Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Καρτοκινητη

Καρτοκινητη 01 Jul 2016 17:16 #19

Vodafone δηλαδή ως σύνολο παροχών, κάλυψης και ταχυτήτων;
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 01:11 #20

Και σε Cosmote αν βάλεις 10 ευρώ, σου δίνει δωρεάν 1GB για 15 μέρες.
Γνῶθι σαὐτόν
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 01:54 #21

  • sonik
  • sonik's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1313
  • Thank you received: 310
  • Karma: 1
Ο Τσιγκούνης (T$ig) wrote:
Και σε Cosmote αν βάλεις 10 ευρώ, σου δίνει δωρεάν 1GB για 15 μέρες.

συναντω ενα φοιτητη μεσα σε ενα λεωφορειο και συζητωντας για δωρεαν GB μου λεει : κυριε η vodafone δινει τα GB με καθε ανανεωση και δεν εχουν χρονικο περιορισμο(εκεινη την στιγμη εβριζα σιωπηλα γιατι ειχα μια δουλεια και μου τελειωσαν τα GB της cosmote.δηλαδη αν δεν τα καταναλωσεις εντος μηνος δεν χανοντα με τη vodafone..ισως με αυτη την εννοια να συμφερει η vodafone.επισης μου ειπε οτι εχει μαζεψει τους τελευταιους μηνες 9 GB επειδη μεταφερονται απο μηνα σε μηνα και δεν προλαβαινει να τα καταναλωσει ολα.

δυστυχως ηρθε η ωρα να κατεβω στην επομενη σταση και δεν προλαβα να τον ρωτησω αν αυτο ισχυει γενικα ή αφορα μονο φοιτητες.γιατι οι εποχες που ημουν φοιτητης ανηκουν στον περασμενο αιωνα.αν γνωριζει καποιος αν αυτο ισχυει γενικως και οχι μονο για φοιτητες ας απαντησει.
Last Edit: 07 Jul 2016 01:55 by sonik.
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 02:30 #22

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
sonik wrote:
Ο Τσιγκούνης (T$ig) wrote:
Και σε Cosmote αν βάλεις 10 ευρώ, σου δίνει δωρεάν 1GB για 15 μέρες.

συναντω ενα φοιτητη μεσα σε ενα λεωφορειο και συζητωντας για δωρεαν GB μου λεει : κυριε η vodafone δινει τα GB με καθε ανανεωση και δεν εχουν χρονικο περιορισμο(εκεινη την στιγμη εβριζα σιωπηλα γιατι ειχα μια δουλεια και μου τελειωσαν τα GB της cosmote.δηλαδη αν δεν τα καταναλωσεις εντος μηνος δεν χανοντα με τη vodafone..ισως με αυτη την εννοια να συμφερει η vodafone.επισης μου ειπε οτι εχει μαζεψει τους τελευταιους μηνες 9 GB επειδη μεταφερονται απο μηνα σε μηνα και δεν προλαβαινει να τα καταναλωσει ολα.

δυστυχως ηρθε η ωρα να κατεβω στην επομενη σταση και δεν προλαβα να τον ρωτησω αν αυτο ισχυει γενικα ή αφορα μονο φοιτητες.γιατι οι εποχες που ημουν φοιτητης ανηκουν στον περασμενο αιωνα.αν γνωριζει καποιος αν αυτο ισχυει γενικως και οχι μονο για φοιτητες ας απαντησει.

Ισχυει για ολους.
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), sonik

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 03:22 #23

Παίζει πάντως κι αυτό, αν θες πάαααααρα πολλά ΜΒ για ένα μήνα (ΔΕ μεταφέρονται):
www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

10 GB για ένα μήνα με €15,12. Κανονικά είναι 5 GB, αλλά αυτό το μήνα έχουν προσφορά διπλασιασμού.

Πάντως, προσωπικά, θα'μενα μακριά από Vodafone. Το δίκτυό τους είναι για κλάματα (με λυγμούς!).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), sonik

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 03:30 #24

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
sonik wrote:
Ο Τσιγκούνης (T$ig) wrote:
Και σε Cosmote αν βάλεις 10 ευρώ, σου δίνει δωρεάν 1GB για 15 μέρες.

συναντω ενα φοιτητη μεσα σε ενα λεωφορειο και συζητωντας για δωρεαν GB μου λεει : κυριε η vodafone δινει τα GB με καθε ανανεωση και δεν εχουν χρονικο περιορισμο(εκεινη την στιγμη εβριζα σιωπηλα γιατι ειχα μια δουλεια και μου τελειωσαν τα GB της cosmote.δηλαδη αν δεν τα καταναλωσεις εντος μηνος δεν χανοντα με τη vodafone..ισως με αυτη την εννοια να συμφερει η vodafone.επισης μου ειπε οτι εχει μαζεψει τους τελευταιους μηνες 9 GB επειδη μεταφερονται απο μηνα σε μηνα και δεν προλαβαινει να τα καταναλωσει ολα.

δυστυχως ηρθε η ωρα να κατεβω στην επομενη σταση και δεν προλαβα να τον ρωτησω αν αυτο ισχυει γενικα ή αφορα μονο φοιτητες.γιατι οι εποχες που ημουν φοιτητης ανηκουν στον περασμενο αιωνα.αν γνωριζει καποιος αν αυτο ισχυει γενικως και οχι μονο για φοιτητες ας απαντησει.

Βέβαια η διαφορά με cosmote είναι σημαντική. Χρησιμοποιώ και τις 2 εταιρείες η κάλυψη της κοσμοτε ειναι πολύ καλύτερη. Ειδικά στην επαρχία η διαφορά με τη vodafone είναι χαοτική.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: sonik

Καρτοκινητη 07 Jul 2016 03:53 #25

Γενικά, το ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ που πρέπει να δει κανείς πριν αποφασίσει σε ποιά εταιρεία θα πάει, είναι να δει ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ έχει επαρκές σήμα ΕΚΕΙ που το χρειάζεται.

Μην πάρεις το "τέλειο πακέτο" και στο χωριό σου (π.χ.) δεν έχεις καν σήμα με την εταιρεία που το προσφέρει...
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross), evi28, sonik

Καρτοκινητη 15 Feb 2018 11:39 #26

Καλημέρα σε όλους!
Επανέρχομαι με νέα ερώτηση... Καλύτερο πακέτο καρτοκινητής για ομιλία και SMS με την καλύτερη δυνατή κάλυψη δικτύου;
The administrator has disabled public write access.

Καρτοκινητη 15 Feb 2018 16:33 #27

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
Νίκος (Reignman) wrote:
Καλημέρα σε όλους!
Επανέρχομαι με νέα ερώτηση... Καλύτερο πακέτο καρτοκινητής για ομιλία και SMS με την καλύτερη δυνατή κάλυψη δικτύου;

Έχοντας δοκιμασει ολες τις εταιρειες θεωρω πως η Wind εχει τα πιο οικονομικα πακέτα, η Cosmote τα πιο αξιοπιστα και η Vodafone ειναι στη μέση και στα δυο. Αν δεν θελεις ιντερνετ, νομιζω μια χαρα θα κανεις τη δουλεια σου με τη Vodafone.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.079 seconds