Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προτάσεις βελτίωσης, αναφορά προβλημάτων - σφαλμάτων ιστοσελίδας, προτάσεις προσθήκης κατηγοριών στην συζήτηση, ερωτήσεις χρήσης

TOPIC: Φορουμ για android

Φορουμ για android 28 Mar 2013 23:17 #10

Στην καταχώρηση έχει κολλήσει. Δεν μπορεί να διαβάσει κάποιο στοιχείο από το server. Έχει γίνει ερώτηση για το θέμα. Θα καταχωρηθεί ως tsig.gr
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 28 Mar 2013 23:21 #11

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Κατάλαβα, αυτό πρέπει να φταίει. Έλεγξες αν η έκδοση του λογισμικού του Kunena είναι η ελάχιστη απαιτούμενη για να δουλέψει σωστά;
btw σε γενικές γραμμές αυτό που μπορώ να πω είναι ότι είναι πολύ εξυπηρετικό plugin, θεωρείται απόλυτα ασφαλές, τουλάχιστον δεν έχει ακουστεί κάτι στραβό ως τώρα, και το δουλεύουν αρκετά Ελληνικά φόρουμ, χωρίς ουσιαστικά προβλήματα.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 28 Mar 2013 23:31 #12

Ναι, η έκδοση του Kunena είναι από τις αυτές που υποστηρίζει το Tapatalk.
Δεν το είχα δοκιμάσει μέχρι σήμερα, βλέπεις τσιγκουνευόμουν τα 2 ευρώ :P
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 28 Mar 2013 23:40 #13

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Είναι μεγάλη ευκολία στο κινητό, αν δεν το έχει δουλέψει κάποιος δεν μπορεί να καταλάβει την άνεση που δίνει. Ειδικά αν επιλέξεις στο client το μαύρο φόντο με τα λευκά γράμματα είναι πολύ ξεκούραστο.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 28 Mar 2013 23:45 by makper.
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 31 Mar 2013 05:36 #14

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Εκτός από το ότι αυτά που γράφετε εδώ για μένα είναι Κινέζικα, δεν καταλαβαίνω αυτή την μανία να είναι κάποιος συνεχώς online, να μπορεί πάντα να διαβάζει, γράφει κλπ στο internet (έστω και τον tsig), να "μη μείνει πίσω".

Χάθηκε ο κόσμος δηλαδή αν περιμένεις μισή ώρα π.χ. μέχρι να πας στο σπίτι σου, ή στο γραφείο σου, ή έστω σε ένα internet cafe (αν είσαι στο εξωτερικό, ή μακρυά, ή είναι κάτι πολύ επείγον), και να κάνεις σαν άνθρωπος τη δουλειά σου?

Έλεος πια με όλα αυτά τα gadjets, ta android, ta solenoid, και κάθε παπαριά που εφευρίσκουν κάθε τόσο για να μας βάζουν στην μπρίζα.
Έχω δυο PC, έχω ένα laptop για τα ταξείδια μου, έχω ένα κινητό ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ όμως, ε, φτάνει πια.
Δεν θεωρώ ότι πρέπει να διαβάζω τι γίνεται ακόμα και την ώρα που χέζω.

Τρώω αρκετές ώρες στο web, δεν χρειάζεται να τις αυξήσω κι άλλο.

Με το συμπάθειο ε? Μια άποψη είπα. Τη δικιά μου.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 31 Mar 2013 12:43 #15

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)



:laugh:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 31 Mar 2013 12:44 by makper.
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 31 Mar 2013 15:04 #16

  • Optimus (optimus)
  • Optimus (optimus)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 588
  • Thank you received: 61
  • Karma: -3 (-86)
@soto51 την δικιά σου άποψη θα πεις, όχι της θειάς σου, έτσι δεν είναι;

Το laptop είναι βαρύ μαζί με τον φορτιστή(3,5 κιλά) και ποιάνει και χώρο. Δεν βολεύει για ταξίδια και σου πρίζουν τα ούμπαλα και στα αεροδρόμια. Εκτός αν θεωρείς τον εαυτό σου γαιδούρι να κουβαλάς βαρύδια.

Δικαιολογίες για να μην αγοράσεις tablet ψάχνεις; Δεν είναι καλύτερο να απολαύσεις τις ευκολίες και την τεχνολογία της εποχής;
Last Edit: 31 Mar 2013 15:05 by Optimus (optimus).
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 31 Mar 2013 19:28 #17

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Optimus wrote:
@soto51 την δικιά σου άποψη θα πεις, όχι της θειάς σου, έτσι δεν είναι;

Το laptop είναι βαρύ μαζί με τον φορτιστή(3,5 κιλά) και ποιάνει και χώρο. Δεν βολεύει για ταξίδια και σου πρίζουν τα ούμπαλα και στα αεροδρόμια. Εκτός αν θεωρείς τον εαυτό σου γαιδούρι να κουβαλάς βαρύδια.

Δικαιολογίες για να μην αγοράσεις tablet ψάχνεις; Δεν είναι καλύτερο να απολαύσεις τις ευκολίες και την τεχνολογία της εποχής;
Ναι, τη δικιά μου.
Όσο κι αν σου κάνει εντύπωση.

Δεν έχω προβληματιστεί καν, να αγοράσω tablet. Μη σου πω ότι δεν ξέρω τι ακριβώς είναι.

Όσο για τα κιλά στα αεροδρόμια δε με κουράζουν. Ταξιδεύω business και κάποιος άλλος κουβαλάει.

Και κοίτα, Optimus,
"Απολαμβάνω" (όσο προλαβαίνω, μπορώ, και αντέχω) ΑΛΛΑ πράματα, περισσότερο απολαυστικά (κατα τη γνώμη μου) από τη χρήση tablet. Εκεί ρίχνω την ενέργεια μου, εκεί τρώω τα recourses μου, αυτά μ' ευχαριστούν.
Γιατί πρέπει να είμαστε όλοι το ίδιο δηλαδή?

Και που 'σαι, makper,
από τους δυο muppet που έβαλες, μοιάζω περισσότερο στον αριστερό. Στο πιο καραφλό βέβαια.
;)
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Φορουμ για android 31 Mar 2013 21:03 #18

  • Optimus (optimus)
  • Optimus (optimus)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 588
  • Thank you received: 61
  • Karma: -3 (-86)
Ο δεξής είναι ο πιο καραφλός.

Απολαύσεις άλλου είδους, πάρε. www.bestofferz.gr/deals/1022?referer=lin...24-8ba4-da0f2e15ded8

Και με τρελή έκπτωση. Για 3ης ώρες μόνο αν το θες βιάσου.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.073 seconds