Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: στοιχημα και χρεωστικη καρτα

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 17 Jun 2012 20:23 #10

  • αλ
  • αλ's Avatar
εχεις δικιο..εκανα σημερα εγγραφη και καταθεση με paysafecard...
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 21 Jun 2012 17:21 #11

Καλησπέρα,
για πιστωτικές κάρτες για χρήση σε ιστοσελίδες με στοίχημα (επείδη είχα ψιλοασχοληθεί με το θέμα όταν είχα χρήμα :unsure: ) χρησιμοιποιούσα την alpha bank enter visa (δείτε την εδώ, κάτω κάτω στις πιστωτικές είναι η τρίτη πριν το τέλος). Αυτό που θέλω συμβουλέψω όποιον την χρησιμοπιεί, είναι να κάνει οπωσδήποτε τη διαδικασία verification by visa που είναι πανεύκολη (ή πας στην τράπεζα ή νομίζω την κανεις και τηλεφωνικά) για να μπορεί να τη χρησιμοποιεί με μεγαλύτερη ασφάλεια και να γίνεται αποδεκτή από τις περισσότερες εταιρίες.
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 25 Jun 2012 16:40 #12

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Παιζω με χρεωστικη βιζα της Κυπρου.
Κανενα προβλημα εδω και χρονια...
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 26 Jun 2012 15:23 #13

  • Eπισκεπτης
  • Eπισκεπτης's Avatar
επιθετικός wrote:
γιατί δεν παίζεις με κάρτα pay safe που έχουν όλα τα περίπτερα?την βάζεις όπως τις κάρτες ανανέωσης των καρτοκινητών και αν κερδίσεις ζητάς και σου καταθέτουν τα χρήματα σε λογαριασμό τράπεζας.Το έχω κάνει άπειρες φορές και το έμβασμα είναι μικρό, δεν θυμαμαι ακριβώς πόσο.Απλά έτσι δεν μπλέκεις με πιστωτικές και χρεωστικές.Και μπορείς να χρησιμοποιείς έναν λογαριασμό που δεν έχεις χρήματα για να σου καταθέσουν τα κέρδη ώστε να μην έχουν λογαριασμό σου με χρήματα για μεγαλύτερη ασφάλεια.Η πρότασή μου λοιπόν είναι κάρτα pay safe από τα περίπτερα.

Γεια σου φιλε μου, επειδη θα ηθελα κι εγω να παιζω Παμε Στοιχημα απο το σπιτι, χωρις δηλαδη να τρεχω στα πρακτορεια, μπορεις να δωσεις info πως γινεται αυτη η δουλεια με τη pay safe?

Αρχικα αγοραζω μια τετοια καρτα απ το περιπτερο ή οπου αλλου τη πουλανε, κατοπιν εγγραφομαι σε ενα στοιχματικο site οπου τη δεχονται, σωστα?
Μετα θα συννενοηθω με το site για να τους δωσω τραπεζικο λογ/σμο ωστ ενα καταθετουν εκει τα ενδεχομενα κερδη μου?
Οταν πονταρω σε καποιον αγωνα, δινω το νουμερο της καρτας και αυτοματως χρεωνονται οι αναλογες μοναδες της?
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 26 Jun 2012 23:42 #14

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
κανεις εγγραφη στο site..θα σου ζητησουν το νουμερο της καρτας..σου πιστωνεται το ποσο και απο κει και περα παιζεις κανονικα χωρις να ξανααναφερεις την καρτα.απλα οταν τελειωσει το ποσο ξαναβαζεις καινουργια.για εξαργυρωση θα συννενοηθεις με το site δινοντας τους εναν τραπεζικο λογαριασμο ..απλα εμενα μου ειπαν οτι την πρωτη φορα για να εξαργυρωσω πρεπει να τους στειλω με μαιλ η φαξ καποια εγγραφα που αποδεικνυουν την ταυτοτητα μου, που μενω κτλ ωστε να επαληθευσουν τα στοιχεια που δηλωνεις στην εγγραφη..
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 27 Jun 2012 02:30 #15

  • επιθετικός
  • επιθετικός's Avatar
έτσι όπως τα είπε ο παραπάνω είναι βάζεις τον αριθμό της καρτας που πήρες απτο περίπτερο όπως καταχωρείς κάρτα στα καρτοκινητά τηλέφωνα.Μετά υπάρχουν τα χρήματα μέσα δεν χρειάζεται να βάζεις κάθε ΄φορά που στοιχηματίζεις το νούμερο της κάρτας.Όταν έχεις ποντάρει και έχεις χάσει όλα τα χρήματα απλά αγοράζεις και βάζεις τηννέα κάρτα.η διαδικασία είναι απλή και τα χρήματα όποτε κερδίσεις και ζητήσεις να σου τα καταθέσουν μπαίνουν σε κανά 5 μέρες το πολύ, ανάλογα το site.Eγώ έχω παίξει στην betoto και bwin και δεν είχα ποτέ πρόβλημα όποτε μου κατέθεταν χρήματα.Απλά θα πρέπει να είναι πάνω απο 30 ευρώ για να σου κάνουν κατάθεση.Το ποσό που κρατάνε ως έμβασμα για κατάθεση δεν ξέρω πόσο είναι ακριβώς μπορείς να τους στείλεις μήνυμα να μάθεις.Σίγουρα πάντως με pay safe έχεις την άνεση ότι δεν δίνεις πιστωτικές και τέτοια και παίζεις όσα έχει μέσα η κάρτα χωρίς να μπορείς να ξεπερνάς τα όρια.Θεωρώ πως είναι η πιο ασφαλής επιλογή.
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 27 Jun 2012 17:39 #16

  • Επισκεπτης
  • Επισκεπτης's Avatar
Ανώνυμος wrote:
κανεις εγγραφη στο site..θα σου ζητησουν το νουμερο της καρτας..σου πιστωνεται το ποσο και απο κει και περα παιζεις κανονικα χωρις να ξανααναφερεις την καρτα.απλα οταν τελειωσει το ποσο ξαναβαζεις καινουργια.για εξαργυρωση θα συννενοηθεις με το site δινοντας τους εναν τραπεζικο λογαριασμο ..απλα εμενα μου ειπαν οτι την πρωτη φορα για να εξαργυρωσω πρεπει να τους στειλω με μαιλ η φαξ καποια εγγραφα που αποδεικνυουν την ταυτοτητα μου, που μενω κτλ ωστε να επαληθευσουν τα στοιχεια που δηλωνεις στην εγγραφη..

Θελουν οπωσδηποτε και κινητο? Γιατι δεν εχω.
επιθετικός wrote:
έτσι όπως τα είπε ο παραπάνω είναι βάζεις τον αριθμό της καρτας που πήρες απτο περίπτερο όπως καταχωρείς κάρτα στα καρτοκινητά τηλέφωνα.Μετά υπάρχουν τα χρήματα μέσα δεν χρειάζεται να βάζεις κάθε ΄φορά που στοιχηματίζεις το νούμερο της κάρτας.Όταν έχεις ποντάρει και έχεις χάσει όλα τα χρήματα απλά αγοράζεις και βάζεις τηννέα κάρτα.η διαδικασία είναι απλή και τα χρήματα όποτε κερδίσεις και ζητήσεις να σου τα καταθέσουν μπαίνουν σε κανά 5 μέρες το πολύ, ανάλογα το site.Eγώ έχω παίξει στην betoto και bwin και δεν είχα ποτέ πρόβλημα όποτε μου κατέθεταν χρήματα.Απλά θα πρέπει να είναι πάνω απο 30 ευρώ για να σου κάνουν κατάθεση.Το ποσό που κρατάνε ως έμβασμα για κατάθεση δεν ξέρω πόσο είναι ακριβώς μπορείς να τους στείλεις μήνυμα να μάθεις.Σίγουρα πάντως με pay safe έχεις την άνεση ότι δεν δίνεις πιστωτικές και τέτοια και παίζεις όσα έχει μέσα η κάρτα χωρίς να μπορείς να ξεπερνάς τα όρια.Θεωρώ πως είναι η πιο ασφαλής επιλογή.

Δηλαδη σου κρατανε λεφτα για τη καταθεση(η οποια πρεπει να ειναι πανω απο 30€)? Στα δυο sites που εισαι πόσο ειναι?
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 29 Jun 2012 14:02 #17

  • eytyxios
  • eytyxios's Avatar
παιδια τι γινεται με το ιντερνετ στιχιμα;;;;δεν ειναι παρανομο;;;;ακουσα οτι θα ελενχονται τωρα τα στιχιματα απο ιντερνετ!!!!ειναι ετσι;;;;
The administrator has disabled public write access.

Απ: στοιχημα και χρεωστικη καρτα 29 Jun 2012 14:27 #18

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Τίποτα δεν είναι παράνομο όταν αφορά αδειοδοτημένες εταιρίες, γιατί επιτρέπονται στην Ε.Ε. Αφήστε τους ιθαγενείς εδώ να λένε ότι θέλουν. Έχουν πιάσει μόνο κάτι απατεώνες που έστηναν τέτοια στην Ελλάδα. Αυτό που είναι παράνομο είναι να κερδίζεις και να μην τα δηλώνεις στην εφορία, για να μπορέσουν να σου φάνε το +30%.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 29 Jun 2012 14:29 by makper.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.061 seconds