Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Αντιπαραθέσεις Νο 7

Αντιπαραθέσεις Νο 7 17 Dec 2016 15:01 #1

  • king (kong)
  • king (kong)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 247
  • Thank you received: 23
  • Karma: -10
sonik wrote:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 17 Dec 2016 17:58 #2

  • sonik
  • sonik's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1313
  • Thank you received: 310
  • Karma: 1
king (kong) wrote:
sonik wrote:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..
Last Edit: 17 Dec 2016 18:02 by sonik.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 (O Johan που εγινε king !!!) 18 Dec 2016 01:50 #3

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1688
  • Karma: 35 (-37)
sonik wrote:
king (kong) wrote:
sonik wrote:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..

==================================================================================>johan (larry) banned :angry:

======================================> Eξοδος king (kong) στο τελος του διαδρομου ============> :silly:

==================Eν αναμονη νεου κλωνου ===================================> :sick:
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Last Edit: 18 Dec 2016 02:07 by maria (mb361).
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 7 21 Dec 2016 17:36 #4

  • king (kong)
  • king (kong)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 247
  • Thank you received: 23
  • Karma: -10
sonik wrote:
king (kong) wrote:
sonik wrote:
ΟΤΙ ΠΕΙΣ JOHAN!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Eβαλα "johan" στην Αναζητηση αλλα δε βγηκε τιποτα. Εχεις καποιο λινκ με τα posts της Johan?




δεν εισαι ικανος ουτε να βρεις τον παλιο σου εαυτο.να σε βοηθησω λοιπον εγω.

www.tsig.gr/lang-el/forum/4-%CE%95%CF%80...91%CE%9A%CE%95%CE%A3


οκ απoκλεισμενε απο τον tsig johan(rally)? ελπιζω να μην το συνεχισεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το νεο σου ψευδωνυμο οτι θα εχει πολυ μελλον..


Bρισκεσαι σε μεγαλη συγχιση, πρωτα ειπες ότι εχω 2 μηνες μονο, ως εκ τουτου δε πρεπει να σου αντιλεγω... Μετα ειπες ότι δημιουργησα το λογ/σμο της Sadenmess1990(η μαρια ειπε ότι είμαι του batista) και κατοπιν με ταυτισες με καποια Τζοαν. Κλεισε το πρωι ραντεβου στο γιατρο σου.
Οσο για το ατομο του λινκ, μου ειπαν ότι ζητησε ο ιδιος να αποκλειστει ποιος ξερει τι πρηξιμο του ειχες κανει χαχαχαχα...

Nα μη το συνεχισω, ποιο πραγμα??



maria (mb361) wrote:
==================================================================================>johan (larry) banned :angry:

======================================> Eξοδος king (kong) στο τελος του διαδρομου ============> :silly:

==================Eν αναμονη νεου κλωνου ===================================> :sick:

Και μετα ξυπνησες αναστατωμενη... :laugh:
Last Edit: 21 Dec 2016 18:00 by king (kong).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.052 seconds