Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία

TOPIC: Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 18:48 #19

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
makper wrote:
Ghost, μόνο να συμπληρώσω κι εγώ ότι το nick "Βαγγέλης" (και άλλα) πιθανότατα προέρχεται από το "soto51", το οποίο και αυτό είναι αμφίβολο αν προέρχεται από κάποιον Σωτήρη, ή είναι κάποιος τύπος που λέγεται αλλιώς. Δεν έχει και τόσο σημασία, πρόκειται για τους λεγόμενους μαϊμουδοχαρακτήρες που έχω χαρακτηρίσει, με μοναδικό λόγο ύπαρξης τα +/- στο κάρμα, τα thanks και τις επιθέσεις σε όποιον διαφωνεί με τον κύριο χαρακτήρα που τα διακινεί.
Εμφανίστηκαν εδώ σωρηδόν λίγο πριν τις πρόσφατες εκλογές και θα ξαναδείς νέο κύμα επιθέσεων μόλις προκηρυχθούν οι εθνικές. Κύριο θέμα της συγκεκριμένης ομάδας θα είναι η προώθησε στυγνών νεοφιλελέ θέσεων. Για πληροφόρηση, από μια άλλη ομάδα που δραστηριοποιείται εδώ μέσα, θα δεις ότι προτείνει σαν μόνη λύση "Σαμαράς ή το χάος' (μάλλον από εκεί τρώνε) συν ότι προωθούν το γνωστό project χαρακτηρισμού σαν φοροφυγάδων όλων των Ελλήνων με καταθέσεις (για να τους φάνε τα λεφτά φυσικά). Θα το περιγράψω σαν "αναδρομικό πόθεν έσχες". Θα τα ξαναπούμε μόλις ξανα-αρχίσουν τις επιθέσεις, λίγο πριν τις εκλογές προβλέπω.

Καλο μπανιο και να παρεις και καπελο μαζι σου γιατι κανει ζεστη !
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 20:03 #20

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Αλλο χαρακτηριστικό παράδειγμα, επαγγελματιών ιντερνετικών σχολιαστών, αυτή τη φορά :laugh:
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 21:29 #21

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
το nick "Βαγγέλης" (και άλλα) πιθανότατα προέρχεται από το "soto51", το οποίο και αυτό είναι αμφίβολο αν προέρχεται από κάποιον Σωτήρη, ή είναι κάποιος τύπος που λέγεται αλλιώς. Δεν έχει και τόσο σημασία, πρόκειται για τους λεγόμενους μαϊμουδοχαρακτήρες που έχω χαρακτηρίσει, με μοναδικό λόγο ύπαρξης τα +/- στο κάρμα, τα thanks και τις επιθέσεις σε όποιον διαφωνεί με τον κύριο χαρακτήρα που τα διακινεί.
Εμφανίστηκαν εδώ σωρηδόν λίγο πριν τις πρόσφατες εκλογές

Δεν ξέρω τι κάνει ο Βαγγέλης, δουλεια του είναι να απαντήσει αν τον ενδιαφέρει, πάντως βάζω εδώ στοιχεία από το δικό μου προφίλ:
Προφίλ: soto51 (soto51)
Ημ/νία εγγραφής: 24 Φεβ 2012


Τώρα ποιες πρόσφατες εκλογές εννοεί ο παπάρας ανεγκέφαλος που γράφει εδώ πιο πάνω, και παντού βλέπει "εγκάθετους" του Σαμαρά, ούτε πρόκειτιαι να ασχοληθώ να καταλάβω.

Η παπαριά σε όλο της το μεγαλείο.
Όπως ακριβώς γίνεται και σε όλο το Δημόσιο, άλλωστε. Από όπου ο ανωτέρω συμμετέχων (προφανώς) συντηρείται και σιτίζεται.

Το "-" στο κάρμα σου (δυο φορές, απανωτές) στο εξήγησα γιατί στο βάζω. Αν έχεις διαφωνία, πες την.
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 21:44 #22

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Καμμια διαφωνια. Ολοι οι χαρακτηρισμοι επιστρεφονται. Αντε τωρα να κανεις κανενα χακινκ τωρα σε καμμια αλλη σελιδα να περασει η ωρα σου, μιας και εχεις αφθονη για σπεκουλα, οπως εχεις αποδειξει. Α, που σαι.... να μην ξεχασεις να πληρωσεις τους φορους σου. Εσυ πατησες επι πτωματων, εγω δουλεψα βουρτσα. Καπως πρεπει να ζησουμε ολοι :-D
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 22:23 #23

  • gus (gus326)
  • gus (gus326)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1784
  • Thank you received: 695
  • Karma: 36
Τωρα εσεις οι δυο καποια στιγμη θα γινετε φιλοι, να μου το θυμηθειτε!!!
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 26 Jul 2014 22:57 #24

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
makper wrote:
Αλλο χαρακτηριστικό παράδειγμα, επαγγελματιών ιντερνετικών σχολιαστών, αυτή τη φορά :laugh:

Μιλησε και ο κλωνος του ΣΥΡΙΖΑ στο Δημοσιο.
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 27 Jul 2014 00:32 #25

  • Ghost (Phantom)
  • Ghost (Phantom)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Ουκ αν λαβεις παρα του μη εχοντος
  • Posts: 297
  • Thank you received: 57
  • Karma: 8
Παιδια δεν κλεινετε κανενα ραντεβου να πειιτε καμμια μπυρα,να δειτε μετα που θα τα βρειτε και θα γινετε και κολλητοι.
Ό,τι δεν συνέβη ποτέ, είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά.
Νίκος Καζαντζάκης
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 27 Jul 2014 01:56 #26

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
να μην ξεχασεις να πληρωσεις τους φορους σου.

Εσυ πατησες επι πτωματων,

εγω δουλεψα βουρτσα.

1) Να μη μπερδέψεις τη βούρτσα με την ...τσα μόνο. Πρόσεχε, γιατί θα πονέσεις!

2) Δεν "πατώ" επί πτωμάτων. Τα τρώω. Κανίβαλος είμαι.

3) Όσο για τους φόρους, έχασες. Φέτος πήρα και επιστροφή. Σου βάζω εδώ το εκκαθαριστικό. Κύριοι οι δικοί σου. 26/6 είπαν, 26/6 τα έβαλαν. Τζέντλεμεν σου λέω. Βρες καναν άλλο να σε πληρώνει. Από μένα, φράγκα γιοκ.


DilosiHidden.jpg
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

Φυγή καταθέσεων και φιλοφρονήσεις 27 Jul 2014 15:22 #27

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
blogs.adobe.com/captivate/2013/09/free-1...e-adobe-knowhow.html

Οταν θα καταλάβεις το πόσο γελοία είναι όλα αυτά που κάνεις, τότε θα είναι αργά. Βρές κατι καλύτερο να ασχοληθείς γιατί το έχω δει αρκετές φορρές σε άλλους που πάει αυτος ο δρόμος. Δεν θα στο αναλύσω γιατι δεν θα σου αρέσει, αλλά δεν ελπίζω και να καταλαβεις τίποτε απο αυτά που γράφω.
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 27 Jul 2014 17:07 by makper.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.101 seconds