Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
Απόψεις, προβλέψεις και δημοσκοπήσεις για τις εκλογές 2019. Εισάγετε την πρόβλεψή σας εδώ: tsig.gr/contact-us/ekloges2019jul

Δημοσκόπηση: Θα ψηφίσετε στις προσεχείς βουλευτικές εκλογές

Ναι 31 86.1%
Όχι θα απέχω συνειδητά 4 11.1%
Όχι δεν μπορώ 1 2.8%
Δεν έχω αποφασίσει Χωρίς ψήφους 0%
Συνολικός αριθμός των ψηφοφόρων: 36 Δείτε περισσότερα
Μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες μπορούν να συμμετάσχουν σε αυτή τη δημοσκόπηση

ΘΕΜΑ: Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 07 Ιουν 2019 22:57 #28

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Stefan

Το Αμερικανικο γραφειο της Singular logic που πρωτα απο εκει πανε τα Εκλογικα αποτελεσματα και μετα στο Ελληνικο τμημα της Singular logic .....και στο Υπουργειο Εσωτερικων ........μπορει να κανει τα π.α.ν.τ.α.
Αστο ρε φιλε μην πικραινομαστε τα θυμασται επι Καραμανλη τι εγινε?
Μεχρι τις 24:00 προηγουταν σε ολα τα Εκλογικα αποτελεσματα ο Καραμανλης .......και μας προεκυψε και "φαγαμε στην μαπα" τον Σημιτη (ναναι καλα ο ανθρωπος εδωσε καλα λεφτα σε οποιον/οποια δεν ηταν γκαουλαιντερ.
Εδω ρε φιλε εγω που πηγαινα (αοριστος χρονος......παρελθον) Εκλογικος Αντιπροσωπος σε τεραστιο Σχολικο συγκροτημα και "εχωνα" στην Νου -Δου (να μην γραψω ονοματα ποιων και ποιες Βουλευτινες......) πανω απο 600 ψηφους.
Η δικηγορος στο δικαστικο τμημα που την λενε Δικαστης ηταν "δικια μας" οπως και το 90% .........!
Στην καταμετρηση γινετε ολη η καρα -φουστια γιατι οι δικηγοροι (δικαστες) στελνουν μετα την καταμεατρηση και υπογραφη καθε ψηφοδελτιου κομματος απο το smartphones με message τα αποτελεσματα του τμηματος τους.........

Τα λεφτα ΜΑΣ τα εκαναν ηλεκτρονικα την ψηφο δεν εχετε αναρρωτηθει γιατι δεν την κανουν?
Τα 2\3 Βουλευτων ειναι "ντενεκεδες" ετσι εχουν βγει και κυριως στην περιφερεια που ο αλλος βγεικε Βουλευτης με 800 ψηφους και λιγοτερο και με χρεη στα €14,000,000 τα οποια "χωθηκαν" στο αρθρο των χρεοκοπημενων επιχειρησεων και τα πληρωνουμε εμεις.
Δεν ανησυχω γιατι θα σκοτωθουνε μονοι τους τωρα σε αυτες τις εκλογες γιατι τον Βουλευτη που χρωσταει και τα εκανε "τραμπα" στο αρθρο 99 τον εχω γραψει ειναι Κιναλητης ο Αρβανιτιδης απο την Β Θεσσαλονικη.

Να δω τωρα την αλλη την φουστρα τον Κωνσταντοπουλο αλλη λερα Κιναλητης που πρωτη φορα βγεικε Βουλευτης το 2015 και εχει παρει ξενοδοχειαρα πανω απο €1,500,000 συν αλλο ενα ακινητο στην Ναυπακτο στα πετρινα €700,000.
Να σε δω τωρα Κωνσταντοπουλε αμα η Γεννηματα αποφασισει σαν Αρχηγος κομματος (εχει το ελευθερο) να κατεβει Βουλευτης στην περιφερεια σου που ειναι και μ.ο.ν.ο.ε.δ.ρ.ι.κ.η .......…να δω μετα γιατι δεν θα βγεις Βουλευτης αφου θα βγει η Γεννηματα και να σε δω πως θα δικαιολογησεις τις αγορες αυτες που εκανες........
Metropolitan Hotel............τον Ελληνοαιγυπτιο ιδιοκτητη της αλυσιδας Metropolitan ............με κυκλο εργασιων πανω απο €300,000,000 και καθαρα κερδη μετα απο φορους 30%............να κανει τις συγκεντρωσεις και να λεει τις παπαριες του ο mαλακας Κιναλητης?

Αφηστε τις mαλακιες τις πρασινες τις κοκκινες τις θαλασσιες τις χαντρες και τις αυτοδυνααμιες που δεν υφισταται σε καμμια Χωρα στον πλανητη (μεχρι οι Thais στην επτακομματικη Συγκυβερνηση που εβγαλαν προσφατα μετα απο διαδοχικες ψηφοφοριες εβγαλαν για Πρωθυπουργο τον Στρατιωτικο Πρωθυπουργο που ειχαν στην junda).
Οσο ισχυρη βγουν τα εθνικα νεοναζι του Κουλη και των Ρουληδων τοσο πιο δυνατη σφαλιαρα θα φανε σε συντομο διαστημα για να παμε σε επομενες Εκλογες με απλη αναλογικη ........το δωσε και σε μενα μπαρμπα να μπουνε πολλα κομματα στην Βουλη που τωρα με την Ενισχυμενη αναλογικη και το bonus των 50 εδρων δεν εισερχονται.

Εγω αυτο που προβλεπω ειναι οτι θα ειναι αναποφευκτες οι μεθεπομενες Εκλογες σε σ.υ.ν.τ.ο.μ.ο χρονικο διαστημα λογω Ηπιας Εδαφικης "προσαρμογης"..........
Ο Κουλης και οι Ρουληδες νεοναζι εθνικια της Νου-Δου δεν θα αντεξουν μετα την παραχωρηση που θα κανουν στο Αιγαιο την παραχωρηση της θρακης λογω "πιεσης".............
Αλλωστε μην ξεχνατε οτι μπορει το I.M.F να εφυγε αλλα το Χρεος στις Κυβερνησεις της Europa "μενει" και πρωτη δοση ξεκιναει το 2021-2022...........να αποπληρωνουμε.
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 00:57 #29

  • Stefan
  • Το Άβαταρ του/της Stefan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 642
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 189
  • Κάρμα: -23
Φιλε Παρη μη γραφεις τετοια κατεβατα, δε νομιζω να καθεται κανεις να τα διαβασει. Μονο τις πρωτες γραμμες σου διαβασα και αυτες θα απαντησω:

PARIS33 έγραψε:
Το Αμερικανικο γραφειο της Singular logic που πρωτα απο εκει πανε τα Εκλογικα αποτελεσματα και μετα στο Ελληνικο τμημα της Singular logic .....και στο Υπουργειο Εσωτερικων ........μπορει να κανει τα π.α.ν.τ.α.
Αστο ρε φιλε μην πικραινομαστε τα θυμασται επι Καραμανλη τι εγινε?
Μεχρι τις 24:00 προηγουταν σε ολα τα Εκλογικα αποτελεσματα ο Καραμανλης .......και μας προεκυψε και "φαγαμε στην μαπα" τον Σημιτη

Όπως ειπα και μαλλον δε καταλαβες, η Singular δε μπορει να κανει ότι θελει, γιατι τo βραδυ των εκλογων οι εκλογικοι αντιπροσωποι μετρανε κι αυτοι το αποτελεσμα και το επαληθευουν. Τα μικρα κομματα που δε μπορουν να εχουν αντιπροσωπο ειναι που μπορει να πεσουν θυματα νοθειας, εφοσον οι υπολοιποι συνασπιστουν εναντιον τους σε ένα τμημα.
Αυτό με το Καραμανλη που λες ειναι μια φημη που εβγαλε ο ... Καρατζαφέρης. Συνιστω να μη τρως οτι αρλουμπα κυκλοφορει επειδη ειναι ευπεπτη ή επειδη συμπιπτει με τη συνωμοσιολαγνεια σου.


sonik έγραψε:

ποιος μιλησε για δικτατορια?οχι εγω παντως.

αυτο που προσπαθω να σου εξηγησω ειναι οτι κανεις δεν με εχει πεισει.


Ok, δημοκρατια δε θες, δικτατορια δε θες, τι θες?

Καλυτερα να δωσεις τη ψηφος σου σε ενα πολυ μικρο κομμα, παρα να τους κανεις μαγκες ξαναβγαζοντας τους. Γιατι δεχεσαι να εισαι το κοροϊδο τους?



maria (mb361) έγραψε:
................................
ενώ αναρωτήθηκε: «θα ζητήσει δημόσια συγγνώμη ο κ. Τραγάκης καθώς επι χρόνια βρίσκονται μόνιμα διορισμένοι στη Βουλή η κόρη του, ο γαμπρός του και η νύφη του. Θα ζητήσει συγγνώμη ο κ. Δημοσχάκης βουλευτής ΝΔ για το γεγονός ότι ο γιος του είναι επίσης διορισμένος μόνιμα υπάλληλος της Βουλής».
[/color]

Ολοι αυτοι αμοιβονται με 17 μισθους τον χρονο !

Και τωρα πηγαινετε αφοβα να ψηφισετε το λιγοτερο κακο κομμα που σας ταιριαζει...


Συνεπως κανε αποχη εσυ για να τους επιβραβευσεις κιολας :laugh:
Τελευταία διόρθωση: 08 Ιουν 2019 01:01 από Stefan.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 01:52 #30

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Άμα δεν διαβάζεις τις απαντήσεις τότε πως απαντάς και μάλιστα "συνωμοσιολογία" Καρατζαφέρη για Καραμανλή ο οποίος Καρατζαφέρης υποκινούνται από τους βρωμορωσους και τώρα τον άδειασαν έβαλαν τον Βελόπουλο και Καρατζαφέρης προτού πάει στον αγύριστο μόνο ζήτω ο Κουλης
δεν έλεγε τα μεσημέρια.
Νοθεία στις εκλογές γίνονταν και θα γίνετε αφού εγώ εχωνα στην "καταμετρηση" ψήφων πάνω από 600 ψήφους στην Νου -Δου στο μισό Εκλογικό τμήμα που ήταν τεράστιο.
Η Singular logic λέτε να μην μπορεί?
Αυτά τα έκανε και όταν είχε κόσμο όχι τώρα που έχει φύγει κόσμος και κοσμακης και θα βάλουν στις Εκλογές την Σάρα και την Μάρα.
Πάρτε το είδηση δεν ψηφίζουμε αλλά πετάμε χαρτιά οι Πρωθυπουργοί "αλλού" εκλέγονται.
Οι Αμερικανοί λέτε να περιμένουν την "λαϊκή εντολή" .................?
Αφού οι ίδιοι τα επεξεργάζονται και τα "δίνουν" στο Υπουργείο Εσωτερικών κάθε φορά.
Σου πουλάω μια peer to peer τεχνολογία την οποία την ελέγχω 100% λες να μην έχω και το "αντίδοτο"?

Εγώ τρώω αρλουμπες που μου γράφεις και σημειωτέον έχω πάει σε πάρα πολλές εκλογές σαν Εκλογικός Αντιπρόσωπος
Ούτε δημοκρατία μάθαμε στην Ελλάδα γιατί ποτέ δεν είχαμε αλλά ούτε και δικτατορία γιατί τους ανετρεψαν πάλι οι Αμερικανοί εκτός άμα υπάρχει "Κουλης" που να νομίζει ότι τον συγχωρεμενο τον Παπαδόπουλο τον έριξε η "έδου πουλυτεχνειου" η ......Δαμανάκη.

Όποιον γουστάρουν βγάζουν Πρωθυπουργό ,όποιον γουστάρουν ανατρέπουν και γίνονται "εδώ και τώρα εκλογές".
Ο Παπανδρέου στο πρώτο Μνημόνιο ο "λαός" τον ανέτρεψε για η ίδια η Goldman Sachs?
Αφού έκανε malakia γιατί τότε η Ελλάδα ήταν να πάρει ένα δάνειο για το ΕΣΥ ύψους €17 δις και ενώ είχε συμφωνηθεί να τα πάρουμε από την Goldman Sachs ο Παπανδρέου προφανώς λόγω προμήθειας παραπάνω τα πήρε από τους Γερμανούς.
Την επόμενη ημέρα χωρίς κανείς να καταλάβει ο κ Λουκάς Παπαδήμος ανέβαινε τα σκαλιά σαν Πρωθυπουργός στο Μαξίμου.
Εγώ ήξερα και για τον Παπανδρέου ότι θα έβγαινε πρώτο εξάμηνο 2010 (βγεικε 3 μήνες νωρίτερα) από το 2003 από την γυναίκα ενός φίλου που δούλευε στην Μossand αλλά και για τον Σαχλαμάρα και τα έλεγα στην Νου -Δου το 2004 αλλά έλεγαν έλα μωρέ αυτά δεν γίνονται συνωμοσιολογιες.
Τους "φάγαμε στην μάπα"?
Τα έιχαν υπογράψει από το........1996......δεν "παίρνουν" πίσω τις υπογραφές τους.
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Τελευταία διόρθωση: 08 Ιουν 2019 02:32 από PRS33 (PARIS33).
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 19:13 #31

  • batista
  • Το Άβαταρ του/της batista
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 7139
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2173
  • Κάρμα: -22 (4)
Stefan έγραψε:
Ok, δημοκρατια δε θες, δικτατορια δε θες, τι θες?

Αυτό από που βγήκε; :ohmy:
Αφού, πρωί, μεσημέρι, βράδυ, εξυμνεί χουντικά καθεστώτα τύπου Ταϊλάνδης, όπως και κάθε ανισόρροπο φασίστα ηγετίσκο (με πρώτο και καλύτερο το ... αφεντικό :whistle: ... Ερντογάν) κατ΄ επίφαση "δημοκρατιών". :sick:
Μέτρον άριστον
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 20:21 #32

  • Stefan
  • Το Άβαταρ του/της Stefan
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 642
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 189
  • Κάρμα: -23
PARIS33 έγραψε:
Άμα δεν διαβάζεις τις απαντήσεις τότε πως απαντάς και μάλιστα "συνωμοσιολογία" Καρατζαφέρη για Καραμανλή ο οποίος Καρατζαφέρης υποκινούνται από τους βρωμορωσους και τώρα τον άδειασαν έβαλαν τον Βελόπουλο και Καρατζαφέρης προτού πάει στον αγύριστο μόνο ζήτω ο Κουλης
δεν έλεγε τα μεσημέρια.
Νοθεία στις εκλογές γίνονταν και θα γίνετε αφού εγώ εχωνα στην "καταμετρηση" ψήφων πάνω από 600 ψήφους στην Νου -Δου στο μισό Εκλογικό τμήμα που ήταν τεράστιο.
Η Singular logic λέτε να μην μπορεί?

Για τριτη φορα σου λεω ότι στα εκλογικα τμηματα υπαρχουν κομματικοι αντιπροσωποι. Πως θα γινει λοιπον νοθεια χωρις τη συγκαταθεση τους?
Καλη η συνωμοσιολογια, αλλα να εχει και καποια βαση.
Ουτε φυσικα ειναι στο χερι ενος μονο ατομου να κανει αυτα που υποτθεται ότι εκανες εσυ. Η καταμετρηση γινεται κάμποσες φορες και την ελεγχουν ολοι οι παριστάμενοι.
Τελευταία διόρθωση: 08 Ιουν 2019 20:22 από Stefan.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 21:55 #33

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
batista έγραψε:
Αυτό από που βγήκε; :ohmy:
Αφού, πρωί, μεσημέρι, βράδυ, εξυμνεί χουντικά καθεστώτα τύπου Ταϊλάνδης, όπως και κάθε ανισόρροπο φασίστα ηγετίσκο (με πρώτο και καλύτερο το ... αφεντικό :whistle: ... Ερντογάν) κατ΄ επίφαση "δημοκρατιών". :sick:


αν αφορα εμενα η απαντηση αυτη τοτε ή κανεις λαθος και ζητας συγνωμη ή σε χτυπησε ο μινι καυσων.θα περιμενω την απαντηση σου.
δυστυχως η αναφορα ειναι η μονη επιλογη που μπορω να εχω αν αφορα εμενα η απαντηση σου.
Τελευταία διόρθωση: 08 Ιουν 2019 22:03 από sonik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 08 Ιουν 2019 23:37 #34

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
Stefan έγραψε:
Για τριτη φορα σου λεω ότι στα εκλογικα τμηματα υπαρχουν κομματικοι αντιπροσωποι. Πως θα γινει λοιπον νοθεια χωρις τη συγκαταθεση τους?
Καλη η συνωμοσιολογια, αλλα να εχει και καποια βαση.
Ουτε φυσικα ειναι στο χερι ενος μονο ατομου να κανει αυτα που υποτθεται ότι εκανες εσυ. Η καταμετρηση γινεται κάμποσες φορες και την ελεγχουν ολοι οι παριστάμενοι.

stefan απο τα λεγομενα σου κρινω οτι μαλλον εισαι νεος σε ηλικια και απειρος σε μερικα πραγματα.
σε πληροφορω λοιπον οτι στις βουλευτικες εκλογες του 2000 δικος μου ανθρωπος στενος συγγενης μου που τον ειχαν τοποθετησει εφορευτικη επιτροπη με παιρνει τηλεφωνο ξαφνικα την ωρα της καταμετρησης και μου λεει η νοθεια παει συννεφο...αν σου πω δηλαδη οτι εβγαζαν κυριολεκτικα απο τις καλπες τα ψηφοδελτια και εβαζαν δικα τους θα με πιστεψεις? αυτο συνεβη σε χωριο-δεν ξερω αν παιζει ρολο- αλλα γνωριζω λεπτομερειες που θα σε εκαναν να βγεις απο τα ρουχα σου.

η ιδια διαδικασια επαναληφθηκε το 2004 στην αθηνα σε εκλογικο κεντρο οπου μια πρωην μου παλι τοποθετημενη σε εφορευτικη επιτροπη ειδε να γινεται νοθεια.ομως εκει ηταν πιο εκλεπτυσμενη..κατα την διαρκεια της καταμετρησης καποια συγκεκριμενα ονοματα σε ψηφοδελτια που δεν ειχαν σταυρο τους εβαζαν σταυρο.

καταλαβαινεις τωρα γιατι απεχω απο την εκλογικη διαδικασια? Γιατι τα ΟΧΙ γινονται ΝΑΙ και γιατι οτι και αν ψηφισεις ολα ειναι κανονισμενα απο πριν? και για χιλιους αλλους λογους...

και ειμαι κατα των συνωμοσιολογιων κα φαντασιοπληκτων καταστασεων....και εγω δεν πιστευα πολλα...μεχρι που τα ειδα με τα ματια μου...

και μην μου αντιπροτεινεις την λυση της αστυνομιας και του εισαγγελεα.εκεινες ειδικα τις εποχες απο καταγγελων βρισκοσουν κατηγορουμενος αν εκανες καταγγελια.

μαλλον δεν εχεις συνειδητοποιησει οτι η χωρα που ζεις ειναι μεγαλο μπουρδελο.κακου τυπου .

γιατι τα περισσοτερα μπουρδελα εχουν σωστη οργανωση.
Τελευταία διόρθωση: 09 Ιουν 2019 00:08 από sonik.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιώργης (yorgi)

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 09 Ιουν 2019 00:06 #35

  • PRS33 (PARIS33)
  • Το Άβαταρ του/της PRS33 (PARIS33)
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 4891
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2044
  • Κάρμα: -9
Sonic

Εκλογικος αντιπροσωπος ημουν και εγω της Νου-Δου και μαλιστα πολλες εκλογικες αναμετρησεις..............αστο γιατι αυτα τα βουρλα Νου Δου που βλεπετε για Βουλευτες ........ουτε οι υποτιθετε ψηφοφοροι .........δεν τους ξερουν.
Υπηρχε και η light group απο την Νου -Δου και χωνονταν οταν γινοταν η καταμετρηση επαιρναν τα ψηφοδελτια και οσα ειχαν λιγοτερους σταυρους "εσφιγγαν" και κανενα μαλα Βουλευτη που δεν τον ηξερε ουτε η μανα του.
Εγω πηγαινα σε μεγαλα Εκλογικα που ηταν "δικες" μας οι δικηγορινες.
Αφου ρε φιλε μετα την καταμετρηση και τις υπογραφες των Αντιπροσωπων τα παιρνει τα ψηφοδελτια η δικηγορος .........εχεις δει κανενα αντιπροσωπο να γυρναει να τα ξαναμετρησουμε.
mpourdelo ειμαστε αστο........Ηλεκτρονικη η ψηφος το καλυτερο και αμμεσος τροπος ειναι.
Παρε και μετρα και ξαναμετρα τα ψηφοδελτια στα "μπαμπακια" τους τι θα ελεγξεις μετα ?
Εισαι λιγουλακι οχι πολλυ ασχετος σε "αυτα" .
Νοθεια παντα γινοταν και παντα θα γινετε μην εισαστε μαζοχες και νομιζετε οτι ο "λαος" βγαζει τους Πρωθυπουργους.

Θα σου δωσω ενα απλο παραδειγμα των φοβητσιαρηδων Νου -Δου της light group εγω ημουνα και "εχωνα" στην ψυχρα μετα "τα δικα μου" ψηφοδελτια.
Ο εκλογικος αντιπροσωπος παραδειγμα μετραει με την δικηγορο τα ψηφοδελτια του κομματος του σαν επιβεβαιωση.
Τα παιρνει στο χερι και χωνει οσους σταυρους θελει στα ελλειπη με σταυρους ψηφοδελτια.
Οι αλλοι αντιπροσωποι στα mpampakia τους τι θα κανεις στα δικα σου ψηφοδελτια γιατι αυτοι σαν τιμιοι makakes μετρανε και ξαναμετρανε τα ψηφοδελτια του κομματος τους.
Ο τρομπας ο Κουλης τι νομιζετε πως εβγαινε πρωτος βουλευτης στην Β Αθηνας?
Μια με τα stage και μια με αυτες τις malakies.
Ειναι και αλλοι "καταγωγης" οπως η Ασημακοπουλενα,Δενδιας ,Χατζηδακης κλπ αστο μην αρχισουν οι malakies τα αντι και υπερ -σημιτικα τους και μου τα κανουν κουδουνια γιατι εχω φιλους slecial origin στην Thailand -αρα και "βρεικαν" και ανθρωπο εμενα πιθανον να κατηγορησουν σαν εχθρο τους.

Μπουρδελο ειμαστε παρτε το ειδηση!
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Καράντη Μαρία (cross)

Βουλευτικές εκλογές Ιουλίου 2019 09 Ιουν 2019 00:15 #36

  • sonik
  • Το Άβαταρ του/της sonik
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 1313
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 310
  • Κάρμα: 1
paris η πλακα ξερεις ποια ειναι? οταν δινει οδηγιες ο ιδιος ο υποψηφιος βουλευτης στους δικους του που βαζει στα εκλογικα κεντρα.μου το ελεγε ο ξαδερφος μου.μου λεει μας ελεγε οταν βλεπετε ψηφοδελτιο που δεν με εχουν σταυρωσει βαλτε μου σταυρο.χαχαχα

σταυρωστε με σταυρωστε με..που ελεγε και η εφη σαρρη :woohoo:
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα