Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Αν θέλουμε να πούμε την εξυπνάδα μας, ας το κάνουμε σε αυτόν τον χώρο, χωρίς κοσμητικά επίθετα και προσωπικές επιθέσεις.

TOPIC: Αντιπαραθέσεις Νο 11

Αντιπαραθέσεις Νο 11 13 May 2017 11:59 #10

Τσυριζαίος Λήτης. Η ντροπή της αριστεράς από τα μαθητικά του χρόνια ο αρχηγός σου, υποτακτικέ.

Καλώς να ορίσει!
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 13 May 2017 12:04 #11

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Καλά, εσύ το έχεις χάσει εντελώς....
Τώρα βέβαια που το ξανασκέφτομαι, εγώ με τον Αλέξη .... κολλητάρια. Λίρα εκατό και αποδεδειγμένο με άπειρες δημοσιεύσεις ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Να σου δώσω να καταλάβεις, εγώ ... υμνώ τον Αλέξη και το καθεστώς των ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ το ελάχιστο κάθε ... εξάωρο. Σαν .... αντιβίωση...
Και για να σου δώσω ακόμα περισσότερο να καταλάβεις, την λατρεία μου για τον Αλέξη (αλλά και τον Πάνο για να μην μείνει παραπονεμένος) μπορώ να την συγκρίνω μόνο με αυτή που έχω για τον Κώστα τον Καραμανλή (τον υπέρβαρο) και την Προεδράρα τον Πάκη ..... :silly:
Είσαι όμως ... γάτος. Από ... μίλια την μυρίζεσαι την ... λατρεία...
Μέτρον άριστον
Last Edit: 13 May 2017 12:18 by batista.
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 14:38 #12

Μπατίστα δουλεύεις ή είσαι όλο φουμπου κ tsig κ μετά βρίζεις κ το αφεντικό σου που δεν σε πληρώνει καλά για το πολύτιμο έργο που προσφέρεις?
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 14:57 #13

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Γιωργάκη, σταμάτα επιτέλους να δίνεις τόσο πιστές περιγραφές του εαυτού σου. Θυμήσου (για να μην μπερδεύεσαι) ότι αυτό που βλέπεις είναι ο καθρέφτης σου....
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 15:06 #14

Προσκυνημένο μπατιστάκι γιατί επιμένεις να θεωρείς ότι είμαστε ίδιοι, ενώ δεν έχουμε καμμία σχέση? Άσε τις αμπελοφιλοσοφίες και κάνε καμμιά δουλειά μπας κ δικαιολογήσεις το μισθουλάκο σου. Ή αυτή είναι η δουλειά σου?
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 17:21 #15

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Ποιος σου είπε ρε ψευτο-επαναστάτη (της τσέπης σου και μόνο) ότι ισχυρίσθηκα πως είμαστε ίδιοι ;;; :woohoo:
Ακριβώς το αντίθετο ισχυρίσθηκα μπαχαλάκη μου.
Ότι δεν είμαι σαν τα μούτρα σου και ότι για κάθε φθηνή π@π@ρι@ που γράφεις, απλά κρίνεις εξ ... ιδίων.
Γι αυτό λούφαξε στην μονίμως εκτός οποιουδήποτε θέματος μπουρδολογία που σε χαρακτηρίζει, άσε τις γελοίες προτροπές και τις φθηνές "κατηγορίες" της πλάκας και τράβα σε κανένα ειρηνοδικείο μήπως βρεις να πλακώσεις κανέναν συμβολαιογράφο με καμιά εκατοστή ακόμα "επαναστάτες" σαν και του λόγου σου για να ξαναβρείς τον "επαναστατικό" σου οίστρο...και να επανέλθεις ... δριμύτερος...
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 17:24 #16

Γρήγορα την πηχτή της ημέρας, χοντρούλη ;)
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 02 Jun 2017 18:31 #17

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Είναι προφανές το πόσο καλά ξέρεις εσύ από ... πηχτές αλλά και από ... αραιές :whistle: . Μόνο με αυτό ασχολείσαι ούτως ή άλλως.
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.

Αντιπαραθέσεις Νο 11 29 Jul 2017 20:43 #18

  • batista
  • batista's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7139
  • Thank you received: 2173
  • Karma: -23 (4)
Γιώργος (ANTI) wrote:
Άντε και για να δώσω ένα ίνφο στους καλοθελητές του φόρουμ (μπατίστα διαβάζεις? - σιγά μη δε διαβάζεις -), κάτι ξέρω και εγώ, ταπεινά να πω Μηχ.Μηχανικός είμαι.

Και ο ... Αλέξης ... Πολ. Μηχανικός;; Παρά την διαφορά όμως στην ... ειδικότητα, είστε σαν ... δυο σταγόνες νερό ρε παιδί μου.
Μέτρον άριστον
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.087 seconds