Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: atlanticgam

atlanticgam 25 Oct 2016 20:31 #1

  • aceman
  • aceman's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 167
  • Thank you received: 36
  • Karma: 5
atlanticgam

Ένας συνάδελφος μου είπε ότι έβαλε 100€ σε δαύτους. Του είπα πάλι καλά που δεν έβαλε περισσότερα και με την πρώτη ευκαιρία να τα σηκώσει αν γίνεται. Δίνουν μ.ο. λίγο πάνω από 6% την εβδομάδα! χαχαχα μλκ μου hyip καραμπάμ. Όποιος προλάβει πρόλαβε..
The administrator has disabled public write access.

atlanticgam 26 Oct 2016 19:09 #2

aceman wrote:
atlanticgam

Ένας συνάδελφος μου είπε ότι έβαλε 100€ σε δαύτους. Του είπα πάλι καλά που δεν έβαλε περισσότερα και με την πρώτη ευκαιρία να τα σηκώσει αν γίνεται. Δίνουν μ.ο. λίγο πάνω από 6% την εβδομάδα! χαχαχα μλκ μου hyip καραμπάμ. Όποιος προλάβει πρόλαβε..

Νομίζω υπερβάλλεις.
Το site ξεχειλίζει επαγγελματισμό και αξιοπιστία.

Κατ'αρχάς έχει στην πρώτη σελίδα την φάτσα του Antonino Veiero Robalo, president of AGAM. Τίμιο βλέμα (και σατέν γραβάτα).

Εχει σαν διεύθυνση το cape verde. Πόσο μεγάλο μπορεί να είναι; Πας εκεί, φωνάζεις "Atlantic?" και κάποιος χριστιανός ανθρωπος θα βρεθεί να σε οδηγήσει.

Εχει partners όλες τις υπηρεσίες που μπορείς να τους στείλεις λεφτά.

Εχει Anti money-laundering policy. Το ξεκαθαρίζει για να κόψει από την αρχή τίποτε απατεώνες.

Και τέλος στο λέει σαφώς "WARNING: INVESTING IN FINANCIAL INSTRUMENTS IS A RISKY ACTIVITY AND COULD BRING NOT ONLY PROFITS, BUT ALSO LOSSES. SIZE OF POSSIBLE LOSSES ARE LIMIT THE AMOUNT OF INVESTMENT AMOUNT"
Υπάρχει κόφτης στην ζημιά. Μαχ θα χάσεις μόνο το κεφάλαιό σου. Το σπίτι σου δεν θα το πάρουν.

Συμπέρασμα: Ο συνάδελφος ψώνισε από σβέρκο.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

atlanticgam 26 Oct 2016 19:14 #3

Είναι ο πρίγκηπας από τη Νιγηρία που λέει ο Αρκάς ότι έχει σαν επενδυτικό plan B ο αλέξης :)
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

atlanticgam 27 Oct 2016 20:08 #4

  • aceman
  • aceman's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 167
  • Thank you received: 36
  • Karma: 5
χαχαχαχαχαχα :)
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.060 seconds