Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Κοροναϊός

Κοροϊδοιός.......το "ανάγνωσμα" απο το Great Reset στο........Great Narrative......! 01 Feb 2022 23:54 #2044

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Warning: Spoiler! [ Click to expand ]


Mλκ Γεωργαντά αντε τωρα στα γεράματα μαθε γερο γραμματα.............παλιο-idiot .......εμαθες επιτέλους τις ειναι το screen shot ;
Εμαθες επτέλους οτι ΔΕΝ εχεις το δικαίωμα να αμφισβητήσεις το Johnson & Johnson που εχει 12-μηνη ισχύ αμα Ευρωπαιος πολίτης το εχει κανει σε αλλη Χωρα;
Αντε με τους Rebbe-σκιέδες στο Yunanistan ...........αηδία εχει καταντήσει ........πανε πολλοι δικοί μας και πληρώνουν κανονικά να τους κανουν κανονική εγγραφή σεαλλα Κρατη (ονόματα δεν.....λέμε) και σε ιδιώτες γιατρους οτι εμβολιαστηκαν με Johnson & Johnson.
Μόνο με παππούδες και ανημπορους ανθρώπους ξερετε να κουνάτε τον "ποπό" σας αχαιρευτοι πατο δεν εχει η ξεφτίλα σας.


NYPD Officer Reportedly Being Investigated Over Fake Vaccine Card Scam That Raked in $1.5 Million
Officer Derin DeVuono's spouse, Julie DeVuono, allegedly forged vaccine credentials for $220 a pop for adults and $80 for kids
gizmodo.com/nypd-officer-investigated-ov...ke-vaccin-1848454933

Αντε "γιδι" Γεωργαντά παλιό ντενεκέ ξεγάνωτε ολους τους μλκ εχει βαλει ο Μητσοτάκης ............και αυτα ρε μλκ Γεωργαντά fake νιούζ που σας τα "σερνουνε" σας καταλαβαν τις brothel μπαροβια Κυβέρνηση χωρισμένων που γυρνατε με πόρνες σαν τον Λοβέρδο .......ΚΑΙ στο εξωτερικό.

Στην Ελλάδα, οι πολέμιοι του εμβολιασμού δωροδόκησαν τους γιατρούς τους για να τους κάνουν ένεση φυσιολογικού ορού αντί του εμβολιασμού κατά του κορωνοϊού.
Οι γιατροί δέχτηκαν τα χρήματα - και εμβολίασαν σαν κανονικό εμβόλιο.

George Γεωργαντάς ..................η μλκ σου που θα φθάσει;
In Greece, opponents of vaccination bribed their doctors to inject them with saline instead of the corona vaccination. The doctors accepted the money - and vaccinated the normal vaccine.

Ψεμματα ειναι και αυτα ρε αλητήριε που δεν εχετε τσιπα πια φιλότιμο λωποδύτες γιατί θα πάω την Ανοιξη και εγω να "εμβολιαστώ" σε ιδιώτη γιατρό εξωτερικό Johnson & Johnson για να μπορώ να του σπασω τα μουτρα οποιος το αμφισβητήσει στο Yunanistan και να εχω ησυχο το "γκιώνη" μου για ενα χρόνο.

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
The Greek television channel Mega TV reports that more than 100,000 people have obtained their vaccination certificates in this way.
www.kleinezeitung.at/international/panor...ten-Kochsalzloesung-

Τι θα αμφισβητήσεις ρε καράβλαχε ασχετε Γεωργαντά ;
Πάω στο Βενιζελος η στο Yunanistan οπου γουστάρω και στο κινητό μου εχω το site του οικιου Κρατους που εχω κανει το Johnson & Johnson με τον QRcode.
Τι θα πεις ρε ασχετε οτι ειναι fake αντε μπατίρια "κλαρίνα" παιρνετε στους Rebbe να "οικονομήσετε" λωποδύτες!

ELENA GREKOU - DE MILAO ME AGNOSTOUS

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Last Edit: 02 Feb 2022 00:02 by PRS33 (PARIS33).
The administrator has disabled public write access.

Κολλούν περισσότερο Όμικρον οι πλήρως εμβολιασμένοι! 02 Feb 2022 14:05 #2045

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • NOW ONLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13076
  • Thank you received: 1246
  • Karma: -29 (-1)
Πληθυσμιακή επιδημιολογική μελέτη στη Δανία μεταλλαγμένων στελεχών κοροναϊού Omicron SARS-CoV-2 B.1.1.529 έδειξε πως το BA.2 είναι πολύ πιο μεταδοτικό από το BA.1 και χτυπά 3 φορές συχνότερα πλήρως εμβολιασμένους και με αναμνηστικές δόσεις πολίτες!
www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.28.22270044v1
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Last Edit: 02 Feb 2022 14:14 by Καράντη Μαρία (cross).
The administrator has disabled public write access.

Άχρηστη η καραντίνα για κοροναϊό! 02 Feb 2022 14:15 #2046

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • NOW ONLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13076
  • Thank you received: 1246
  • Karma: -29 (-1)
Διεθνής πολυκεντρική συγκεντρωτική ανάλυση χιλιάδων επιδημιολογικών πληθυσμιακών μελετών κατέληξε πως "οι καραντίνες για covid-19 δεν έσωσαν ζωές"!
sites.krieger.jhu.edu/iae/files/2022/01/...VID-19-Mortality.pdf
www.dailymail.co.uk/news/article-1046699...ality-2-percent.html
brownstone.org/articles/lockdowns-did-no...s-meta-analysis/amp/
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Last Edit: 03 Feb 2022 01:16 by Καράντη Μαρία (cross).
The administrator has disabled public write access.

Νευρολογικές βλάβες μετά από κοροναϊό! 02 Feb 2022 22:25 #2047

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • NOW ONLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13076
  • Thank you received: 1246
  • Karma: -29 (-1)
Αμερικανική μελέτη απέδειξε πως ο κοροναϊός SARS-CoV-2 εισέρχεται στα εγκεφαλικά κύτταρα και προκαλεί πολλαπλές βλάβες τυπικές της νόσου Alzheimer, όπως δημιουργία πλακών β-αμυλοειδούς-γενικευμένη φλεγμονή-κυτταρικοί θάνατοι!
www.biorxiv.org/content/10.1101/2022.01.31.478476v1

Κλινική μελέτη σε νοσηλευόμενους ασθενείς covid-19 αποκάλυψε πως είχαν στο αίμα τους υψηλότερους βιοδείκτες νευρολογικών βλαβών από ασθενείς με άνοια Alzheimer!
www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.09.01.21262985v1

Κλινική μελέτη σε νοσηλευόμενους ασθενείς covid-19 αποκάλυψε πως είχαν στο αίμα τους υψηλούς βιοδείκτες αυτοάνοσων νευρολογικών βλαβών ακόμη και 4 μήνες μετά!
www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.03.21266112v1
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Last Edit: 02 Feb 2022 22:27 by Καράντη Μαρία (cross).
The administrator has disabled public write access.

Κοροϊδοιός.......το "ανάγνωσμα" απο το Great Reset στο........Great Narrative......! 02 Feb 2022 22:36 #2048

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Η Κυβέρνηση χαβαλέ ολέ ειναι σε δεινή θεση και κατεβαίνουν για εκλογές λόγω της διχοτόμησης του Αιγαίου στον 25ο Μεσημβρινό (εξω απο την Σκύρο).
Στην Βουλή ο Αλέξης Τζίπρας ειναι σε αμφισβήτηση απο τα ιστορικά στελέχη του ΣΥ.ΡΙΖ.Α ενω ο Πρόεδρος του ΚΙΝ.ΑΛ ο "Γκρούεζας" της πολιτικής ΝουΔρουλάκης .........δεν ειναι Βουλευτής του Ελληνικού Κοινοβουλίου
....................
Υπάρχει σε αλλη Ευρωπαική Χωρα Αρχηγός Κομματος στην Βουλή που να μην ειναι............Βουλευτής; (δεν εχει ουτε καν παραιτηθεί απο Ευρωβουλευτής ο "Γκρούεζας" της πολιτικής ΝουΔρουλάκης.....)

Canadian truckers heroes | Freedom Convoy 2022\

EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
Last Edit: 02 Feb 2022 22:40 by PRS33 (PARIS33).
The administrator has disabled public write access.

Κοροϊδοιός.......το "ανάγνωσμα" απο το Great Reset στο........Great Narrative......! 02 Feb 2022 22:39 #2049

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Η Pfizer-BioNTech αναμονή τελική έγκριση για εμβόλιο Covid-19 ανηλίκων κάτω των 5 ετών

Οι εταιρείες αναζητούν άδεια για μόνο δύο δόσεις του εμβολίου τους, αλλά πιστεύουν ότι θα χρειαστεί και μια τρίτη «για να επιτευχθούν υψηλά επίπεδα προστασίας από τρέχουσες και πιθανές μελλοντικές παραλλαγές», δήλωσε ο διευθύνων σύμβουλος της Pfizer, Albert Bourla.
«Εάν εγκριθούν δύο δόσεις, οι γονείς θα έχουν την ευκαιρία να ξεκινήσουν μια σειρά εμβολιασμού για τα παιδιά τους κατά του Covid-19, εν αναμονή της πιθανής έγκρισης μιας τρίτης δόσης», πρόσθεσε.
Για να περιορίσει τις παρενέργειες στη νεαρή ηλικιακή ομάδα, η Pfizer επέλεξε να μειώσει σημαντικά τη δόση του εμβολίου της, επιλέγοντας μόνο τρία μικρογραμμάρια ανά εμβόλιο έναντι 30 για τα άτομα άνω των 12 ετών και 10 για τις ηλικίες πέντε έως 11 ετών.

Πηγή: Issued on: 02/02/2022 - 03:15
Pfizer-BioNTech seeks authorisation for Covid-19 vaccine for children under 5
www.france24.com/en/health/20220202-pfiz...for-children-under-5
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.

Κοροϊδοιός.......το "ανάγνωσμα" απο το Great Reset στο........Great Narrative......! 02 Feb 2022 22:47 #2050

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Οι ειδήσεις και τα διατάγματα της ενεσοθεραπείας ακούγονται σαν ένα δυστοπικό μυθιστόρημα φαντασίας και σαν ένα déjà vu που θυμίζει Σοβιετική Ένωση.
Πριν από μερικές εβδομάδες, ένα νέο διάταγμα της κυβέρνησης θέσπισε περισσότερους κανόνες που περιορίζουν τη ζωή των ανθρώπων που δεν έχουν λάβει την πιο πρόσφατη ενισχυτική ένεση και ως εκ τούτου δεν μπορούν να εμφανίσουν την πιο πρόσφατη έκδοση του Green Pass.
Αυτοί οι πολίτες δεύτερης κατηγορίας, που τους έχει ήδη αφαιρεθεί το δικαίωμά τους να μετακινούνται, να εργάζονται και να συμμετέχουν σε πολλές κοινωνικές δραστηριότητες, απαγορεύεται πλέον να εισέρχονται στην εργασία τους και θα τους επιτρέπεται η πρόσβαση στα σούπερ μάρκετ μόνο για να αγοράσουν «αγαθά πρώτης ανάγκης».
Με άλλα λόγια, η κυβέρνηση αποφασίζει τι είδους τρόφιμα και τι άλλα αγαθά (αν υπάρχουν) θα μπορούν να αγοράσουν αυτοί οι άνθρωποι.
Δεν είναι σαφές πώς ακριβώς σκοπεύει η κυβέρνηση να εφαρμόσει αυτό το νέο διάταγμα:
Θα δούμε αστυνομικούς να βάζουν τα χέρια τους στις τσάντες των αγοραστών; Θα θεωρείται το ψωμί ως «πρωταρχικό» αγαθό ενώ θα κατασχεθούν αφρός ξυρίσματος και καραμέλες;
Με άλλα λόγια, η Ελλάδα είναι πλέον μια κοινωνία όπου η σφαίρα δράσης σας πηγαίνει μόνο όσο το επιτρέπει ρητά και ευγενικά ο ιστότοπος του Πρωθυπουργού για να δείτε αν σας παραχωρεί ρητά αυτήν την ελευθερία!
Ο απόλυτος εξευτελισμός των ατομικών δικαιωμάτων ενώ υπάρχουν βάσιμες αποδείξεις ότι οι ενέσεις αναλώθηκαν αχρείαστα σε άτομα που δεν τις χρειάζονται.
Οταν και η Διεθνής Αμνηστία έχει εκφράσει ανησυχία για τις διακρίσεις σε βάρος των μη εμβολιασμένων ατόμων.

Πηγή:
Don't discriminate against the unvaccinated, Amnesty International tells Italy
www.reuters.com/world/europe/dont-discri...ls-italy-2022-01-16/
…………………………………………………………………………………………….
O Yπουργός Υγείας κ Αθανάσιος Πλεύρης να εξετάσει να δει και ο ιδιος ότι τουλάχιστον στην Αυστρία το Συνταγματικό Δικαστήριο που εξέτασε την υποχρεωτικότητα ζήτησε επιπρόσθετα στοιχεία με λίστα ερωτήσεων για τις εντατικές μονάδες και η απάντηση ηταν ότι ο Covid-19 αναφερόταν σαν δευτερεύουσα αιτία εισαγωγής……..
Αν θέλετε μπορώ να σας στείλω μόνο σε mail του Υπουργείου τα αναλυτικά στοιχεία να τα δειτε ενώ αποκλείονται στο να απαντήσω οι μισθοφόροι γλυφτρώνια υπάλληλοι «δικηγόροι» μετακλητοί υπάλληλοι.

Ευχαριστώ! (το link δεν αφορά το παρακάτω παρόμοιο τυπου δημοσίευμα απο την build)
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

Κοροϊδοιός.......το "ανάγνωσμα" απο το Great Reset στο........Great Narrative......! 02 Feb 2022 23:29 #2051

  • PRS33 (PARIS33)
  • PRS33 (PARIS33)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 4891
  • Thank you received: 2044
  • Karma: -9
Τα μέτρα στα οποία υποβλήθηκε ο λαός τα δύο χρόνια ανεξέλεγκτου κρατισμού και ξεδιάντροπης προπαγάνδας όχι μόνο ήταν άδικα αλλά ήταν επίσης εντελώς άχρηστα για την καταπολέμηση της πανδημίας.
Ειχαμε ακριβώς την ίδια τροχιά και χρονοδιαγράμματα στα διαφορετικά κύματα του ιού με αυτά που βιώνουν χώρες όπως η Σουηδία ή ακόμα και το Ηνωμένο Βασίλειο, όπου οι ελευθερίες και η οικονομία δεν έχουν καταπατηθεί - ή τουλάχιστον δεν έχουν καταπατηθεί στον ίδιο βαθμό!
Δεν θα ηθελα να αντιπαρατεθώ με τα εύλογα ερωτήματα των Covid-19 ασθενών που εισέρχονται για άλλο λόγο στα Νοσοκομεία και εάν μετα από μέρες κάποιο tests είναι θετικό «καταγράφονται» σαν ασθενείς Covid-19 γιατι αμα σπάσεις /στραμπουλίξεις το πόδι
σου τοτε πιο σοβαρή «θεωρητικά» ασθένεια είναι ο κοροϊδοιός
……….
(περίπου €27.000 κάθε εισαγωγή και €30.000 κάθε δηλωμένος θάνατος για την οικία Χώρα)

Πηγή:
So many "corona patients" are in the clinic for other reasons
www.bild.de/bild-plus/politik/inland/pol...la.paid.bild.desktop

Δυστυχώς τα εζησα σεπερίπτωση φιλου πριν απο λιγο καιρό που ο ανθρωπος εκανε εισαγωγή για εγχείρηση μεσης και λόγω "ιδιομορφίας" του γιατρού του μετέθεσαν την ημερομηνία εγχείρησης για να βαλουν μια αλλη γυναίκα με σοβαρό ανευρυσμα στον εγκέφαλο που τις το βρηκαν μετα απο τρακάρισμα .....
Με πηραν φιλοι στις 02:00 το βραδυ τηλεφωνο και μου ειπαν οτι του αλλαξαν δωμάτιο λόγω του βρηκαν Covid-19.
Mιλαμε μεχρι τις 23:30 ειμουνα μαζί του λόγω του οτι δεν μπορούσε να κινηθεί και ηταν μια χαρα ....
Την "ψυλλιάστικα" και αμμεσα στις 02:10 επικοινώνησα τηλεφωνικά με τον γιατρό στον θαλαμο που τον ειχαν οχι για κρούσματα Covid-19 αλλά σαν υποπτο........δεν το πολλυκαταλαβα λογω περασμένης ωρας αλλά ειπα επι λέξει στον γιατρό:
Τον παρατάς οπως ειναι δεν του δίνεις τίποτα ουτε νερό γιατί σε "πήδηξα" ερχομαι εγω αμμεσως να τον πααραλάβω εγω ειμαι υπευθυνος οχι εσυ απο εδω και περα.
Εφθασα στο Νοσοκομείο σε 12 λεπτα "κοκκινα" ολα τα περασα τα φανάρια και επιασα "πορτα"εξω απο τον θαλαμο που τον ειχαν.
Οποιος εμπαινε "τον τσίμπαγα" που πας και ποιος εισαι (ηταν κλειστός με ηλεκτρονικό κωδικό η πορτα αφου πηγα να τι ριξω κλωτσά θα φευγανε τα τζαμια.....).
Που πας και για ποιον ειναι αυτα ανακριση σε οσους εμπαιναν στον θαλαμο.
Μανουριασαν οι Νοσηλευτριες και αλλοι γιατροί που εμπαιναν (μιλαμε ωρα 03:00) πέσανε τα "σχετικά" για τους κοντινούς συγγενείς τους.......και με ρωταγαν αν ειμαι γιατρός κλπ και τους ρωταω.
Οχι δεν ειμαι αλλα εχω ανθρωπο μεσα και περιμένω να ξημερώσει να τον πάρω να φύγω .......μα μου ελεγαν μπορεί να εχει κρούσμα και απαντούσα εγω θα τον κανω καλα αρκεί να φυγει απο εσας τους καργ.......
Ηρθε τα ξημερώματα ο γιατρός και μου ειπε "μην ανησυχείς" δεν......ειναι τιποτα.
Τι να μην ανησυχώ ρε του ειπα μου μιλάς για θανατο και να μην ανησυχώ.
Οχι ρε παιδί μου απαντησε ........στον 39ο κύκλο εδειξε σαν αμυδρό δείγμα corona και τον μεταφέραμε αλλά μετα του καναμε καπακι rapid test και ηταν αρνητικό.
Γμτ το σπιτι σου μλκ ειπα και με ξυπνησατε για μλκ.................
Απλά τον κατεγραψαν σαν κρούσμα Covid-19 να κανει τα χαρτια το Νοσοκομείο στο Υπουργείο Υγείας για τα ........€27.000.....
Την επομενη και μεθεπόμενη ημερα τον ζαλισαν τον ανθρωπο απο τον ΕΟΔΥ γιατι θα ειδαν τα χαρτια του Νοσοκομείου (εκανε την μλκ και ειχε δωσει κινητο τηλεφωνο στην Αυλη Συνταγογραφηση το "σαίνι" το φιλαρακι μου......μην χασει τιποτα.............
Πηγα και "καθαρισα" ηρεμα στους ανθρωπους οτι ο φιλος μου ηταν καθαρός γιατι την ακριβώς ιδια ημερα που πήρε εξιτήριο απο το Νοσοκομείο του εκαναν PCR test και το απογευμα μας ειπαν ηταν αρνητικό και κυρίως ουτε ποτε εχει ερθει σε επαφή με κρούσμα και .........ειναι ανεμβολίαστος (τα δειχνει ολα το PCR).
Tα εξηγησα σε μια ωραια γιατρίνα στον ΕΟΔΥ οτι αυτές ειναι μλκ των γιατρών να βαλουν αλλον στο χειρουργείο για μεση που ηταν ο φιλος μου ...............και τα "εφτυσε" η γιατρός..........Μου ειπε τα εχετε πει αυτα στο Υπουργείο και στα Κεντρικά του ΕΟΔΥ;
Aπάντησα οχι και ουτε πρόκειτε γιατί αν τα πώ τοτε η συνειδησή μου λεει να τον κανω μακαρίτη τον γιατρό με αυτές τις μλκ επιδοτήσεις €27.000 για κάθε κρούσμα που παιρνουν τα Νοσοκομεία.....
Αστον τις ειπα σε εμας εκανε μλκ αλλά μπορεί να εχει σώσει αλλον ανθρωπο και τα "σβήνω" ολα .
Δοξα τον θεό ο ανθρωπος εκανε την εγχείρηση α.π.α.γ.ο.ρ.ε.υ.τ.ι.κ.ή μεσης μιλαμε σε σημείο που θα μαςεκλεινα ψυχιατρείο που επειμέναμε να την κανει και ναναι καλα Παναγια μαζί του Γιατρού και ειναι πολλές χαρές τωρα εδω και καιρό αλλα η παροιμία λέει:
O θεός να σε φυλάει απο μαγισσα γυναικα και.........το κακο συναπάντημα...........
Το μονο PCR test που εχω κανει ηταν σε αυτο το Νοσοκομείο και μαλιστα στις 05:30 το πρωί να εισερχομαι .......μην την κανω "πηδηχτή" και μαλιστα μου εδωσαν χαρτί δεν καταγραφηκε σην μερίδα μου Αυλη Συνταγογραφηση........
EINSTEIN : Aν κάποιος σου προτείνει κάτι τσάμπα ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ!!!
Να θυμάσαι όταν σου τάζουν «ελευθερία» σημαίνει ότι την εχεις ηδη χάσει!!!
The administrator has disabled public write access.

Νέο εμβόλιο κατά SARS-CoV-2 03 Feb 2022 01:17 #2052

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • NOW ONLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13076
  • Thank you received: 1246
  • Karma: -29 (-1)
Φθηνότατο ανασυνδυασμένο εμβόλιο (NDV-HXP-S) κατά covid-19 που παρασκευάζεται εύκολα σε αυγά, όπως και τα εποχικά εμβόλια κατά της γρίπης, επιφέρει περισσότερα εξουδετερωτικά αντισώματα από τα εμβόλια mRNA της Pfizer!
www.medrxiv.org/content/10.1101/2022.01.25.22269808v1
gulfnews.com/special-reports/cheap-covid...know-1.1643818371561
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Last Edit: 03 Feb 2022 01:28 by Καράντη Μαρία (cross).
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.424 seconds