Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Χρηματιστήριο, αμοιβαία κεφάλαια, ομόλογα, έντοκα γραμμάτια, χρυσές λίρες, ακίνητα

TOPIC: ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 14:57 #46

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
Regal wrote:
αναρωτιέμαι όλες αυτές που ψάχνουν τον πλούσιο... τί θα κάνουν στο τέλος.

Στη βίζιτα, στη βίζιτα!
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Regal

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 15:22 #47

  • TEV
  • TEV's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 1401
  • Thank you received: 329
  • Karma: 41
Regal wrote:
είτε να κατέχεις πολύ καλά την τέχνη της καπατσοσύνης (πχ. Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη)

Την είχα γνωρίσει την εποχή που ήταν πιο εύκολο να κλείσεις ραντεβού με τον Σημίτη, παρά με εκείνη.
Πρέπει να ήταν στα τέλη του 2002 ή στις αρχές του 2003.
Λίγο πριν τους Ολυμπιακούς Αγώνες, τέλος πάντων.
Η συμφωνία για το ραντεβού (επαγγελματικής φύσεως) στη σουίτα της στο "Μακεδονία Παλάς" ήταν να έχει μέγιστη διάρκεια 20΄.

Εβαλα και χρονόμετρο (στο οποίο έριχνα κλεφτές ματιές), ώστε να ελέγχω το χρόνο που αφιερώνω σε κάθε στάδιο της συζήτησης.
Στα 20.03 γυρνάει και μου λέει: "Σου δώσαμε ένα δάκτυλο, μη θέλεις όλο το χέρι!".
Τελικά, ένα... δακτυλάκι ακόμη το πήρα (μη γράψει κανείς ποιο απ' όλα :lol: :lol: :lol: ), αφού πιάσαμε τα 30΄.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 16:56 #48

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
TEV wrote:
Την είχα γνωρίσει την εποχή που ήταν πιο εύκολο να κλείσεις ραντεβού με τον Σημίτη, παρά με εκείνη.
Πρέπει να ήταν στα τέλη του 2002 ή στις αρχές του 2003.

Εγώ την είχα γνωρίσει όταν ήταν φοιτήτρια.
ΑΠΘ, νομική.
Ήταν και ωραία γκόμενα (στα 20-23 της). Και ήξερε να το εκμεταλλεύεται. Και πανέξυπνη.

Κωλύομαι να πω άλλα......
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 17:09 #49

  • Nozomi
  • Nozomi's Avatar
  • OFFLINE
  • Gold Boarder
  • Posts: 281
  • Thank you received: 112
  • Karma: 13
Καλά η συγκεκριμένη φαίνεται ότι ήταν όμορφη γυναίκα, ενώ αντίστοιχα δείχνει και ευφυής.

Οι "πλούσιοι" δυστυχώς είναι εξαιρετικά λίγοι, και ορισμένοι (π.χ Τζίγγερ) προτιμούν τα ξένα προϊόντα που είναι σε άλλο επίπεδο, σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν και να λύσουν το βιοποριστικό πρόβλημα της μέσης μικροαστής Ελληνίδας.

Εσχάτως βλέπω κάποιες πολύ μέτριες, έως εμφανίσιμες -στην καλύτερη- Ελληνίδες να ψάχνουν το κελεπούρι, ακόμα κι παντρεμένες ούσες κάποιες (χαλαρά το διαλύουν), λες και οι "πλούσιοι" θα κοιτάξουν αυτές.

Απ'΄την μικρή μου εμπειρία και λόγω δουλειάς, έχω παρατηρήσει ότι τέτοιοι τύποι είτε θα πάρουν γυναίκες του δικού τους οικονομικού επιπέδου (άρα τα λεφτά θα πάνε στα λεφτά), είτε, αν ρίξουν τις οικονομικές απαιτήσεις τους, θα κτυπήσουν κάτι πραγματικά πολύ καλό, επιπέδου μοντέλου.
Η μέτρια μέση Ελληνίδα έχει απειροελάχιστες πιθανότητες να παίξει επιτυχώς σε τέτοιο επίπεδο, καλύτερα να παίζει και να περιμένει να της κάτσει το τζόκερ, παρά ο "πλούσιος".
Last Edit: 20 Apr 2016 17:12 by Nozomi.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 20:48 #50

  • Regal
  • Regal's Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 51
  • Thank you received: 5
  • Karma: 1
Nozomi wrote:
Καλά η συγκεκριμένη φαίνεται ότι ήταν όμορφη γυναίκα, ενώ αντίστοιχα δείχνει και ευφυής.

Οι "πλούσιοι" δυστυχώς είναι εξαιρετικά λίγοι, και ορισμένοι (π.χ Τζίγγερ) προτιμούν τα ξένα προϊόντα που είναι σε άλλο επίπεδο, σιγά μην κάτσουν να ασχοληθούν και να λύσουν το βιοποριστικό πρόβλημα της μέσης μικροαστής Ελληνίδας.

Εσχάτως βλέπω κάποιες πολύ μέτριες, έως εμφανίσιμες -στην καλύτερη- Ελληνίδες να ψάχνουν το κελεπούρι, ακόμα κι παντρεμένες ούσες κάποιες (χαλαρά το διαλύουν), λες και οι "πλούσιοι" θα κοιτάξουν αυτές.

Απ'΄την μικρή μου εμπειρία και λόγω δουλειάς, έχω παρατηρήσει ότι τέτοιοι τύποι είτε θα πάρουν γυναίκες του δικού τους οικονομικού επιπέδου (άρα τα λεφτά θα πάνε στα λεφτά), είτε, αν ρίξουν τις οικονομικές απαιτήσεις τους, θα κτυπήσουν κάτι πραγματικά πολύ καλό, επιπέδου μοντέλου.
Η μέτρια μέση Ελληνίδα έχει απειροελάχιστες πιθανότητες να παίξει επιτυχώς σε τέτοιο επίπεδο, καλύτερα να παίζει και να περιμένει να της κάτσει το τζόκερ, παρά ο "πλούσιος".

Στην Χρουσαλά έκατσε τζόκερ πάντως.
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 20:57 #51

  • starmaker
  • starmaker's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 476
  • Thank you received: 190
  • Karma: 21 (2)
Αναρωτιεμαι πως ειναι δυνατον να ειναι τοσο χαζοι οι εφοπλιστες και να παντρευονται γυναικες που ο πρωτος δευτερος τριτος γκομενος (χρουσαλα) ηταν εφοπλιστης. Δεν ειναι πασιφανες οτι παντευτηκαν προικοθηρε; Ειμαι φεμινιστης μου αρεσουν οι γυναικες αλλα ρε παιδια οσο ο καιρος περναει αντιλαμβανομαι ολο και περισσοτερο την μανια που εχουν για χρηματα. Φυσικα μονο οι χαζες το παραδεχονται ανοιχτα, οι υπολοιπες ειναι του τυπου "ενα καλο παιδι να βρω" κοκ. Για αυτο και εγω στα δευτερα αντα μου και ουτε σε αρραβώνα δεν πλησιαζω. Τυχεροι παντως αυτοι που εχουν βρει πραγματικες γυναικες που νοιαζονται μονο για τον ανθρωπο


Υ.Γ. Οχι οτι καποιοι αντρες πανε πισω. Εχω γνωρισει ουκ ολιγα μπουμπουκια που παντρευτηκαν απο πλουσιες πατσαβουρες ως πλουσιες κουκλες, μαλιστα μερικοι χωρις να εχουν κανενα προσον (στο φερμουαρ δεν κοιταξα, αλλα πιστευω πιανει πολυ η τεχνικη Ξανθοπουλου- το αδικημενο φτωχοπαιδο).
Last Edit: 20 Apr 2016 21:00 by starmaker.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Καράντη Μαρία (cross)

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 21:19 #52

  • soto51
  • soto51's Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • Posts: 7024
  • Thank you received: 2270
  • Karma: 200 (94)
starmaker wrote:
Φυσικα μονο οι χαζες το παραδεχονται ανοιχτα

File Attachment:

File Name: MyaloKsyrafi.flv
File Size: 393 KB
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠ' ΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ.
The administrator has disabled public write access.

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 20 Apr 2016 21:20 #53

  • Regal
  • Regal's Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 51
  • Thank you received: 5
  • Karma: 1
starmaker wrote:
Αναρωτιεμαι πως ειναι δυνατον να ειναι τοσο χαζοι οι εφοπλιστες και να παντρευονται γυναικες που ο πρωτος δευτερος τριτος γκομενος (χρουσαλα) ηταν εφοπλιστης. Δεν ειναι πασιφανες οτι παντευτηκαν προικοθηρε; Ειμαι φεμινιστης μου αρεσουν οι γυναικες αλλα ρε παιδια οσο ο καιρος περναει αντιλαμβανομαι ολο και περισσοτερο την μανια που εχουν για χρηματα. Φυσικα μονο οι χαζες το παραδεχονται ανοιχτα, οι υπολοιπες ειναι του τυπου "ενα καλο παιδι να βρω" κοκ. Για αυτο και εγω στα δευτερα αντα μου και ουτε σε αρραβώνα δεν πλησιαζω. Τυχεροι παντως αυτοι που εχουν βρει πραγματικες γυναικες που νοιαζονται μονο για τον ανθρωπο


Υ.Γ. Οχι οτι καποιοι αντρες πανε πισω. Εχω γνωρισει ουκ ολιγα μπουμπουκια που παντρευτηκαν απο πλουσιες πατσαβουρες ως πλουσιες κουκλες, μαλιστα μερικοι χωρις να εχουν κανενα προσον (στο φερμουαρ δεν κοιταξα, αλλα πιστευω πιανει πολυ η τεχνικη Ξανθοπουλου- το αδικημενο φτωχοπαιδο).

Όταν έχεις τόσα πολλά λεφτά... ίσως απλά σε νοιάζει να πάρεις κάποια που σ' αρέσει απλά χωρίς να έχει να σου προσφέρει αντίστοιχα κάτι σε χρήμα.

Οπότε γιατί δεν παίρνεις κάποια που έχει μια παρόμοια κατάσταση με εσένα; Μετά από μια ηλικία...η μοναξιά δεν ξέρω αν αντέχεται.

Είναι πιο δύσκολο να παντρευτείς μια πλούσια γυναίκα παρά έναν πλούσιο άντρα....έτσι νομίζω.

ΥΓ - Πραγματικά ζητώ συγγνώμη από αυτόν που έφτιαξε το θέμα...ξεφύγαμε τελείως.
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Ψαχνόμενος (ant), Καράντη Μαρία (cross)

ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΕΑΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΣΕ ΚΑΙΡΟ ΚΡΙΣΗΣ 01 May 2016 14:17 #54

  • Καράντη Μαρία (cross)
  • Καράντη Μαρία (cross)'s Avatar
  • OFFLINE
  • Platinum Boarder
  • "χωρίς εμού ου δύνασθε ποιείν ουδέν" Ιωάννην 15:5
  • Posts: 13095
  • Thank you received: 1247
  • Karma: -29 (-1)
Προτείνω εταιρία που θα προσαρμόζει/τεστάρει/πατεντάρει βιομηχανικά μικρο-ενδοσκόπια για ιατρική/χειρουργική/λαπαροσκοπική χρήση.
Θα εναρμονίσει εύκολα τα επαναστατικά αυτά εργαλεία με τις Ευρωπαϊκές Οδηγίες για μηχανήματα Ιατρικής/Βιολογικής χρήσης.


ec.europa.eu/growth/single-market/europe...devices/index_en.htm
www.emergogroup.com/resources/regulation...ions-EU-MDD93-42-EEC

www.fiberscope.net/super-thin-semi-rigid...xible-borescope.html
www.fiberscope.net/imagepro-usb.html
www.zibracorp.com/scopes/coreview.html
www.cleverintelligenceunity.tw/s/en/2/pr...a-CVS-02-377557.html





Όλα τα είδη ενδοκοιλιακών χειρουργικών επεμβάσεων/βιοψιών, όλων των Ειδικοτήτων, μπορούν να γίνουν από μια μικρή τρυπούλα, χωρίς πόνο/αναισθητικά φάρμακα/αναισθησιολόγο/νοσηλεία σε κλινική/αντιβίωση/αιμορραγίες/επιπλοκές/αυξημένα ιατρικά κόστη.
Σταυρός ο φύλαξ πάσης της Οικουμένης,
Σταυρός η ωραιότης της Εκκλησίας,
Σταυρός βασιλέων το κραταίωμα,
Σταυρός πιστών το στήριγμα,
Σταυρός Αγγέλων η δόξα και...
Last Edit: 01 May 2016 14:24 by Καράντη Μαρία (cross).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Mr (Bugenhagen)
Time to create page: 0.083 seconds