Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Αντιπαραθέσεις για επένδυση σε χρυσό

Επένδυση σε χρυσό 03 Mar 2013 22:08 #1

makper wrote:
Δεν χρειάζεται να το βάλω. Είναι προφανές οτι δεν γνωρίζεις ούτε τα βασικά απο θέμα επενδύσεων και είναι επίσης προφανής η κατάλληξη στο 99% αυτών των περιπτώσεων.
Η αλαζονεία και η υπεροψία σου δεν σου επιτρέπουν να παραδεχθεις ότι είπες μ@λ@κια. Επίσης ειναι προφανές ότι δεν θα χάσω αγορασμενος από 1100/ουγγια που πήρα χαμπάρι τι θα παιχθεί .Σκεψου ποιοι ειναι οι λόγοι που έφεραν το χρυσό στα ύψη και αν αυτοί οι λόγοι έχουν εκλείψει και θα καταλάβεις πολλά .
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 03 Mar 2013 23:43 #2

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
detari wrote:
makper wrote:
Δεν χρειάζεται να το βάλω. Είναι προφανές οτι δεν γνωρίζεις ...
Η αλαζονεία και η υπεροψία σου ....
Ελάτε ρε παιδιά.
Μην τρώγεστε σαν τα κοκόρια.
Μου είπες, σου είπα, είσαι, είμαι, αμάν πια! Σε ποια τάξη του δημοτικού είμαστε?

Πείτε ό,τι ξέρετε (και θέλετε να το πείτε), και τέλος.

Τι νόημα έχουν αυτές οι συνεχείς αντεγκλήσεις και διαπληκτισμοί?
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 04 Mar 2013 01:25 #3

soto51 wrote:
detari wrote:
makper wrote:
Δεν χρειάζεται να το βάλω. Είναι προφανές οτι δεν γνωρίζεις ...
Η αλαζονεία και η υπεροψία σου ....
Ελάτε ρε παιδιά.
Μην τρώγεστε σαν τα κοκόρια.
Μου είπες, σου είπα, είσαι, είμαι, αμάν πια! Σε ποια τάξη του δημοτικού είμαστε?

Πείτε ό,τι ξέρετε (και θέλετε να το πείτε), και τέλος.

Τι νόημα έχουν αυτές οι συνεχείς αντεγκλήσεις και διαπληκτισμοί?
σωστος...
και για ενημερωση σας, ετοιμαζεται να βγαλει νεο ομολογα τα ΕΛΠΕ, οπως εκανε ο ΟΤΕ...ΠΙΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ καλη ευκαιρια να αγορασουμε ομολογο των ΕΛΠΕ
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 04 Mar 2013 12:02 #4

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Α, μάλιστα! Μπράβο detari που αγόρασες στα 1100$. Πολύ βολικό...
Στα υπόλοιπα σχόλια θα σας απαντάει ο φίλος μου στο avatar :laugh:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 04 Mar 2013 12:03 by makper.
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 04 Mar 2013 16:28 #5

makper wrote:
Α, μάλιστα! Μπράβο detari που αγόρασες στα 1100$. Πολύ βολικό...
Στα υπόλοιπα σχόλια θα σας απαντάει ο φίλος μου στο avatar :laugh:

Σταματω εδω ,δεν βγαινει ακρη με σενα ,καποτε προσπαθουσες να μας πεισεις οτι οι καθηγητες του δημοσιου πασχιζουν και κανουν οτι μπορουν να μαθουν στα παιδια μας γραμματα, αλλα αυτα τα βλαμμενα τιποτα.. :laugh: :laugh: :laugh:
Last Edit: 04 Mar 2013 16:33 by Αλέξανδρος (detari).
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 04 Mar 2013 21:56 #6

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Ξέρεις, ξέχασα να σου πω κάτι τότε. Μιας και το έθιξες πάντως είναι καλή ευκαιρία να το πω τώρα: Είτε είναι καλός ο καθηγητής είτε κακός, όταν το παιδί έχει βγει από μαλάκες γονείς, από αυτό το τσούρμο που κυκλοφορεί γύρω μας ντε, τους διάφορους καρνάβαλους που έχουν άποψη για όλα είτε τα ξέρουν είτε όχι, ότι και να κάνεις δύσκολο να το αλλάξεις. Η ανατροφή δεν ξεχνιέται με τίποτα. Το καλύτερο λοιπόν είναι να το αφήσεις στην τύχη του και να παρακαλάς να μην βρεθεί κάποτε στο δρόμο σου, μεταφορικά ή κυριολεκτικά.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 04 Mar 2013 23:42 #7

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
Ξέρεις, ξέχασα να σου πω κάτι τότε. Μιας και το έθιξες πάντως είναι καλή ευκαιρία να το πω τώρα: Είτε είναι καλός ο καθηγητής είτε κακός, όταν το παιδί έχει βγει από μαλάκες γονείς, από αυτό το τσούρμο που κυκλοφορεί γύρω μας ντε, τους διάφορους καρνάβαλους που έχουν άποψη για όλα είτε τα ξέρουν είτε όχι, ότι και να κάνεις δύσκολο να το αλλάξεις. Η ανατροφή δεν ξεχνιέται με τίποτα. Το καλύτερο λοιπόν είναι να το αφήσεις στην τύχη του και να παρακαλάς να μην βρεθεί κάποτε στο δρόμο σου, μεταφορικά ή κυριολεκτικά.
Δεν καταλαβαίνω τίποτα ρε makper.
Σπάσ' το και ξαναρίχ'το.
(Έχω κοπανήσει και κάτι ρακές βέβαια, αλλά ΟΥΤΕ όταν ξεθολώσω θα καταλάβω).
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 05 Mar 2013 00:01 #8

soto51 wrote:
makper wrote:
Ξέρεις, ξέχασα να σου πω κάτι τότε. Μιας και το έθιξες πάντως είναι καλή ευκαιρία να το πω τώρα: Είτε είναι καλός ο καθηγητής είτε κακός, όταν το παιδί έχει βγει από μαλάκες γονείς, από αυτό το τσούρμο που κυκλοφορεί γύρω μας ντε, τους διάφορους καρνάβαλους που έχουν άποψη για όλα είτε τα ξέρουν είτε όχι, ότι και να κάνεις δύσκολο να το αλλάξεις. Η ανατροφή δεν ξεχνιέται με τίποτα. Το καλύτερο λοιπόν είναι να το αφήσεις στην τύχη του και να παρακαλάς να μην βρεθεί κάποτε στο δρόμο σου, μεταφορικά ή κυριολεκτικά.
Δεν καταλαβαίνω τίποτα ρε makper.
Σπάσ' το και ξαναρίχ'το.
(Έχω κοπανήσει και κάτι ρακές βέβαια, αλλά ΟΥΤΕ όταν ξεθολώσω θα καταλάβω).

Καπου το διαβασε και ειπε να μας διαφωτισει με ενα χρησμο του...
Last Edit: 05 Mar 2013 00:03 by Αλέξανδρος (detari).
The administrator has disabled public write access.

Επένδυση σε χρυσό 05 Mar 2013 01:10 #9

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Makper: soto51 σόρυ, άφησα τον παπαγάλο μου να απαντήσει στον άλλο παπαγάλο γιατί βαρέθηκα να ασχολούμαι και εκείνος το παράκανε. Για τιμωρία θα τον βάλω για ύπνο νωρίς και χωρίς κανναβούρι. Η απάντηση μάλλον αναφερόταν σε παλιότερη συζήτηση, όπου σε κάποιους τους φταίγανε όλοι οι εκπαιδευτικοί για τα κακά της μοίρας τους. Υπομονή πάντως, σε λίγο ο χρυσός θα πιάσει τα 2000$ και θα χ... στο τάλιρο.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.063 seconds