Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Ό,τι δεν ταιριάζει σε άλλη κατηγορία
  • Page:
  • 1

TOPIC: Χωροχρόνος: πέρα από την τρίτη διάσταση?

Χωροχρόνος: πέρα από την τρίτη διάσταση? 17 May 2021 10:50 #1

Αφορμη για την παραθεση, αποτελεσε η αναφορα στο χωροχρονο απο τον συμφορουμιτη μας sadeness 1990 τον οποιο ευχαριστω γιατι μου εδωσε την ευκαιρια να κανω αυτην την παραθεση.

Υποψη ότι στο παρόν άρθρο θα αναφερθούν πράγματα τα οποία μπορούν να συμβούν μόνο σε ταινίες επιστημονικής φαντασίας.Αλλά κανείς δεν ξέρει...άλλωστε όπως λέγεται η τεχνολογία προηγείται της φαντασίας!!!

ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ:ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΣΙΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ του συγγραφέα-ερευνητή ΣΠΥΡΟΥ ΑΣΛΑΝΗ.
The administrator has disabled public write access.

Χωροχρόνος: πέρα από την τρίτη διάσταση? 21 May 2021 10:40 #2

DashiellNico wrote:
Αφορμη για την παραθεση, αποτελεσε η αναφορα στο χωροχρονο απο τον συμφορουμιτη μας sadeness 1990 τον οποιο ευχαριστω γιατι μου εδωσε την ευκαιρια να κανω αυτην την παραθεση.

Υποψη ότι στο παρόν άρθρο omegle xender θα αναφερθούν πράγματα τα οποία μπορούν να συμβούν μόνο σε ταινίες επιστημονικής φαντασίας.Αλλά κανείς δεν ξέρει...άλλωστε όπως λέγεται η τεχνολογία προηγείται της φαντασίας!!!

ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ:ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΑΙ Η ΧΩΡΟΧΡΟΝΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΣΙΚΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ του συγγραφέα-ερευνητή ΣΠΥΡΟΥ ΑΣΛΑΝΗ.
ευχαριστώ, το πρόβλημά μου λύθηκε
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.042 seconds