Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Page:
  • 1

TOPIC: Live Eurobank

Live Eurobank 13 Nov 2011 21:55 #1

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Αξίζει να καταθέσω σε αυτόν τον λογαριασμό? Νομίζω για απλό καταθετικο έχει σχετικά καλό επιτόκιο. Για να τον ανοίξω, κάνω αίτηση online και έπειτα πάω στην τράπεζα αφού έχω λάβει κάποιο email για την ενεργοποίηση? Είμαι ήδη πελάτης Eurobank ,μιας και έχω ένα καταναλωτικό (αυτοκινήτου) ,θα χρειαστώ άλλα έγγραφα για το άνοιγμα, όπως λογαριασμό ΔΕΗ-ΟΤΕ πχ??
The administrator has disabled public write access.

Απ: Live Eurobank 13 Nov 2011 22:01 #2

Αν έχεις ebanking δε χρειάζεται καν να πας σε κατάστημα.
Τον ανοίγεις και μεταφέρεις απλά λεφτά.
Προσοχή, αν το υπόλοιπό σου πέσει κάτω από 3000 χαιρέτα επιτόκια και δωρεάν συναλλαγές.
The administrator has disabled public write access.

Απ: Live Eurobank 13 Nov 2011 22:30 #3

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
Loulis Loulakis wrote:
Αν έχεις ebanking δε χρειάζεται καν να πας σε κατάστημα.
Τον ανοίγεις και μεταφέρεις απλά λεφτά.
Προσοχή, αν το υπόλοιπό σου πέσει κάτω από 3000 χαιρέτα επιτόκια και δωρεάν συναλλαγές.

Δεν έχω ebanking μόνο ένα δάνειο το οποίο το αποπληρώνω τέλος 2011 και έλεγα αν τον ανοίξω μέχρι τότε μήπως θεωρούμε πελάτης και δεν θα χρειαστώ κάτι άλλο , γιατί λογαριασμούς ΔΕΚΟ δεν έχω στο όνομα μου. Για το υπόλοιπο το ξέρω. Κάτι άλλο offtopic , τις δόσεις του δανείου τις πληρώνω , μέσω τις κάρτας που μου είχαν δώσει μαζί , στο μηχάνημα πληρωμών εντός του καταστήματος, στην τελευταία δόση πρέπει να την πληρώσω στο ταμείο για να υπογράψω τίποτα άλλο ή απλώς πληρώνω την τελευταία δόση και τέλος?
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.073 seconds