Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3

ΘΕΜΑ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 10 Ιουλ 2012 19:34 #10

  • kostbill
  • Το Άβαταρ του/της kostbill
δύστυχος φίλε δίκιο έχω μακαρι να μην είχα :(
Κοίτα, τα ακούω αυτά εδώ και δυο χρόνια, δε λέω πως δε τη γλυτώνουμε παρά τρίχα αλλά ξέρω 'γω;
Όπως και να έχει, νομίζεις πως γίγαντες όπως για παράδειγμα alpha έχουν τις ίδιες πιθανότητες επιβίωσης όπως μικρότερες;
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 10 Ιουλ 2012 19:37 #11

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
kostbill έγραψε:
δύστυχος φίλε δίκιο έχω μακαρι να μην είχα :(
Κοίτα, τα ακούω αυτά εδώ και δυο χρόνια, δε λέω πως δε τη γλυτώνουμε παρά τρίχα αλλά ξέρω 'γω;
Όπως και να έχει, νομίζεις πως γίγαντες όπως για παράδειγμα alpha έχουν τις ίδιες πιθανότητες επιβίωσης όπως μικρότερες;

γίγαντες οπως αλφα φιλε σε παρακαλώ έσκασα στα γέλια να εισαι καλα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυτό είναι όλες οι ελληνικές τράπεζες


113966-katharaDeytera.jpg
Τελευταία διόρθωση: 10 Ιουλ 2012 19:42 από xristos g.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 10 Ιουλ 2012 19:51 #12

  • kostbill
  • Το Άβαταρ του/της kostbill
xristos g έγραψε:
kostbill έγραψε:
δύστυχος φίλε δίκιο έχω μακαρι να μην είχα :(
Κοίτα, τα ακούω αυτά εδώ και δυο χρόνια, δε λέω πως δε τη γλυτώνουμε παρά τρίχα αλλά ξέρω 'γω;
Όπως και να έχει, νομίζεις πως γίγαντες όπως για παράδειγμα alpha έχουν τις ίδιες πιθανότητες επιβίωσης όπως μικρότερες;

γίγαντες οπως αλφα φιλε σε παρακαλώ έσκασα στα γέλια να εισαι καλα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυτό είναι όλες οι ελληνικές τράπεζες


113966-katharaDeytera.jpg
Πωπω, μου σκοτώνεις τη ψυχολογία τώρα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 10 Ιουλ 2012 20:00 #13

  • coachxri
  • Το Άβαταρ του/της coachxri
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Junior Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 34
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
  • Κάρμα: 0
να εισαι σιγουρος xristos g πως αν ο σκουπιδιαρης παρει τα σκουπιδια, μετα θα παει παρακατω γιατι αυτη ειναι η δουλεια του.............Το δρομολογιο δεν το ξερω, αλλα σιγουρα ο επιστατης ειναι ξενος και δεν τον συμφερει να χασει την συμβαση με το να μαζεψει ολα τα σκουπιδια.......... για να μην τρομοκρατητε ο κοσμος.............
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 11 Ιουλ 2012 00:40 #14

  • REPKAM
  • Το Άβαταρ του/της REPKAM
Ρε Χριστακη σε παρακολουθω εδω και καιρο.Γιατι προσπαθεις να σπειρηςτον πανικο οπου γραφεις????Εχεις την τρελα του εμπριστη.2 χχρονια μας φερνεις την καταστροφη ενω εμεις εισπρατουμε επιτοκια εσυ πληρωνης για να αισθανεσαι ασφαλης.Γραφεις οπως ολοι οοι ακροδεξιοι η ακροαριστεροι.Και οι δυο προσπαθουν να φερουν bank run.Σκουπιδια ειναι αυτα που γραφεις και οι σκοποι που εξυπηρετης βαθεια ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΡΘΗ Η ΔΡΑΧΜΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΧΑΝΗΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΙΜΟΙΟΙ ΣΟΥ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 11 Ιουλ 2012 11:59 #15

  • soto51
  • Το Άβαταρ του/της soto51
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7024
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2270
  • Κάρμα: 200 (94)
REPKAM έγραψε:
Ρε Χριστακη σε παρακολουθω εδω και καιρο.
Γιατι προσπαθεις να σπειρης τον πανικο οπου γραφεις?
2 χρονια μας φερνεις την καταστροφη
εμεις εισπρατουμε επιτοκια - εσυ πληρωνης για να αισθανεσαι ασφαλης.

Και οι δυο προσπαθουν να φερουν bank run.
Σκουπιδια ειναι αυτα που γραφεις
οι σκοποι που εξυπηρετης βαθεια ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟΙ.
ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΡΘΗ Η ΔΡΑΧΜΗ

Αυτό που εγώ παρατηρώ είναι ότι η πλειοψηφία αυτών που γράφουν σαν και σένα, κύριε "REPKAN" είναι μή εγγεγραμμένοι χρήστες, ενώ αυτοί που έχουν διαφορετικές εκτιμήσεις από σένα (όπως ο xristos-g και εγώ, και άλλοι) είναι εγγεγραμένοι, με όλες τις διαφορές που αυτό συνεπάγεται, και που δε θα σου αναλύσω τώρα εδώ.

Θα μου πεις: "Και τι σημασία έχει αυτό? και ο Βενιζέλος που έλεγε από το βήμα της βουλής: "Φέρτε τώρα τα λεφτά μέσα, πέρασε ο κίνδυνος" επώνυμα το έλεγε, με το όνομά του, και την φάτσα του στο γυαλί. Και λοιπόν? Αλήθεια έλεγε?"

Πράγματι, σε αυτό θα έχεις δίκιο.
Εκμεταλλεύσου λοιπόν το δίκιο που έχεις, εισπράττοντας τα επιτόκια σου, και άσε τους άλλους να κάνουν (και να λένε) ό,τι νομίζουν.
Όσο για το ποιός είναι σκουπίδια και ποιος όχι, υπάρχουν καταλληλότεροι από σένα (οίκοι αξιολόγησης λέγονται, αν τους ξέρεις) να το προσδιορίσουν.

Τέλος, το αν θα έρθει η δραχμή ή όχι δε θα εξαρτηθεί από δεήσεις, αλλά από νούμερα. Και τα νούμερα μάλλον δικαιώνουν τον Χρήστο, και όχι εσένα.

Εδώ αγαπητέ επισκέπτη του site, δεν κάνουμε προπαγάνδα. Εδώ λέμε σκέψεις και απόψεις, πληροφορούμε τους άλλους για εκτιμήσεις, και (ίσως) κάνουμε και προβλέψεις. Αν για σένα μερικά από τα ανωτέρω θέματα είναι "ταμπού" και ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ να αναφέρονται, να μην έρχεσαι να τα διαβάζεις.
Ή, στείλε την αστυνομία να μας συλλάβει για "ανθελληνισμό".
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 11 Ιουλ 2012 12:43 #16

  • xristos g
  • Το Άβαταρ του/της xristos g
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 925
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 176
  • Κάρμα: 1 (-184)
kostbill έγραψε:
xristos g έγραψε:
kostbill έγραψε:
δύστυχος φίλε δίκιο έχω μακαρι να μην είχα :(
Κοίτα, τα ακούω αυτά εδώ και δυο χρόνια, δε λέω πως δε τη γλυτώνουμε παρά τρίχα αλλά ξέρω 'γω;
Όπως και να έχει, νομίζεις πως γίγαντες όπως για παράδειγμα alpha έχουν τις ίδιες πιθανότητες επιβίωσης όπως μικρότερες;

γίγαντες οπως αλφα φιλε σε παρακαλώ έσκασα στα γέλια να εισαι καλα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αυτό είναι όλες οι ελληνικές τράπεζες


Πωπω, μου σκοτώνεις τη ψυχολογία τώρα.

φιλέ μου άκου γιατι οι παπαγάλοι εδω μέσα έχουν ξεφύγει εγω αυτο που ειπα ειναι να πάρεις το μεγαλύτερο επιτόκιο για ελλαδα και μη σκεπτόσαστε ότι είναι μικρή τράπεζα αυτη που το δίνει πίστεψε με ειναι ακριβώς το ίδιο για εσένα

δεν σου είπα να τα πάρεις απο ελλαδα

εγώ προσωπικά έχω και ελλαδα χρήματα ενα μικρο μέρος

τωρα αν σε παπαγαλίστικους τραπεζίτες δεν αρέσουν αυτά που λέω ας πιουν ξύδι :evil:


images.jpg
Τελευταία διόρθωση: 11 Ιουλ 2012 12:49 από xristos g.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 11 Ιουλ 2012 18:27 #17

  • REKPAM
  • Το Άβαταρ του/της REKPAM
soto51 έγραψε:
REPKAM έγραψε:
Ρε Χριστακη σε παρακολουθω εδω και καιρο.
Γιατι προσπαθεις να σπειρης τον πανικο οπου γραφεις?
2 χρονια μας φερνεις την καταστροφη
εμεις εισπρατουμε επιτοκια - εσυ πληρωνης για να αισθανεσαι ασφαλης.

Και οι δυο προσπαθουν να φερουν bank run.
Σκουπιδια ειναι αυτα που γραφεις
οι σκοποι που εξυπηρετης βαθεια ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΟΙ.
ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΡΘΗ Η ΔΡΑΧΜΗ

Αυτό που εγώ παρατηρώ είναι ότι η πλειοψηφία αυτών που γράφουν σαν και σένα, κύριε "REPKAN" είναι μή εγγεγραμμένοι χρήστες, ενώ αυτοί που έχουν διαφορετικές εκτιμήσεις από σένα (όπως ο xristos-g και εγώ, και άλλοι) είναι εγγεγραμένοι, με όλες τις διαφορές που αυτό συνεπάγεται, και που δε θα σου αναλύσω τώρα εδώ.

Θα μου πεις: "Και τι σημασία έχει αυτό? και ο Βενιζέλος που έλεγε από το βήμα της βουλής: "Φέρτε τώρα τα λεφτά μέσα, πέρασε ο κίνδυνος" επώνυμα το έλεγε, με το όνομά του, και την φάτσα του στο γυαλί. Και λοιπόν? Αλήθεια έλεγε?"

Πράγματι, σε αυτό θα έχεις δίκιο.
Εκμεταλλεύσου λοιπόν το δίκιο που έχεις, εισπράττοντας τα επιτόκια σου, και άσε τους άλλους να κάνουν (και να λένε) ό,τι νομίζουν.
Όσο για το ποιός είναι σκουπίδια και ποιος όχι, υπάρχουν καταλληλότεροι από σένα (οίκοι αξιολόγησης λέγονται, αν τους ξέρεις) να το προσδιορίσουν.

Τέλος, το αν θα έρθει η δραχμή ή όχι δε θα εξαρτηθεί από δεήσεις, αλλά από νούμερα. Και τα νούμερα μάλλον δικαιώνουν τον Χρήστο, και όχι εσένα.

Εδώ αγαπητέ επισκέπτη του site, δεν κάνουμε προπαγάνδα. Εδώ λέμε σκέψεις και απόψεις, πληροφορούμε τους άλλους για εκτιμήσεις, και (ίσως) κάνουμε και προβλέψεις. Αν για σένα μερικά από τα ανωτέρω θέματα είναι "ταμπού" και ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ να αναφέρονται, να μην έρχεσαι να τα διαβάζεις.
Ή, στείλε την αστυνομία να μας συλλάβει για "ανθελληνισμό".
Φιλε SOTO51 ,Aν εσυ θεωρεις τους οικους αξιολογησηςφερεγκιους ειναι δικαιωμα σου.Δεν απαντας ομως στο κυριο θεμα ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΠΤΩΧΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΗΣΙΜΟ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝ .Επι διομιση χρονια η ιδια καραμελα.Πες μας λοιπον ,εσυ πιστευεις οτι θα γινη???Αυτο ειναι το θεμα...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Συνεταιριστιή Τράπεζα Δωδεκανήσου αξιολόγηση. 11 Ιουλ 2012 18:58 #18

  • εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
  • Το Άβαταρ του/της εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
ρε φιλε τ μας λες τωρα για τοσο μαλ........ μας περνας
δηλαδη μας λες οτι 2 χρονια δεν εγινε κατι και δεν θα γινει και τωρα γιατι ρε φιλε δεν θα γινει το μπαμ είδες να αλλαζει τιποτα ειδες μεταρρυθμισες ?

αντε απο εκει που ηρθες πτηνο
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.103 δευτερόλεπτα