Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Διασφάλιση καταθεσεων

Απ: Re: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 07:56 #37

  • OEO
  • OEO's Avatar
parisv wrote:
@oxi rebel @Aνωνυμος

Ο REBEL προσπάθησε να βοηθήσει. Και τι είναι αυτό που σας κάνε εντύπωση; Μήπως το μέλλον δεν είναι αβέβαιο; Μήπως δεν ζούμε τις δυσκολότερες ώρες της μεταπολίτευσης; Αυτός δημιούργησε την κρίση;

Θα μπορούσε να μα αγνοήσει αλλα διάλεξε να βοηθήσει. Εσέις που μου λέτε να τα αφήσω μέσα εγγυάστε για τις καταθέσεις μου;
BΓΑΛΤΑ ΡΕ PARISV ΕΞΩ...ΤΟΤΕ ΤΙ ΜΑΣ ΡΩΤΑΣ??ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕ 7%.ΕΣΥ ΑΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?
The administrator has disabled public write access.

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 12:11 #38

  • Εξεχέας
  • Εξεχέας's Avatar
rebel wrote:
Ανώνυμος wrote:
REBEL ΨΗΦΙΖΕΙΣ Η ΟΧΙ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ?


δεν ψηφίζω κανένα τους σιχαίνομαι όλους
και οι 300 είναι ελεεινή και προδότες μόνο πως θα τα αρπάξουν τους νοιάζει
αντιλαμβάνομαι ότι οι άποψης μου ενοχλούν όλα τα βολεμένα κομματόσκυλα που γράφουν εδώ μέσα όμως
κάποια στιγμή θα ξυπνήσει ο κόσμος το τέλος είναι κοντά ....

Rebel, οι απόψεις σου μπορεί να ενοχλούν λίγο, η ορθογραφία σου όμως εξοργίζει...

Κάνε μια χάρη στον εαυτό σου και σε μας, αφού θέλεις να μιλάς σαν Έλληνας, μάθε να γράφεις και σαν Ελληνας.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 12:25 #39

  • xristos g
  • xristos g's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 925
  • Thank you received: 176
  • Karma: 1 (-184)
parisv wrote:
@oxi rebel @Aνωνυμος

Ο REBEL προσπάθησε να βοηθήσει. Και τι είναι αυτό που σας κάνε εντύπωση; Μήπως το μέλλον δεν είναι αβέβαιο; Μήπως δεν ζούμε τις δυσκολότερες ώρες της μεταπολίτευσης; Αυτός δημιούργησε την κρίση;

Θα μπορούσε να μα αγνοήσει αλλα διάλεξε να βοηθήσει. Εσέις που μου λέτε να τα αφήσω μέσα εγγυάστε για τις καταθέσεις μου;

μακρια απο ελλαδα φιλε
θα κοιμασαι καλυτερα ;)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Απ: Re: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 20:00 #40

  • λαμπης
  • λαμπης's Avatar
xristos g wrote:
parisv wrote:
@oxi rebel @Aνωνυμος

Ο REBEL προσπάθησε να βοηθήσει. Και τι είναι αυτό που σας κάνε εντύπωση; Μήπως το μέλλον δεν είναι αβέβαιο; Μήπως δεν ζούμε τις δυσκολότερες ώρες της μεταπολίτευσης; Αυτός δημιούργησε την κρίση;

Θα μπορούσε να μα αγνοήσει αλλα διάλεξε να βοηθήσει. Εσέις που μου λέτε να τα αφήσω μέσα εγγυάστε για τις καταθέσεις μου;

μακρια απο ελλαδα φιλε
θα κοιμασαι καλυτερα ;)
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΘΕΙΑ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΠΡΟΤΡΟΠΗ {ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΦΙΛΕ)ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ...
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 20:45 #41

  • kirkinezi
  • kirkinezi's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 13
  • Thank you received: 3
  • Karma: 0
Ποιο θα είναι το νόμισμα της Ελλάδας μετά τις εκλογές;
ΤΣΙΠΡΙΑΚΗ λίρα :)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 05 Jun 2012 23:48 #42

  • john45 (jlian)
  • john45 (jlian)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 464
  • Thank you received: 143
  • Karma: -18 (21)
Παίδες... δυστυχώς από αυτά που διαβάζω, έχω φτάσει στο συμπέρασμα ότι ο σύντροφος Τσίπρας, μαζί με τον σύντροφο Κουβέλη και πιθανόν και κάποιους του ΠΑΣΟΚ έχουν καταστρώσει σχέδια για κάποιας μορφής corralito μετά την διακοπή των δανείων από την τρόικα.
Λάβετε τα μέτρα σας, και δεν εννοώ βγάλτε τα λεφτά σας έξω. Διαβάστε και ενημερωθείτε τι διακηρύττει το κάθε κόμμα γιατί άμα γίνει το κακό μετά θα είναι αργά. Εμείς δεν είμαστε Αργεντινή, θα κρατήσει πάνω από ένα χρόνο η ιστορία.
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 06 Jun 2012 00:20 #43

  • mad
  • mad's Avatar
John Lianis wrote:
Παίδες... δυστυχώς από αυτά που διαβάζω, έχω φτάσει στο συμπέρασμα ότι ο σύντροφος Τσίπρας, μαζί με τον σύντροφο Κουβέλη και πιθανόν και κάποιους του ΠΑΣΟΚ έχουν καταστρώσει σχέδια για κάποιας μορφής corralito μετά την διακοπή των δανείων από την τρόικα.
Λάβετε τα μέτρα σας, και δεν εννοώ βγάλτε τα λεφτά σας έξω. Διαβάστε και ενημερωθείτε τι διακηρύττει το κάθε κόμμα γιατί άμα γίνει το κακό μετά θα είναι αργά. Εμείς δεν είμαστε Αργεντινή, θα κρατήσει πάνω από ένα χρόνο η ιστορία.


τώρα το κατάλαβες εσύ ??

πολύ φοβάμαι ότι στης 18 του μίνα οι τράπεζες αν θα είναι ανοιχτές, θα δίνουν κουπόνια και όχι ευρώ .....
The administrator has disabled public write access.

Απ: Re: Διασφάλιση καταθεσεων 06 Jun 2012 00:47 #44

  • xristos g
  • xristos g's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 925
  • Thank you received: 176
  • Karma: 1 (-184)
C61F50C7-E3C0-4178-9EAA-F3DB342C72CB_2012-06-05.jpg


C61F50C7-E3C0-4178-9EAA-F3DB342C72CB_2012-06-05.jpg

h464510d.jpeg
λαμπης wrote:
xristos g wrote:
parisv wrote:
@oxi rebel @Aνωνυμος

Ο REBEL προσπάθησε να βοηθήσει. Και τι είναι αυτό που σας κάνε εντύπωση; Μήπως το μέλλον δεν είναι αβέβαιο; Μήπως δεν ζούμε τις δυσκολότερες ώρες της μεταπολίτευσης; Αυτός δημιούργησε την κρίση;

Θα μπορούσε να μα αγνοήσει αλλα διάλεξε να βοηθήσει. Εσέις που μου λέτε να τα αφήσω μέσα εγγυάστε για τις καταθέσεις μου;

μακρια απο ελλαδα φιλε
θα κοιμασαι καλυτερα ;)
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΘΕΙΑ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΠΡΟΤΡΟΠΗ {ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΦΙΛΕ)ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΗΣΥΧΟΣ...

οχι παντος στο τσιπρισταν :laugh: :laugh:
Last Edit: 06 Jun 2012 00:49 by xristos g.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Απ: Διασφάλιση καταθεσεων 06 Jun 2012 00:59 #45

  • john45 (jlian)
  • john45 (jlian)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 464
  • Thank you received: 143
  • Karma: -18 (21)
Αυτό θα γίνονταν αν οι Τσιπραίοι δεν άνοιγαν το στόμα τους. Δυστυχώς για αυτούς δεν άντεξαν και κελάηδησαν και τους πήραμε χαμπάρι. Και αρκετοί άλλοι ακόμα...
Ποτέ να μην λογομαχήσεις με έναν βλάκα. Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας (αγνώστου).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)
Time to create page: 0.085 seconds