Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προτάσεις βελτίωσης, αναφορά προβλημάτων - σφαλμάτων ιστοσελίδας, προτάσεις προσθήκης κατηγοριών στην συζήτηση, ερωτήσεις χρήσης
  • Page:
  • 1

TOPIC: Αγαπητέ T$ig.....

Αγαπητέ T$ig..... 16 Apr 2015 00:14 #1

  • Tagaras
  • Tagaras's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 128
  • Thank you received: 17
  • Karma: 1 (4)
Είμαι αν θυμάσαι ενα απο τα παλιά μέλη της κοινότητας....με μεγαλη μου λύπη παρατηρώ οτι το επίπεδο της κοινότητας εχει πέσει στα τάρταρα,οπως και εσυ θα εχεις παρατηρήσει εχουν σταματήσει να γράφουν τα άτομα που γνώριζαν 1-2 πράγματα,το φορουμ εχει κατακλυστει απο τα λεγομενα trolls,άξεστους,άσχετους και αυθάδεις.Καθε φορα που επισκέπτομαι την κοινοτητα αυτα που διαβάζω με λυπούν ολο και πέρισσότερο

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
Ισοκράτης, 436-338 π.Χ.
The administrator has disabled public write access.

Αγαπητέ T$ig..... 16 Apr 2015 02:42 #2

  • Observer
  • Observer's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 304
  • Thank you received: 40
  • Karma: 1
Tagaras wrote:
Είμαι αν θυμάσαι ενα απο τα παλιά μέλη της κοινότητας....με μεγαλη μου λύπη παρατηρώ οτι το επίπεδο της κοινότητας εχει πέσει στα τάρταρα,οπως και εσυ θα εχεις παρατηρήσει εχουν σταματήσει να γράφουν τα άτομα που γνώριζαν 1-2 πράγματα,το φορουμ εχει κατακλυστει απο τα λεγομενα trolls,άξεστους,άσχετους και αυθάδεις.Καθε φορα που επισκέπτομαι την κοινοτητα αυτα που διαβάζω με λυπούν ολο και πέρισσότερο

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
Ισοκράτης, 436-338 π.Χ.

Δεν μας είπες όμως τι προτείνεις..
The administrator has disabled public write access.

Αγαπητέ T$ig..... 16 Apr 2015 14:18 #3

  • morfeas
  • morfeas's Avatar
  • OFFLINE
  • Expert Boarder
  • Posts: 152
  • Thank you received: 19
  • Karma: -1 (2)
μήπως πιστοποιητικό κοινωνικών φρονημάτων από τον καθέναν?
The administrator has disabled public write access.

Αγαπητέ T$ig..... 16 Apr 2015 14:32 #4

Αγαπητέ φίλε Tagara,
Σοφά και διαχρονικά τα λόγια του Ισοκράτη, καλό να τα έχουμε κατά νου.
Θα μου επιτρέψεις όμως να διαφωνίσω με τα λόγια σου, ειδικά με τους χαρακτηρισμούς που επισυνάπτεις στην πλειοψηφία αυτών που συμμετέχουν στις συζητήσεις. Θεωρώ ότι όσοι εκφράζονται με αυθάδεια είναι μειοψηφία, όπως και τα τρολ. Τώρα αν κάποιος είναι άσχετος δεν μπορεί να αποκλειστεί από την συζήτηση. Πρόκειτα για ανταλλαγή απόψεων και γνώσεων. Κάποιος προσφέρει γνώσεις και κάποιος λαμβάνει. Και οπωσδήποτε γράφουν ακόμα άτομα που γνωρίζουν 1-2 πράγματα.
Καταλαβαίνω ότι η παρέμβασή σου έχει σαν πρόθεση να μας προβληματίσει ώστε να βελτιώσει το επίπεδο των συζητήσεων και ευχαριστώ για αυτό. Θα ήταν ακόμα ευπρόσδεκτες εποικοδομητικές παρεμβάσεις στα σημεία που κάποιος θεωρεί ότι η συζήτηση κατρακυλάει, ώστε να αντιστραφεί σε μια ανοδική πορεία.
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: γιώργης (yorgi)
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.052 seconds