Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Page:
  • 1

TOPIC: Εφαρρμογή ειδοποίησης εφέδρου στο www.army.gr

Εφαρρμογή ειδοποίησης εφέδρου στο www.army.gr 20 Mar 2020 18:25 #1

Γεια σας.ο Στρατός έχει μια εφαρμογή για τους εφεδρους στην οποία γραφόμασται και επικαιροποιούμαι τα στοιχεία επικοινωνίας μας και γραμματικών γνώσεων καθώς και άλλων όπως νούμερο αρβυλών,καβάλου,βάρος,ύψος κλπ...για να κάνουμε εγγραφή στην εφαρμογή ζητάει τον ΑΣΜ,τον ΑΦΜ και το email...όμως μου βγαζει μνμ οτι ο ΑΦΜ μου ειναι λαθος..επικοινωνησ τηλεφωνικα αλλα βγαινει φαξ,...εστειλα μαιλ αλλα δεν απαντησαν ποτε..καμια μιδεα?
The administrator has disabled public write access.

Εφαρρμογή ειδοποίησης εφέδρου στο www.army.gr 21 Mar 2020 15:15 #2

Η ιδέα μου είναι να μην είσαι τόσο ανυπόμονος.
Αν συμβεί αυτό που απευχόμαστε θα μας βρούν όλους κ θα μας στείλουν εκεί που πρέπει, θέλουμε δεν θέλουμε.
Σε τέτοιες καταστάσεις επικρατεί πανικός, τρομερή ανοργανωσιά κ σιγά μη λάβουν υπόψη το νούμερο από την αρβύλα, τα κιλά του κ το ύψος σου.
Όλοι θα σταλθουμε μπροστά, συνήθως αυτοί που δεν έχουν πολιτικό μέσο κ όλοι θα σκοτωθούν, επίτηδες, για να υπάρξει παρέμβαση από ξένα κράτη, να σταματήσουν οι εχθροπραξίες, να γίνει κατάπαυση του πυρός κλπ κλπ.
Ρώτησε κ κάποιον παλιότερο τι συνέβη με την επιστράτευση του '74 κ πόσο "οργανωμένα" ήταν τα πράγματα τότε.... :laugh:
Λεφτά, στην πραγματικότητα, εχει κάποιος όταν τα έχει όλα δίπλα του.Έξω απο τις τράπεζες.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: maria (mb361)
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.042 seconds