πούμε. Να έχει ένα χρηματικό ποσό που να θέλει να το επενδύσει και να εξετάσει και τα προϊόντα του φίλου.
Αλλά, όπως έγραψε παραπάνω ο Tsig, δεν πρέπει να γίνεται κατάχρηση του χώρου.
Α μπράβο @kostasgl τώρα τίθεται το θέμα στη σωστή του βάση.
Με το ευχαριστώ που σου είπε ο φίλος @bill_eos νομίζω πως αναγνωρίζει ότι έκανε κατάχρηση του χώρου.
μικρός έγραψε:
sole έγραψε:
πηρες τις απαντησεις σου ανθρωπακι?ρουφα τωρα το αυγουλακι σου

Το να είναι όμως κανείς ανώνυμα αγενής όταν δεν έχει να χάσει τίποτα, είναι ακόμα χειρότερο.... B)
Πάρα πολύ σωστός ο @μικρός.

Ο @sole ήταν πάρα πολύ αγενής μαζί του και σε άλλο θέμα και παρά τις προκλήσεις που δέχθηκε ο @bill_eos δεν απάντησε με τον ίδιο τρόπο και αυτό είναι στα θετικά του και το επιδοκιμάζω.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 22 Ιουν 2011 03:16 #14

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Κώστας1 έγραψε:
Με το ευχαριστώ που σου είπε ο φίλος @bill_eos νομίζω πως αναγνωρίζει ότι έκανε κατάχρηση του χώρου.
Προφανώς από αυτό εδώ (δεν το είχα διαβάσει) διαψεύστηκα πολλές ώρες πριν πω την παραπάνω φράση μου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 22 Ιουν 2011 04:24 #15

  • μικρός
  • Το Άβαταρ του/της μικρός
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 62
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0 (-1)
"Προφανώς από αυτό εδώ ......."

Φίλε Κώστας1
Πολύ θα ήθελα να ξέρω πως γίνεται αυτό το κόλπο..
Δηλαδή να γράφεις μια λέξη και να παραπέμπεις κάπου αλλού..
Ευχαριστώ
Τελευταία διόρθωση: 22 Ιουν 2011 04:27 από μικρός.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 22 Ιουν 2011 11:27 #16

  • Κώστας1 (koter)
  • Το Άβαταρ του/της Κώστας1 (koter)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Gold Boarder
  • Νυν και αεί
  • Δημοσιεύσεις: 205
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
  • Κάρμα: 0 (9)
Ειλικρινά φίλε @μικρός δεν καταλαβαίνω για ποιο κόλπο μιλάς, παρ' όλα αυτά θα δώσω μια εξήγηση τι εννοούσα.

Την φράση μου στο post 13 <<....................................... νομίζω πως αναγνωρίζει ότι έκανε κατάχρηση του χώρου>> όταν εγώ την έγραφα, ο @bill_eos ήδη είχε κάνει αρκετές ώρες νωρίτερα νέα ανάρτηση ουσιαστικά με το ίδιο θέμα (αυτή που κάνω με παραπομπή στο post 14) την οποία δεν είχα διαβάσει και όταν την διάβασα επανήλθα με το post 14 και για αυτό έγραψα διαψεύστηκα πριν πω την παραπάνω φράση μου.
Τελευταία διόρθωση: 22 Ιουν 2011 11:50 από Κώστας1 (koter).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 22 Ιουν 2011 13:07 #17

  • moneyspace
  • Το Άβαταρ του/της moneyspace
Για το λινκ "εδώ" εννοεί, πως γίνεται. Πως δημιουργείται η λέξη σύνδεσμος. Αυτό κατάλαβα εγώ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Προσφορά χαμηλότερου ασφάλιστρου "ασφαλιστηρίου πυρός – σεισμού" δανειοληπτών στεγαστικών (δανείων). 22 Ιουν 2011 13:13 #18

  • μικρός
  • Το Άβαταρ του/της μικρός
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Senior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 62
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0 (-1)
Κώστας1 έγραψε:
Ειλικρινά φίλε @μικρός δεν καταλαβαίνω για ποιο κόλπο μιλάς, παρ' όλα αυτά θα δώσω μια εξήγηση τι εννοούσα.

Την φράση μου στο post 13 <<....................................... νομίζω πως αναγνωρίζει ότι έκανε κατάχρηση του χώρου>> όταν εγώ την έγραφα, ο @bill_eos ήδη είχε κάνει αρκετές ώρες νωρίτερα νέα ανάρτηση ουσιαστικά με το ίδιο θέμα (αυτή που κάνω με παραπομπή στο post 14) την οποία δεν είχα διαβάσει και όταν την διάβασα επανήλθα με το post 14 και για αυτό έγραψα διαψεύστηκα πριν πω την παραπάνω φράση μου.

Κατάλαβα πολύ καλά τι εννοούσες.
Επειδή δεν ξέρω ίσως πολύ καλά τη χρήση του Η/Υ θα ήθελα να μάθω τον τρόπο με τον οποίο ενεργείς, όταν γράφοντας για παράδειγμα τη λέξη εδώ (η οποία εμφανίζεται με μπλε γράμματα) δίνεις τη δυνατότητα στον αναγνώστη κλικάροντας πάνω της να μεταφέρεται σε άλλη σελίδα.
Πως θα μπορούσα δηλαδή να κάνω και εγώ κάτι αντίστοιχο..
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα