Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Ακύρωση εμβάσματος

Ακύρωση εμβάσματος 10 Jul 2015 13:17 #10

  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 2231
  • Thank you received: 1096
  • Karma: 97 (23)
Βάση της ΠΝΠ εάν το εμβασμά σου είναι προ της ημερομηνίας έκδισης της ΠΝΠ και έχει τεθεί υπό εκκαθάριση στο ΤΑRGET 2 ΕΊΝΑΙ ΠΑΡΆΝΟΜΟ. Αλλά πρέπει αν δούμε εάν είχε τεθεί υπο εκκαθάριση . Άρθρο 1 παράγραφος 3γ.Συμβουλή μου μέχρι να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα κάνεις αβαβα . :(
The administrator has disabled public write access.

Ακύρωση εμβάσματος 11 Jul 2015 11:09 #11

  • Johan (larry)
  • Johan (larry)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 545
  • Thank you received: 46
  • Karma: -6
agxomenos wrote:
Εάν βάλω δικηγόρο για το θέμα της ακύρωσης της συναλλαγής ,εναντίον ποίου πρεπει να κινηθώ ;......της τράπεζας ;


Βαλε δικηγορο εναντιον της κυβερνησης που εκλεισε τις τραπεζες. Λογικα η υποθεση σου θα συζητηθει και θα τελεσιδικησει συντομα, και ασφαλως θα δικαιωθεις.
τουσκ εισαι και φαινεσαι ρε
The administrator has disabled public write access.

Ακύρωση εμβάσματος 12 Jul 2015 16:18 #12

Το εμβασμα γινεται την ιδια μερα αν ειναι καθημερινη,αν γινει παρασκευη μετα τις 4(αν δεν κανω λαθος) παει η εντολη δευτερα.Τα χρηματα αν δεν επιστραφηκαν θα επιστραφουν στον λογαριασμο σου.Σκεψου ποσες χιλιαδες ιδια εμβασματα θα γιναν απο την παρασκευη το βραδυ και μετα.Αμφιβαλλω πολυ οτι θα ασχοληθει η τραπεζα,μακαρι να κανω λαθος
The administrator has disabled public write access.

Ακύρωση εμβάσματος 13 Jul 2015 14:40 #13

  • filippos
  • filippos's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 23
  • Karma: -1
Φίλε αγχωμένε, κατάφερα να επικοινωνήσω με το 181818 όπου μου είπανε ότι η Εθνική και όχι η Τράπεζα της Ελλάδας ακύρωσε όλα τα εμβάσματα προς το εξωτερικό που έγιναν από 26 μέχρι 29/6.

Επικοινώνησα και με το συνήγορο του πελάτη της Εθνικής όπου μου είπαν να περιμένω τη γραπτή απάντηση της Εθνικής στο μέιλ που τους έστειλα και μετά να ξαναμιλήσω μαζί τους.

Αν έχεις κάνει κάτι άλλο γράψ' το.

Αν κάποιος άλλος έχει το ίδιο πρόβλημα ας γράψει ένα μήνυμα για να δούμε τι θα κάνουμε.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.268 seconds