Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Δωρεαν Εξορυξη Helium

Δωρεαν Εξορυξη Helium 14 Αυγ 2021 18:16 #1

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
Η ihub global δίνει την δυνατότητα να εξορύξετε helium χωρίς ρίσκο, καθώς παρέχει εντελώς δωρεάν σε όλα τα μέλη helium hotspot miner. Αν κάνετε μια αναζήτηση στο ιντερνετ θα δείτε οτι τα hotspot που παράγουν ΗΝΤ κοστίζουν 400+ ευρω. To ρευμα που καταναλωνει μια συσκευη helium hotspot miner αντιστοιχεί περίπου σε ένα δολάριο το μηνα, και αυτη τη στιγμη υπαρχουν στην Ελλαδα helium hotspots που παραγουν ΗΝΤ αξιας απο μερικες δεκαδες ευρω ως 1500+ ευρω ανα μηνα (η παραγωγή ΗΝΤ δεν ειναι στάνταρ, και εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες). Περισσότερες πληροφορίες και δωρεάν εγγραφή στο https://gethelium.ihub.global/ihubregister
Τελευταία διόρθωση: 14 Αυγ 2021 18:19 από giorgos (georgios1978).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιώργης (yorgi)

Δωρεαν Εξορυξη Helium 15 Αυγ 2021 10:32 #2

  • γιώργης (yorgi)
  • Το Άβαταρ του/της γιώργης (yorgi)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1467
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 640
more crypto scam (?)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεαν Εξορυξη Helium 15 Αυγ 2021 12:02 #3

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
γιώργης (yorgi) έγραψε:
more crypto scam (?)

Τι νομιζεις οτι ειναι scam? To helium? το google ειναι φιλος σου, ψαξτο λιγο, δες την τιμη του, δες ποσα βγαζουν οσοι εχουν hotspot miner, μπες στην ελληνική κοινότητα helium στο fb δεις τι λενε εκει.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεαν Εξορυξη Helium 15 Αυγ 2021 12:17 #4

  • γιώργης (yorgi)
  • Το Άβαταρ του/της γιώργης (yorgi)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1467
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 640
giorgos (georgios1978) έγραψε:
Τι νομιζεις οτι ειναι scam? To helium? το google ειναι φιλος σου, ψαξτο λιγο, δες την τιμη του, δες ποσα βγαζουν οσοι εχουν hotspot miner, μπες στην ελληνική κοινότητα helium στο fb δεις τι λενε εκει.

Ξέρεις για πόσα cryptos έχω ακούσει τα ίδια ακριβώς λόγια ?
Αλλά αν εσύ θεωρείς ότι έγινες πλούσιος έτσι, με γεια σου με χαρά σου.
Εγώ από τη μεριά μου οφείλω να προειδοποιήσω τον κόσμο για τους κινδύνους, διότι δεν είναι παίξε-γέλασε όλα αυτά, από τη στιγμή που εμπλέκεται χρήμα στη μέση.
& όσοι τάζουν 'δωρεάν' & 'χάρισμα' δεν το κάνουν για την ψυχή της μαμάς τους.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεαν Εξορυξη Helium 15 Αυγ 2021 13:08 #5

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
γιώργης (yorgi) έγραψε:
Ξέρεις για πόσα cryptos έχω ακούσει τα ίδια ακριβώς λόγια ?
Αλλά αν εσύ θεωρείς ότι έγινες πλούσιος έτσι, με γεια σου με χαρά σου.
Εγώ από τη μεριά μου οφείλω να προειδοποιήσω τον κόσμο για τους κινδύνους, διότι δεν είναι παίξε-γέλασε όλα αυτά, από τη στιγμή που εμπλέκεται χρήμα στη μέση.
& όσοι τάζουν 'δωρεάν' & 'χάρισμα' δεν το κάνουν για την ψυχή της μαμάς τους.

Όντως υπάρχει κίνδυνος αν πρέπει να βάλεις λεφτα, όπως όμως ειπα, δεν ισχύει κατι τετοιο σε αυτη την περίπτωση. Η ihub global δεν σου δινει το helium hotspot για την ψυχη της μαμας τους, παρακρατα το 50% απο τα ΗΝΤ που βγαζεις. Αυτο σιγουρα θα σε ξενίζει, αλλα στην πραγματικότητα η ihub global σου δίνει την δυνατότητα για πολύ μεγαλύτερα κέρδη, αφού διαθέτει πρόγραμμα συστάσεων. Μπορείς δηλαδή να συστήνεις νέα μέλη και να λαμβάνεις ένα ποσοστό από τα HNT που παράγουν, τα μέλη που συστήσες μπορούν να συστήνουν και αυτά νέα μέλη, και θα λαμβάνεις και από αυτούς ένα ποσοστό από τα HNT που παράγουν. Αν δεν έχεις σκοπό να συστήσεις νέα μέλη, ΔΕΝ σε συμφέρει να γραφτείς στην ihub global, σε αυτη την περιπτωση ειναι καλυτερα να δωσεις 500-600 ευρω για να παρεις ενα hotspot και να κρατας το 100% απο οτι βγαζεις. Σκεψου όμως τι είναι καλύτερο, να έχεις 1 hotspot και να παίρνεις το 100% των HNT, η να παίρνεις το 10, 15, 20% των HNT από ένα δίκτυο δεκάδων ή εκατοντάδων hotspot που έχουν εγκατασταθεί από μέλη του δικτύου σου?

Εγω δεν εχω παραλαβει ακομα το hotspot, γιατι υπαρχει παγκόσμια ελειψη απο hotspot αυτη τη στιγμή, οσοι εχουν προλαβει και εχουν παραλαβει hotspot, οντως εχουν γινει πλουσιοι!

Τελος θα πω και αυτο, οταν το bitcoin ειχε 200 δολαρια, η καχυποψία μου δεν με αφησε να επενδυσω σε αυτο, με αποτελεσμα να χτυπαω το κεφαλι μου στο τοιχο αργοτερα. Αν κανεις ερευνα και καταληξεις οτι δεν αξιζει να ασχοληθεις με το helium, ΟΚ το σέβομαι. Μην το επιρρίψεις ομως απο αγνοια, πεισμα, εγωισμό ή αβασιμη καχυποψία, γιατι τα χτυπήματα στο τοιχο πονάνε, ειδικά οταν το ρισκο ειναι μηδενικό.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Δωρεαν Εξορυξη Helium 20 Αυγ 2021 07:51 #6

  • γιώργης (yorgi)
  • Το Άβαταρ του/της γιώργης (yorgi)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1467
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 640
giorgos (georgios1978) έγραψε:
Όντως υπάρχει κίνδυνος αν πρέπει να βάλεις λεφτα, όπως όμως ειπα, δεν ισχύει κατι τετοιο σε αυτη την περίπτωση. Η ihub global δεν σου δινει το helium hotspot για την ψυχη της μαμας τους, παρακρατα το 50% απο τα ΗΝΤ που βγαζεις. Αυτο σιγουρα θα σε ξενίζει, αλλα στην πραγματικότητα η ihub global σου δίνει την δυνατότητα για πολύ μεγαλύτερα κέρδη, αφού διαθέτει πρόγραμμα συστάσεων. Μπορείς δηλαδή να συστήνεις νέα μέλη και να λαμβάνεις ένα ποσοστό από τα HNT που παράγουν, τα μέλη που συστήσες μπορούν να συστήνουν και αυτά νέα μέλη, και θα λαμβάνεις και από αυτούς ένα ποσοστό από τα HNT που παράγουν. Αν δεν έχεις σκοπό να συστήσεις νέα μέλη, ΔΕΝ σε συμφέρει να γραφτείς στην ihub global, σε αυτη την περιπτωση ειναι καλυτερα να δωσεις 500-600 ευρω για να παρεις ενα hotspot και να κρατας το 100% απο οτι βγαζεις. Σκεψου όμως τι είναι καλύτερο, να έχεις 1 hotspot και να παίρνεις το 100% των HNT, η να παίρνεις το 10, 15, 20% των HNT από ένα δίκτυο δεκάδων ή εκατοντάδων hotspot που έχουν εγκατασταθεί από μέλη του δικτύου σου?

Εγω δεν εχω παραλαβει ακομα το hotspot, γιατι υπαρχει παγκόσμια ελειψη απο hotspot αυτη τη στιγμή, οσοι εχουν προλαβει και εχουν παραλαβει hotspot, οντως εχουν γινει πλουσιοι!

Τελος θα πω και αυτο, οταν το bitcoin ειχε 200 δολαρια, η καχυποψία μου δεν με αφησε να επενδυσω σε αυτο, με αποτελεσμα να χτυπαω το κεφαλι μου στο τοιχο αργοτερα. Αν κανεις ερευνα και καταληξεις οτι δεν αξιζει να ασχοληθεις με το helium, ΟΚ το σέβομαι. Μην το επιρρίψεις ομως απο αγνοια, πεισμα, εγωισμό ή αβασιμη καχυποψία, γιατι τα χτυπήματα στο τοιχο πονάνε, ειδικά οταν το ρισκο ειναι μηδενικό.


Αχά άρα γι'αυτό το διαφημίζεις. Ψάχνεις 'νέα μέλη' για την πυραμίδα.
Όπως το 'πι' & διάφορα άλλα που αυτοχρίζονται ως η νέα σούπερ αποκάλυψη ή η 2η μεγαλύτερη ανακάλυψη μετά τον τροχό.

'Μηδενικό ρίσκο' & απλά να κερδίζεις δεν υπάρχει.
Τουλάχιστον όχι σε αυτό το σύμπαν.
Σε κάποιο παράλληλο ίσως.
Εκτός αν παίζουμε επιτραπέζια παιδικά με ψεύτικες 'μάρκες'.
Αν είναι έτσι, να βάλουμε στο κασετόφωνο & τα 'στρουμφάκια'.

Όσο για το btc κλπ όχι προσωπικά δεν έχω την τάση να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο για τυχόν χαμένες 'επενδυτικές' (ή μάλλον τζογαδόρικες στην προκειμένη περίπτωση) 'ευκαιρίες'.
Αν εσύ το έχεις συνήθειο, μια χαρά, δώσ'του να καταλάβει.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": maria (mb361), CV

Δωρεαν Εξορυξη Helium 26 Αυγ 2021 16:25 #7

  • giorgos (georgios1978)
  • Το Άβαταρ του/της giorgos (georgios1978)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Expert Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 92
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 42
  • Κάρμα: 3
γιώργης (yorgi) έγραψε:

Αχά άρα γι'αυτό το διαφημίζεις. Ψάχνεις 'νέα μέλη' για την πυραμίδα.
Όπως το 'πι' & διάφορα άλλα που αυτοχρίζονται ως η νέα σούπερ αποκάλυψη ή η 2η μεγαλύτερη ανακάλυψη μετά τον τροχό.

'Μηδενικό ρίσκο' & απλά να κερδίζεις δεν υπάρχει.
Τουλάχιστον όχι σε αυτό το σύμπαν.
Σε κάποιο παράλληλο ίσως.
Εκτός αν παίζουμε επιτραπέζια παιδικά με ψεύτικες 'μάρκες'.
Αν είναι έτσι, να βάλουμε στο κασετόφωνο & τα 'στρουμφάκια'.

Όσο για το btc κλπ όχι προσωπικά δεν έχω την τάση να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο για τυχόν χαμένες 'επενδυτικές' (ή μάλλον τζογαδόρικες στην προκειμένη περίπτωση) 'ευκαιρίες'.
Αν εσύ το έχεις συνήθειο, μια χαρά, δώσ'του να καταλάβει.

Καλως φιλος! Ειναι προφανες οτι δεν πιανεσε κορόιδο εσυ! καλη συνέχεια!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιώργης (yorgi)

Δωρεαν Εξορυξη Helium 30 Αυγ 2021 22:30 #8

  • CV
  • Το Άβαταρ του/της CV
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1015
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 764
  • Κάρμα: 9
Παλιά λέγαμε εξόρυξη και το μυαλό σου πηγαινε σε χρυσό, ασημι, πετρέλαιο, κάτι χειροπιαστό τέλος πάντων. Τώρα λέμε για ηλεκτρονικά νομίσματα.
Όπως παλιά πουλαγανε πίνακες και πλέον πουλανε NFT. Που βαδιζομεν άραγε
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιώργης (yorgi)
  • Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (kampos)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα