Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Καρτοκινητη

Καρτοκινητη 23 Jan 2019 01:03 #118

Καλησπέρα,
γνωρίζει κάποιος ποιά εταιρεία συμφέρει για roaming σε ΗΠΑ;
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 30 Jan 2019 05:35 #119

Μου είπαν από τη Wind/Q ότι θα γίνει 10ευρη η min ανανέωση για όλους. :angry:
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Ο Τσιγκούνης (T$ig), giorgos (georgios1978), vortex

Καρτοκινητη 30 Jan 2019 15:13 #120

γιώργης (yorgi) wrote:
Μου είπαν από τη Wind/Q ότι θα γίνει 10ευρη η min ανανέωση για όλους. :angry:
Καλα που μας ενημερωσες γιατι ειχα κανει αιτηση μεταφορας απο την cosmote στην wind τα νουμερα των γονιων μου.
www.wind.gr/gr/anakoinosi/1526313223894/
Last Edit: 30 Jan 2019 15:20 by giorgos (georgios1978).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: γιώργης (yorgi)

Καρτοκινητη 12 Feb 2019 04:31 #121

  • sonik
  • sonik's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1313
  • Thank you received: 310
  • Karma: 1
παιδια εχω ενα καρτοκινητo cosmote που χρησιμοποιω ελαχιστα και εχει μεσα πανω απο 150 ευρω σε μοναδες και θελω να τα ξεφορτωθω.αν υπηρχε τροπος πχ να δωσω αυτο το ποσο και να παρω μια συσκευη απο cosmote θα το εκανα.αλλα το μαρκετινγκ δεν εχει φθασει εως εκει ακομη..δυστυχως καθε διμηνο πρεπει να βαζουμε 10 ευρω αναγκαστικα για να το συντηρουμε το νουμερο για λογους εκτακτης αναγκης που δεν μπορω να εξηγησω αυτη τη στιγμη και το ποσο ολοενα και μεγαλωνει.

επειδη λοιπον δεν θελω να δωσω αυτο το ποσο στελνοντας μηνυματα σε ΜΚΟ για ενισχυση ή κατι παρομοιο αν θελετε πειτε καμια ιδεα.
επισης δεν τυγχανει να εχω καποιον απο οικογενεια,φιλο,γνωστο που να θελει να γινει μεταφορα αυτο το ποσο και να μου τα δωσει μετρητα πολυ απλα γιατι εχουν αλλες εταιριες κινητης.αν γινοταν μεταφορα απο cosmote σε wind ή vodafone θα το ειχα κανει τωρα.σκεφτηκα μεχρι και να ξεκινησω να παιζω τζοκερ μεσω μηνυματων αν γινοταν μεσω καποια χρεωσης τυχερων παιχνιδιων αλλα πιστευω δεν γινεται.δεν εχω παιξει τζοκερ ουτε σε πρακτορειο ΟΠΑΠ μεχρι τωρα αλλα προκειμενου να ξεφορτωθω το ποσο θα το εκανα.

αν εχετε καποιες προτασεις ή ιδεες παρακαλω πειτε μου.οτιδηποτε γενικα σχετικα με το θεμα δεκτο προκειμενου να βρεθει μια λυση.πιστευω οτι ισως και αλλοι αντιμετωπιζουν την ιδια κατασταση.
Last Edit: 12 Feb 2019 07:53 by sonik.
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 12 Feb 2019 14:07 #122

sonik wrote:
παιδια εχω ενα καρτοκινητo cosmote που χρησιμοποιω ελαχιστα και εχει μεσα πανω απο 150 ευρω σε μοναδες και θελω να τα ξεφορτωθω.
αν εχετε καποιες προτασεις ή ιδεες παρακαλω πειτε μου.

Πάρε τηλ. κάποια φλύαρη γυναίκα (που σε ενδιαφέρει) & οι μονάδες θα εξαφανιστούν.
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 12 Feb 2019 14:24 #123

  • evi28
  • evi28's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 621
  • Thank you received: 94
  • Karma: 1 (3)
data θελω μόνο.
πχ φοιτιτικο 20gb ξερετε καποιο φτηνο?
Περιληψη ολου του φορουμ των καταθετων.
www.katathetes.blogspot.com
Συμμετεχετε ολοι στα γκαλοπ στην σελιδα www.katathetes.blogspot.com για να δουμε τελικα τι ισχυει.
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 12 Feb 2019 19:20 #124

  • opensource
  • opensource's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 254
  • Thank you received: 55
  • Karma: -11
έχει γίνει καρτέλ και έχει πάει στα 10€/μήνα περίπου

δε μπορείς να κάνεις κάτι

για data μόνο με σιμ άλλης χώρας ΕΕ!
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 13 Feb 2019 02:05 #125

  • evi28
  • evi28's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 621
  • Thank you received: 94
  • Karma: 1 (3)
opensource wrote:
έχει γίνει καρτέλ και έχει πάει στα 10€/μήνα περίπου

δε μπορείς να κάνεις κάτι

για data μόνο με σιμ άλλης χώρας ΕΕ!

πια χωρα δινει πολλα data σε Ελλάδα?
Περιληψη ολου του φορουμ των καταθετων.
www.katathetes.blogspot.com
Συμμετεχετε ολοι στα γκαλοπ στην σελιδα www.katathetes.blogspot.com για να δουμε τελικα τι ισχυει.
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 20 Feb 2019 20:15 #126

  • y (t8)
  • y (t8)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 244
  • Thank you received: 78
  • Karma: 4
sonik wrote:
παιδια εχω ενα καρτοκινητo cosmote που χρησιμοποιω ελαχιστα και εχει μεσα πανω απο 150 ευρω σε μοναδες και θελω να τα ξεφορτωθω.αν υπηρχε τροπος πχ να δωσω αυτο το ποσο και να παρω μια συσκευη απο cosmote θα το εκανα.αλλα το μαρκετινγκ δεν εχει φθασει εως εκει ακομη..δυστυχως καθε διμηνο πρεπει να βαζουμε 10 ευρω αναγκαστικα για να το συντηρουμε το νουμερο για λογους εκτακτης αναγκης που δεν μπορω να εξηγησω αυτη τη στιγμη και το ποσο ολοενα και μεγαλωνει.

επειδη λοιπον δεν θελω να δωσω αυτο το ποσο στελνοντας μηνυματα σε ΜΚΟ για ενισχυση ή κατι παρομοιο αν θελετε πειτε καμια ιδεα.
επισης δεν τυγχανει να εχω καποιον απο οικογενεια,φιλο,γνωστο που να θελει να γινει μεταφορα αυτο το ποσο και να μου τα δωσει μετρητα πολυ απλα γιατι εχουν αλλες εταιριες κινητης.αν γινοταν μεταφορα απο cosmote σε wind ή vodafone θα το ειχα κανει τωρα.σκεφτηκα μεχρι και να ξεκινησω να παιζω τζοκερ μεσω μηνυματων αν γινοταν μεσω καποια χρεωσης τυχερων παιχνιδιων αλλα πιστευω δεν γινεται.δεν εχω παιξει τζοκερ ουτε σε πρακτορειο ΟΠΑΠ μεχρι τωρα αλλα προκειμενου να ξεφορτωθω το ποσο θα το εκανα.

αν εχετε καποιες προτασεις ή ιδεες παρακαλω πειτε μου.οτιδηποτε γενικα σχετικα με το θεμα δεκτο προκειμενου να βρεθει μια λυση.πιστευω οτι ισως και αλλοι αντιμετωπιζουν την ιδια κατασταση.

Το καρτοκινητό τι ακριβώς είναι; Cosmoκάρτα, what's up, Frog? Έχει σημασία και αυτό για να προτείνουμε ιδέες...
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.067 seconds