Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Αντιπαραθέσεις...

Αντιπαραθέσεις... 15 Sep 2012 20:22 #1

  • sofokles
  • sofokles's Avatar
Επιχειρησα να δημοσιευσω ενα λινκ για ενημερωση και ολο το βλαχοκοπριταριο των οικονομοφιλοσοφων (καποιοι), τελωντας σε παραληρημα διωκτικο, σκεφτηκαν οτι ειμαι τσιρακι της σκοταδιστικης οργανωσης του παρακρατους που μπηκε στο σαιτ των προυχοντων να τους τρομαξει.... :laugh: :laugh:
Ρε παπαγαλε και καποιοι ακολουθως, ανοιξτε τα στραβα σας και προσγειωθειτε... κανεις δεν σας καταδιωκει...
Μας τρωνε τα παπ....ρια στο κατω κατω για την παρτη σας και το μαυρο σας το χρημα.. Σιγα που μπηκε το οικονομικο επιτελειο να σας παρακαλεσει να δηλωσετε το χρημα σας μπας και σωσουνε καμια κατουρημενη κυλότα απ οσα εχετε.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Στο κατω κατω και στη Δανια να ησαστε με πληρη ανταποδωση του κρατους σε οτι πληρωνετε, τα ιδια αντικοινωνικα σκυβαλα θα μενατε με λαμογιά και φοροδιαφυγη, να ψοφησουν ολοι κι εσεις αθικτοι.
Φυσικα και ειναι θεμιτη μια παραοικονομια, ως καποιο ποσοστο, φυσικα κανενας δεν θελει να πληρωνει τα κοπροσκυλα του δημοσιου, αλλα απο κει μεχρι του να μην εχετε συναισθηση τι επιχειρειται εφεξης απο τραπεζες και ΣΔΟΕ ειναι μιλια βλακειας.
Καποιος φιλος ειπε οτι το ΣΔΟΕ΅που να προλαβει....
Συμφωνω αλλα δεχονται καιρο τεχνογνωσια απο Γαλλια.
Ενημερωση λοιπον κι τα παραληρηματα καποιων για το σπιτι τους κ το καφενειο
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 15 Sep 2012 20:40 #2

  • wow
  • wow's Avatar
sofokles wrote:
Συμφωνω αλλα δεχονται καιρο τεχνογνωσια απο Γαλλια.


μη το συνεχίζεις γιατι εχεις καταντηση γελοίος
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 15 Sep 2012 20:49 #3

  • Optimus (optimus)
  • Optimus (optimus)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 588
  • Thank you received: 61
  • Karma: -3 (-86)
trader13 wrote:
...αν βγαίνανε και λέγανε "ψάχνουμε για λαλάκες που να δηλώσουν το "μαυρο" χρήμα τους ώστε να τους μαμισουμε στο καπάκι για να πληρώνουμε τα κοπριταριά της Βουλής/ΔΕΣΦΑ/ΔΕΗ/Υπουργείων κλπ" θα ήταν τουλάχιστον πιο ειλικρινές από μέρους τους.

Εχω αρχίσει να πιστευω οτι τα μεσαίου επιπέδου "στελέχη" κοπριταριά του ΥΠΟΙΚ είναι σε οργασμό σκέψης και σχεδίων εδώ και καιρό , με μοναδική αποστολή και αγωνία να σωσουν όλα τα απανταχού κοπριταριά του δημοσίου κυνηγόντας ότι ιδιωτικό έτυχε να βρεθεί σε αυτή την γη.

Προχτες πάλι διάβαζα οτι θα βάλουν μισά τελη κυκλοφορίας σε αυτοκινητα με αποσυρμένες πινακίδες!
θεοί , αλλά δεν βλέπω να τους βγαίνει, ήδη:

-- Τον ιδιωτικό τομέα τον μαμήσανε. (εργασιακά αλά σουδάν)
-- Την επιχειρηματικότητα την μαμήσανε (φόροι Νιγηρίας)
-- Ολοι μας έχουμε από 1-2 γνωστούς που φύγανε μετανάστες και όπως το βλέπω το σχέδιο κάθε οικογένεια και από ένας μετανάστης θα είναι υλοποιημένο σε λίγο καιρό.

Ας κάτσουν λοιπόν στο τέλος, μόνα τους τα κοπριταριά να κυνηγάνε το ένα το άλλο σε μια χώρα που θα είναι μειωμένης κυριαρχίας και δορυφόρος της τουρκίας στα επόμενα χρόνια (για καμιά 400ρια χρόνια πάλι).

Μακάρι να είμασταν δορυφόρος της Τουρκίας, όταν είμασταν ξέρεις τι έργα γίνανε; Εμένα δεν με νοιάζει η "ταμπέλα" του ηγεμόνα, με νοιάζει αυτός που είναι πάνω, πόσο σέβεται τους απο κάτω. Εσύ άντε για καφέ με τους φασίστες και κάτσε και κοίτα τις σημαίες. Αγοράστε οπλικά συστήματα και πολεμήστε ΖΩΑ

Όσο για τους πολιτικούς, δεν ήρθαν ουρανοκατέβατοι, κάποιος τους ψήφιζε.

Μέτρα Νιγηρίας και χώρα Αφρικής θα έπρεπε να γίνουμε, διαβάζοντας κείμενα σαν τα δικά σου, δεν μας αξίζει κάτι καλύτερο. Παρταλιστάν μιλάμε, με νοημοσύνη Αφρικής (χωρίς να έχω τίποτα με τους μαύρους)
Last Edit: 15 Sep 2012 20:52 by Optimus (optimus).
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 00:52 #4

  • sofokles
  • sofokles's Avatar
wow wrote:
sofokles wrote:
Συμφωνω αλλα δεχονται καιρο τεχνογνωσια απο Γαλλια.


μη το συνεχίζεις γιατι εχεις καταντηση γελοίος

Ελα τωρα θλιβερέ τύπε....... που κρινεις ποτε αρχιζει κ πότε σταματαει το οτιδηποτε....
Μήπως είσαι εξ αυτών που χουν μπαντζανάκη και ξέρουν από μέσα? Ή του σου το πε ο κυλικειαρχης του ΥΠΟΙΚ, η πηγή σου??
Τουλάχιστον να ξερες και στοιχειώδη ορθογραφία καλό θα σου έκανε...., θα σε παιρναμε και στα σοβαρά :laugh: :laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 01:00 #5

  • περαστικος
  • περαστικος's Avatar
sofokles wrote:
wow wrote:
sofokles wrote:
Συμφωνω αλλα δεχονται καιρο τεχνογνωσια απο Γαλλια.


μη το συνεχίζεις γιατι εχεις καταντηση γελοίος

Ελα τωρα θλιβερέ τύπε....... που κρινεις ποτε αρχιζει κ πότε σταματαει το οτιδηποτε....
Μήπως είσαι εξ αυτών που χουν μπαντζανάκη και ξέρουν από μέσα? Ή του σου το πε ο κυλικειαρχης του ΥΠΟΙΚ, η πηγή σου??
Τουλάχιστον να ξερες και στοιχειώδη ορθογραφία καλό θα σου έκανε...., θα σε παιρναμε και στα σοβαρά :laugh: :laugh: :laugh:

sofokles αστο μην το κουράζεις δεν τρομαζουμαι ..
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 03:16 #6

  • trader13
  • trader13's Avatar
Optimus wrote:
trader13 wrote:
...αν βγαίνανε και λέγανε "ψάχνουμε για λαλάκες που να δηλώσουν το "μαυρο" χρήμα τους ώστε να τους μαμισουμε στο καπάκι για να πληρώνουμε τα κοπριταριά της Βουλής/ΔΕΣΦΑ/ΔΕΗ/Υπουργείων κλπ" θα ήταν τουλάχιστον πιο ειλικρινές από μέρους τους.

Εχω αρχίσει να πιστευω οτι τα μεσαίου επιπέδου "στελέχη" κοπριταριά του ΥΠΟΙΚ είναι σε οργασμό σκέψης και σχεδίων εδώ και καιρό , με μοναδική αποστολή και αγωνία να σωσουν όλα τα απανταχού κοπριταριά του δημοσίου κυνηγόντας ότι ιδιωτικό έτυχε να βρεθεί σε αυτή την γη.

Προχτες πάλι διάβαζα οτι θα βάλουν μισά τελη κυκλοφορίας σε αυτοκινητα με αποσυρμένες πινακίδες!
θεοί , αλλά δεν βλέπω να τους βγαίνει, ήδη:

-- Τον ιδιωτικό τομέα τον μαμήσανε. (εργασιακά αλά σουδάν)
-- Την επιχειρηματικότητα την μαμήσανε (φόροι Νιγηρίας)
-- Ολοι μας έχουμε από 1-2 γνωστούς που φύγανε μετανάστες και όπως το βλέπω το σχέδιο κάθε οικογένεια και από ένας μετανάστης θα είναι υλοποιημένο σε λίγο καιρό.

Ας κάτσουν λοιπόν στο τέλος, μόνα τους τα κοπριταριά να κυνηγάνε το ένα το άλλο σε μια χώρα που θα είναι μειωμένης κυριαρχίας και δορυφόρος της τουρκίας στα επόμενα χρόνια (για καμιά 400ρια χρόνια πάλι).

Μακάρι να είμασταν δορυφόρος της Τουρκίας, όταν είμασταν ξέρεις τι έργα γίνανε; Εμένα δεν με νοιάζει η "ταμπέλα" του ηγεμόνα, με νοιάζει αυτός που είναι πάνω, πόσο σέβεται τους απο κάτω. Εσύ άντε για καφέ με τους φασίστες και κάτσε και κοίτα τις σημαίες. Αγοράστε οπλικά συστήματα και πολεμήστε ΖΩΑ

Όσο για τους πολιτικούς, δεν ήρθαν ουρανοκατέβατοι, κάποιος τους ψήφιζε.

Μέτρα Νιγηρίας και χώρα Αφρικής θα έπρεπε να γίνουμε, διαβάζοντας κείμενα σαν τα δικά σου, δεν μας αξίζει κάτι καλύτερο. Παρταλιστάν μιλάμε, με νοημοσύνη Αφρικής (χωρίς να έχω τίποτα με τους μαύρους)

ρε άκυρε τυπε, αν θες να σου μιλήσει κάποιος σοβαρά, μάθε να μην τον βρίζεις και να τον χλευαζεις.
Ανετα μπορώ να πέσω στο επίπεδο σου και να σου πω, (με σειρά που απαντάς )τα εξής:
-- Σωστά, ζούσες και πριν το 1821 και είδες τα έργα της τουρκοκρατίας ετσι.
-- Καφε να πας να πιεις και εσυ με τα φασισταριά της ΧΑ, τους συρίζαίους γκέι τις ανανακτησμένες νοικοκυρές και όποιο άλλο ανεγχείριστο τραβεστί κάνεις παρέα.
-- Εδω και μερικές χιλιάδες χρόνια, λόγω της βάρβαρης φύσης του ανθρώπου, υπάρχει ενα δόγμα: "σου ανήκει οτι μπορείς να προστατευσεις" , και ναι, μάντεψε τι, όλα τα κράτη που έχουν προοδευσει το έχουν εφαρμόσει στο ακέραιο ενισχύοντας την άμυνα τους ανάλογα με τον πλούτο τους. Αγνοείς βασικά πράγματα λειτουργίας του πλανήτη που ζεις.
-- ΖΩΟ (που πολεμά ή όχι) είσαι και φαίνεσαι.
-- Εσύ και εγώ τους ψήφιζε. Πιο πολύ στο "εσύ" γιατί εγώ ρίχνω λευκό απ το 1996.
-- Ενώ, τα δίκα σου τα κείμενα τα διαβάζουμε στην WSJ απευθείας.
-- Ξέρω ξέρω, Η δική σου νοημοσύνη είναι για την NASA.

Αφού γουστάρεις συζήτησης 2ας δημοτικου ακυρε με το υψηλό σου IQ και τα γραπτά για pullinger, θα την έχεις.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 04:10 #7

  • Optimus (optimus)
  • Optimus (optimus)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 588
  • Thank you received: 61
  • Karma: -3 (-86)
trader13 wrote:
Optimus wrote:
trader13 wrote:
...αν βγαίνανε και λέγανε "ψάχνουμε για λαλάκες που να δηλώσουν το "μαυρο" χρήμα τους ώστε να τους μαμισουμε στο καπάκι για να πληρώνουμε τα κοπριταριά της Βουλής/ΔΕΣΦΑ/ΔΕΗ/Υπουργείων κλπ" θα ήταν τουλάχιστον πιο ειλικρινές από μέρους τους.

Εχω αρχίσει να πιστευω οτι τα μεσαίου επιπέδου "στελέχη" κοπριταριά του ΥΠΟΙΚ είναι σε οργασμό σκέψης και σχεδίων εδώ και καιρό , με μοναδική αποστολή και αγωνία να σωσουν όλα τα απανταχού κοπριταριά του δημοσίου κυνηγόντας ότι ιδιωτικό έτυχε να βρεθεί σε αυτή την γη.

Προχτες πάλι διάβαζα οτι θα βάλουν μισά τελη κυκλοφορίας σε αυτοκινητα με αποσυρμένες πινακίδες!
θεοί , αλλά δεν βλέπω να τους βγαίνει, ήδη:

-- Τον ιδιωτικό τομέα τον μαμήσανε. (εργασιακά αλά σουδάν)
-- Την επιχειρηματικότητα την μαμήσανε (φόροι Νιγηρίας)
-- Ολοι μας έχουμε από 1-2 γνωστούς που φύγανε μετανάστες και όπως το βλέπω το σχέδιο κάθε οικογένεια και από ένας μετανάστης θα είναι υλοποιημένο σε λίγο καιρό.

Ας κάτσουν λοιπόν στο τέλος, μόνα τους τα κοπριταριά να κυνηγάνε το ένα το άλλο σε μια χώρα που θα είναι μειωμένης κυριαρχίας και δορυφόρος της τουρκίας στα επόμενα χρόνια (για καμιά 400ρια χρόνια πάλι).

Μακάρι να είμασταν δορυφόρος της Τουρκίας, όταν είμασταν ξέρεις τι έργα γίνανε; Εμένα δεν με νοιάζει η "ταμπέλα" του ηγεμόνα, με νοιάζει αυτός που είναι πάνω, πόσο σέβεται τους απο κάτω. Εσύ άντε για καφέ με τους φασίστες και κάτσε και κοίτα τις σημαίες. Αγοράστε οπλικά συστήματα και πολεμήστε ΖΩΑ

Όσο για τους πολιτικούς, δεν ήρθαν ουρανοκατέβατοι, κάποιος τους ψήφιζε.

Μέτρα Νιγηρίας και χώρα Αφρικής θα έπρεπε να γίνουμε, διαβάζοντας κείμενα σαν τα δικά σου, δεν μας αξίζει κάτι καλύτερο. Παρταλιστάν μιλάμε, με νοημοσύνη Αφρικής (χωρίς να έχω τίποτα με τους μαύρους)

ρε άκυρε τυπε, αν θες να σου μιλήσει κάποιος σοβαρά, μάθε να μην τον βρίζεις και να τον χλευαζεις.
Ανετα μπορώ να πέσω στο επίπεδο σου και να σου πω, (με σειρά που απαντάς )τα εξής:
-- Σωστά, ζούσες και πριν το 1821 και είδες τα έργα της τουρκοκρατίας ετσι.
-- Καφε να πας να πιεις και εσυ με τα φασισταριά της ΧΑ, τους συρίζαίους γκέι τις ανανακτησμένες νοικοκυρές και όποιο άλλο ανεγχείριστο τραβεστί κάνεις παρέα.
-- Εδω και μερικές χιλιάδες χρόνια, λόγω της βάρβαρης φύσης του ανθρώπου, υπάρχει ενα δόγμα: "σου ανήκει οτι μπορείς να προστατευσεις" , και ναι, μάντεψε τι, όλα τα κράτη που έχουν προοδευσει το έχουν εφαρμόσει στο ακέραιο ενισχύοντας την άμυνα τους ανάλογα με τον πλούτο τους. Αγνοείς βασικά πράγματα λειτουργίας του πλανήτη που ζεις.
-- ΖΩΟ (που πολεμά ή όχι) είσαι και φαίνεσαι.

-- Εσύ και εγώ τους ψήφιζε. Πιο πολύ στο "εσύ" γιατί εγώ ρίχνω λευκό απ το 1996.
-- Ενώ, τα δίκα σου τα κείμενα τα διαβάζουμε στην WSJ απευθείας.
-- Ξέρω ξέρω, Η δική σου νοημοσύνη είναι για την NASA.

Αφού γουστάρεις συζήτησης 2ας δημοτικου ακυρε με το υψηλό σου IQ και τα γραπτά για pullinger, θα την έχεις.

Εμείς υπερ-ενισχύσαμε το στρατό μας, γεμίσαμε τον στρατό μας με σαβούρες δισεκατομμυρίων ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΔΕΥΣΑΜΕ;;;;;
Αν ρίχναμε και άλλα στο στρατό θα προοδεύαμε δηλαδή;;;;

Τα όπλα που λες οτι μας χρειάζονται (για τον κόσμο που ζούμε) ποιος θα τα χρησιμοποιήσει; Εγώ, εσύ... ή οι άλλοι ε; Παρταλιστάν μια ζωή. Ε Σ Υ (εσείς) να πάτε να πάρετε τα όπλα και να ορμίσετε. Ή να αμυνθείτε δεκάρα δεν δίνω ποιος ανώμαλος θέλει να ορμήσει πρώτος :sick:

Το θέμα είναι να κάνουμε ένα βήμα μπροστά όχι 200 πίσω, φρακαρισμένε εγκέφαλε :lol:

Ποιος σου είπε οτι θέλω να κάνω σοβαρή συζήτηση μαζί σου; Ή με κάθε καθυστερημένο φασιστοειδές; Βγαίνει άκρη μαζί σας;;; :ohmy:
Last Edit: 16 Sep 2012 04:14 by Optimus (optimus).
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 04:13 #8

  • ANΩΝΥΜΟΣ
  • ANΩΝΥΜΟΣ's Avatar
Μην τσακωνόσαστε και σπανε τα νεύρα σας με τα "νέα μέτρα" δηλαδή συνέχισης του Παπανδρέου που εφαρμόζει ο Σαχλαμαράς.
Την Τετάρτη -Πέμπτη να εισασταν στα Κεντρικά της Νέας Δημοκρατίας να βλέπατε τι κλωτσομπουνίδι
και τι καντήλια πεσανε στους "γραβατωμένους" Υπουργούς
της Πολιτικής Ανοιξης του Σαχλαμαρά απο
την καθαρή Νεο Δημοκράτία.
Ο φουκαράς ο Τζαβάρας ηταν τα ελάχιστα που εδειξαν τα "κανάλια" για να αποκρύψουν την "συνέχεια"
η μάλλον για να "δικαιολογηθεί" η αντικατάστασή του μετά απο τον ανασχηματισμό με την "μανδάμ"
την κυράτσα ενός καναλάρχη.
(ειναι γνωστό οτι οταν "μπορούσε" δεν "τράβαγε" και τις καλύτερες γυναίκες.
Ηδη ο Παναγιωτόπουλος "ετοιμάζετε" για παραίτηση και εποντε και αλλοι.
Εναλλαγή ετοιμάζετε "να παίξει ο Βενιζέλος με τον Τσιριμώκο τον Μπάρμπα Σταθη τον "κύριο" Κουβέλη που εχει μείνει μόνος του
στο κόμμα του και ο Βενιζέλος να "παίξει" σαν αντιπρόεδρος στην κυβέρνηση της Πολιτικής Ανοιξης του Σαχλαμαρά.

Το ΜΝΗΜΟΝΙΟ Νο2 το λέει πεντακάθαρα οτι θα παρέχετε "εχεμύθεια" μεταξύ Πρωθυπουργού και ΤROICA
για τις δηλώσεις στον λαό.


Επίσης μετα ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΟΠΗ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΣΤΑ ΟΜΟΛΟΓΑ
ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΟΥ.
και πάλι υπο ορους.
ΜΗΝ ΣΠΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΑΣ.
Ετοιμάζετε ο Καραμανλής γιατί τον
"βλέπουν τον ασχετο δεν τα καταφέρνει" και "θα εχουν προβλήματα σοβαρά"
οχι τόσο με το ΠΑΣΟΚ και τον "κύριο" Κουβέλη τον Μπάρμπα Στάθη αλλά με τους οπαδούς της ιδιας της παράταξης της Νέας Δημοκρατίας.
Μπορεί λοιπόν να ειμαστε εκαστος σε διαφορετική παράταξη και να λέμε διάφορα για το κάθε κομμά
αλλά θα πρέπει να παραδεχθούμε κάτι.
Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΚΑΘΑΡΣΗ ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΤΗΣ
ΚΑΙ ΔΙΩΧΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΤΑΞΗΣ.


Αποτελεί κόλαφος να μιλάει ο ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ απο την Πολιτική Ανοιξη του Σαχλαμαρά ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ πεντακάθαρο μέλος της Νέας Δημοκρατίας.
Αυτά κύριε Κεδίκογλου στο Κολονάκι να πουλήσετε μούρη και στον παρκαδόρο στο parking της Central οταν σας φέρνει το αμάξι σας και βρισκοσαστε τετ-ατετ με τον απατεώνα Μπατατούδη τον "κύριο" Γιώργο. (καλά ναναι ο ανθρωπος μας εδωσε χρήματα με την απατεωνιά στην ΕΡΓΑΣ (πρώην ΟΙΝΕΡΓΑ) την μετοχή δεν λέω αλλά -αλλά......)
Αm I clear boy?
Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΑΝ.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις... 16 Sep 2012 17:26 #9

  • sofokles
  • sofokles's Avatar
Καλά έκανε ο administrator και μετέφερε το γαλατικό καφενείο εδώ.
Απολογούμαι που ενέδωσα και αναμίχθηκα ... ;)
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.080 seconds