Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Προσφερόμενα επιτόκια, προτάσεις τραπεζικών προϊόντων και ανάλυση αυτών

TOPIC: ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια;

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 24 Feb 2014 08:22 #100

The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 08 Mar 2014 04:34 #101

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
www.tovima.gr/finance/article/?aid=574609

Exει κανεις υποψη με τι επιτοκιο δανειζονται απο την ΕΚΤ οι Ελληνικες Τραπεζες ?
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
Last Edit: 08 Mar 2014 05:12 by maria (mb361).
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 08 Mar 2014 17:04 #102

George wrote:
Τύποι που θεωρούν εαυτούς μορφωμένους, ιδιοφυής, επιβάλουν απόψεις, είναι αδιάλλακτοι, ιδιοτελής, σταθμίζουν απόλυτες απόψεις, δεν μπορεί παρά να εξετάζουν τα πράγματα από ιδιαίτερη οπτική γωνία και ανάποδα. Για να επιβληθούν και να αντιρροπήσουν το «σπινιάρισαμα» με την λογική, προτάσσουν/ καυχιούνται για τις σπουδές τους και την μόρφωση τους και προσπαθούν να απαξιώσουν τους άλλους χαρακτηρίζοντας άστοχα και βάζοντας ταμπέλες. Φυσικά λόγο της εκκεντρικότητάς τους αυτής δεν μπορεί παρά να ανήκουν σε χώρους αντιδημοκρατικούς.
Στους παραπάνω εμφανώς ανήκει και το υπογράφει μέσο του nick του ¨Κρατιστος¨ που αναφέρω ως Κρ/Αχρηστο. Άλλοι για να βοηθήσω και την φαντασία σας, Άδωνης, Πρέκας κλπ.
Αυτοί λοιπών άλλα διαβάζουν και άλλα καταλαβαίνουν, υπό το ιδιαίτερο πρίσμα τους!

Θα μου επιτρεψεις λοιπον να σε χαρακτηρισω αγραμματο επιπεδου ισως δημοτικου σχολειου. εαν ειχες τουλαχιστον τελειωσει το λυκειο θα γνωριζες οτι στον πληθυντικο γραφουμε ιδιοφυεις με ει και οχι με η. Ομοιως στον πληθυντικο γραφουμε με ει το ιδιοφυεις κια οχι με η.
Η αγραμματοσυνη φιλε μου παιζει μεγαλο ρολο στο πως θεωρει/καταλαβαινει καποιος θεματα οικονομικης φυσεως.
Εαν εσυ δεν σπουδασες εμεις τι φταιμε?
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 08 Mar 2014 22:06 #103

George wrote:
Τι έγινε βγήκες από την σπηλιά σου ?

Θεωρείς εαυτών ιδιοφυή ή ιδιοφυείς ? Είστε πολλοί εκεί μέσα ? :laugh:

Τίποτα άλλο δεν σκέφτηκες να γράψεις μετά από τόσο καιρό αυτό σε βασανίζει ?

Συνεχίζεις να εκτίθεσαι….

Υ.Γ : Στο εξής όταν συνομιλείς με ανορθόγραφους, θα θεωρούμε ότι παραδίδεις μαθήματα.


Μεγάλε, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 09 Mar 2014 00:19 #104

  • makper
  • makper's Avatar
  • OFFLINE
  • Banned
  • Posts: 1747
  • Thank you received: 202
  • Karma: -8 (-195)
Κράτιστος, περίμενε λίγο μέχρι τις εκλογές και εγώ θα τους κεράσω τον καφέ της παρηγοριάς. Σκέφτομαι να στείλω 5€ μέσω paypal σε όσους δηλώσουν συμμετοχή, κερασμένος καφές δηλαδή, μην καλομαθαίνετε πάντως δεν είμαι και λεφτάς (σαν τον soto51). Ετσι δεν θα με πιάσει και ο Θεοχάρης, μιας και θα είμαι εμβασματίας πρός τρίτους. Οποιος έχει καμμιά καλύτερη ιδέα ας την πεί, φυσικά ισχύει και να βρεθούμε να τα πούμε απο κοντά. Εγω πάντως θα φερθω πολιτισμένα, αν και άλλοι εδω τους έχουν τάξει κέρασμα σπέσιαλ :evil:



Σκηνές από συνάντηση μελών tsig.gr
Αν δεν το έχετε καταλάβει ακόμα, η σελίδα αυτή διαβάζει τα προσωπικά σας μυνήματα.
Last Edit: 09 Mar 2014 00:25 by makper.
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 09 Mar 2014 00:21 #105

  • maria (mb361)
  • maria (mb361)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 5234
  • Thank you received: 1687
  • Karma: 35 (-37)
makper wrote:
Κράτιστος, περίμενε λίγο μέχρι τις εκλογές και εγώ θα τους κεράσω τον καφέ της παρηγοριάς. Σκέφτομαι να στείλω 5€ μέσω paypal σε όσους δηλώσουν συμμετοχή, κερασμένος καφές δηλαδή, μην καλομαθαίνετε πάντως δεν είμαι και λεφτάς (σαν τον soto51). Ετσι δεν θα με πιάσει και ο Θεοχάρης, μιας και θα είμαι εμβασματίας πρός τρίτους. Οποιος έχει καμμιά καλύτερη ιδέα ας την πεί, φυσικά ισχύει και να βρεθούμε να τα πούμε απο κοντά. Εγω πάντως θα φερθω πολιτισμένα, αν και άλλοι εδω τους έχουν τάξει κέρασμα σπέσιαλ :evil:

www.tsig.gr/lang-el/forum/26-Λοιπά-θέματ...-Tους-πηρανε-χαμπαρι
...when the going gets tough, the tough gets going !!!

When the situation gets critical, those who aren't weak-willed, work harder and never give up.
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 09 Mar 2014 00:32 #106

kratistos kai sotos51 ειστε πισω από έναν υπολογιστη γιαυτο και η ειρωνεια.Προσοχη στα μπουνιδια γιατι ο κοσμος είναι μικρος!!!!!!!!!!!!!!
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 09 Mar 2014 11:13 #107

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
makper wrote:
πάντως δεν είμαι και λεφτάς (σαν τον soto51).

Από που το έβγαλες αυτό ρε makper?

Το κέρασμα του καφέ δεκτό!

(προς κατάδειξη περί του αντιθέτου)
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

ποτε θα ανεβουν τα επιτοκια; 09 Mar 2014 15:19 #108

makper wrote:
Κράτιστος, περίμενε λίγο μέχρι τις εκλογές και εγώ θα τους κεράσω τον καφέ της παρηγοριάς. Σκέφτομαι να στείλω 5€ μέσω paypal σε όσους δηλώσουν συμμετοχή, κερασμένος καφές δηλαδή, μην καλομαθαίνετε πάντως δεν είμαι και λεφτάς (σαν τον soto51). Ετσι δεν θα με πιάσει και ο Θεοχάρης, μιας και θα είμαι εμβασματίας πρός τρίτους. Οποιος έχει καμμιά καλύτερη ιδέα ας την πεί, φυσικά ισχύει και να βρεθούμε να τα πούμε απο κοντά. Εγω πάντως θα φερθω πολιτισμένα, αν και άλλοι εδω τους έχουν τάξει κέρασμα σπέσιαλ :evil:



Σκηνές από συνάντηση μελών tsig.gr


Εντάξει, οι διαφορετικες ιδεολογικες προσεγγισεις ειναι θεμιτες και καλο να υπαρχουν. Τωρα μετα τις εκλογες θα στεναχωρηθουν ορισμενοι, αλλα δεν προκειται να παθουν και τιποτα. Ολα μετα απο λιγο συνηθιζονται.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.062 seconds