Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Αγορά δολαρίων σε άυλη μορφή.

Αγορά δολαρίων σε άυλη μορφή. 12 Dec 2013 22:12 #1

Παίδες για να μην ανοίγω νέο θέμα:

Έστω ότι με ενδιαφέρει να μετατρέψω σε δολλάρια ένα ποσό ύψους περίπου 100.000€ (όχι σε φυσική μορφή). Από που με συμφέρει καλύτερα να κάνω τη διαδικασία?

Να παρατηρήσω ότι είχα μιλήσει πριν καμιά δεκαριά μέρες με Πειραιώς Χρηματιστηριακή για να εξετάσω την αγορά ενός ομολόγου σε $ και μου είχαν πει τότε ότι δεν θα πάμε με το πινάκιο, αλλά θα μπει ένα spread 1-2 τοις χιλίοις στις επίσημες ισοτιμίες.

Ακούω προτάσεις κ γνώμες
The administrator has disabled public write access.

Tether USDT 23 Aug 2017 05:14 #2

Εναλλακτικά υπάρχει η δυνατότητα αγοράς USDT που στηρίζεται στην αλυσίδα του Bitcoin και εκδίδεται από την Tether.
The administrator has disabled public write access.

Αγορά δολαρίων σε άυλη μορφή. 25 Aug 2017 16:21 #3

  • George (geo821)
  • George (geo821)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 963
  • Thank you received: 190
  • Karma: 19
Γιώργος (ANTI) wrote:
Παίδες για να μην ανοίγω νέο θέμα:

Έστω ότι με ενδιαφέρει να μετατρέψω σε δολλάρια ένα ποσό ύψους περίπου 100.000€ (όχι σε φυσική μορφή). Από που με συμφέρει καλύτερα να κάνω τη διαδικασία?

Να παρατηρήσω ότι είχα μιλήσει πριν καμιά δεκαριά μέρες με Πειραιώς Χρηματιστηριακή για να εξετάσω την αγορά ενός ομολόγου σε $ και μου είχαν πει τότε ότι δεν θα πάμε με το πινάκιο, αλλά θα μπει ένα spread 1-2 τοις χιλίοις στις επίσημες ισοτιμίες.

Ακούω προτάσεις κ γνώμες

Το ξέρω είμαι εκτός θέματος, αλλά γιατί δεν περιμένεις λίγο ακόμα; Αν συνεχίσει έτσι ο ντοναλντ και κλεισει και η χαλάρωση του ντράγκι, βλέπω το δολάριο να χτυπάει 1.25
Last Edit: 25 Aug 2017 16:22 by George (geo821).
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds