Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 13 Dec 2012 16:45 #622

  • xristos g
  • xristos g's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 925
  • Thank you received: 176
  • Karma: 1 (-184)
Ανώνυμος wrote:
O διαλογος με τους γνωστους χρυσαυγητες τυπου rebel και με οσα ονοματα χρησιμοποιουν ,διαπιστωνεται ακομα μια φορα οτι ειναι αδυνατος.Επιστολη ειρθε και σε μενα.

και εντελώς τυχαία είσαι και εσύ ανώνυμος μη εγγεγραμμένος χρήστης :laugh: :laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 13 Dec 2012 16:55 #623

  • test
  • test's Avatar
Και ο Wow και ο Ανώνυμος γράφουν το ήρθα με (ει) δηλαδή είναι το ίδιο πρόσωπο.Φίλε είσαι καραγκιόζης και προπάντων ηλίθιος!!!
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 13 Dec 2012 17:03 #624

  • xristos g
  • xristos g's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 925
  • Thank you received: 176
  • Karma: 1 (-184)
test wrote:
Και ο Wow και ο Ανώνυμος γράφουν το ήρθα με (ει) δηλαδή είναι το ίδιο πρόσωπο.Φίλε είσαι καραγκιόζης και προπάντων ηλίθιος!!!


χαχαχαχα σωστός ! :laugh: :laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 13 Dec 2012 18:29 #625

  • Ετοιμοπόλεμος
  • Ετοιμοπόλεμος's Avatar
WOW wrote:
Moυ ειρθε το ραβασακι απο την εφορια για τα 100000 ΕΥΡΩ που εστειλα στην Κυπρο.Σε 20 μερεσ πρεπει να παω στην εφορια με ολα τα δικαιολογητικα με ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΤΟΣ 2004...οπως επι λεξη αναφερει η επιστολη
σκάναρε το ραβασάκι να δούμε πως είναι. εκεί που γράφει το όνομα σου σβήσ' το με μπλάνκο.Άμα θες εκεί μετά γράψε είμαι ψεύτης τρομοκράτης του συστήματος
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 13 Dec 2012 18:35 #626

  • NikosP
  • NikosP's Avatar
Οχι μονο ηλίθιος, πρέπει να ειναι και αγράμματος και δεν το έχει καταλάβει. Εγω ακόμα περιμένω να μου έρθει το ραβασάκι. Τι να κάνουμε αφου δεν μου έστελναν οι γκομενες στο λύκειο ραβασάκια, περιμένω τώρα απο τον Μαυραγάννη. Εχω βγάλει έξω, ποσό 5 φορρές το εισοδήμα της 5ετίας εξω. Φυσικά είναι νόμιμο, υπάρχουν και αποδείξεις, αλλά περιμένω να με φωνάξουν για να σπάσω πλάκα. Και μιλάω για ποσά μεγαλύτερα απο 100.000€. Αντε Μαυραγνάννη, ελα να με πιάσεις... :silly:
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 14 Dec 2012 04:17 #627

  • WOW
  • WOW's Avatar
Πρεπει να ντρεπεστε για τα σχολια σας προκατηλημενοι και κομπλεξικοι ,ξερολες και ειρωνες χωρις λογο.ΕΠΙ του θεματος εχετε να προσφερετε τιποτα η μονο βρισιες και εξυπναδες....αλλα ειπαμε απο ανεγγεφαλους ψηφοφορους του Καιαδα μονο τα παραπανω μπορειςνα περιμενης.Να δω τι θα κανετε οταν σας ερθει και εσας το ραβασακι.
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 16 Dec 2012 03:36 #628

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Συγκροτείται "Επιτροπή Σοφών" στο Υπ. Οικ.
Επί κεφαλής λέγεται ότι θα μπει ο Ράπανος.
Θέμα της επιτροπής: "Καταπολέμηση της φοροδιαφυγής".

Χα-χα-χα!
Γιατί δεν εφαρμόζουν "Τα Πρωτόκολλα των Σοφών της Σιών" που το πουλάει κι ο Λιακόπουλος φτηνά?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Τσεκούρι 40% στους φοροφυγάδες 16 Dec 2012 12:08 #629

  • xristos g
  • xristos g's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 925
  • Thank you received: 176
  • Karma: 1 (-184)
Αντωνάκη συνέχισε έτσι και στις εκλογες θα φας καλα στο 4% σε βλέπω μαζί με τη παπαρηγα να παίζετε μπιρίμπα
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.077 seconds