Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: FBB

FBB 14 Dec 2011 13:19 #1

Παιδια καλημερα κ συγχαρητηρια για την ομορφη δουλεια κ ενημερωση στον κοσμακη αφου δεν υπαρχει κρατος και καποιος φορεας να το κανει....
Παρακαλω αν καποιος γνωριζει καλα το τραπεζικο συστημα και εχει κατι να μου πει για την FBB, οτιδηποτε γνωριζει θα ηθελα να τον ακουσω και αν δεν μπορει εδω τοτε με προσωπικο μηνυμα η στο This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Ευχαριστω πολυ και θα εκτιμησω ιδιαιτερα καθε προσπαθεια ενημερωσης γιατι μου ειναι απαραιτητη....
Ευχαριστω πολυ
Νικος
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 14 Dec 2011 13:39 #2

  • Αρης
  • Αρης's Avatar
Ειναι τραπεζα και ιδιοτικων συμφερωντων της οικογενειας Ρεστη η οποια δραστηριοποιητε στην ναυτηλια,στον τουρισμο,καναλια ,σταθμοι ,εφημεριδες και πολλα αλλα.Δυσκολα θα εχει πιο μεγαλο προβλημα απο τισ υποτιθεμενες μεγαλες τραπεζες που ηδη ειναι στον ΕLA.
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 14 Dec 2011 13:41 #3

  • gibson
  • gibson's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 38
  • Thank you received: 1
  • Karma: 0 (-1)
Καλημέρα.Τραπεζικός δεν είμαι,απλά ένας πελάτης της συγκεκριμένης τράπεζας από τον περασμένο Μάρτιο με μια ετήσια προθεσμιακή κατάθεση.Μέχρις στιγμής δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα.Οι τόκοι μπαίνουν κανονικά ανά τρίμηνο ελέγχοντας τους δωρεάν από οποιοδήποτε Α.Τ.Μ οποιασδήποτε τράπεζας.Άλλη συναλλαγή μαζί τους δεν έχω.Πάντως να έχεις υπόψη σου,ότι ανέκαθεν,οι λεγόμενες μικρές τράπεζες έδιναν υψηλότερα επιτόκια καταθέσεων.Το λέω από προσωπική εμπειρία.Όπως ήταν η Κτηματική πριν την πάρει η Εθνική,η Ιονική,η Λα'ι'κή.Μη δίνεις και πολλή σημασία σε αυτά που γράφονται και ακούγονται.Από αυτά να κρατάς τα μισά.Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 14 Dec 2011 13:51 #4

  • Agianis
  • Agianis's Avatar
Και εγω συνεργάζομαι με την εν λόγω τράπεζα το τελευταίο έτος σε προσθεσμιακή και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, εκτός του ότι το 6,5% το δίνουν σε νέα κεφάλαια, δηλ δεν μπορείς να τα βγάλεις και να τα ξαναβάλεις διότι δεν λογίζονται ως νέα κεφάλαια :(((
Ο μόνος μου προβληματισμός είναι τι έχει γίνει με την ΑΜΚ και η συμμετοχή της Αγροτικής στην FBB, πάραυτα ο Ρέστης είναι όντως εγγύηση. Άλλωστε ξεπέρασε κααι τον εγωκεντρισμό του τουλάχιστον από την υπεροπροβολή που είχε από τα μέσα την τελευταία 5ετία
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 14 Dec 2011 15:13 #5

Ευχαριστω παιδια για την ενημερωση.
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 16 Dec 2011 20:08 #6

  • Kostas73
  • Kostas73's Avatar
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 16 Dec 2011 20:29 #7

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
παιδιά συνεργάζομαι μαζί τους πάνω από 3 χρόνια είναι καταπληκτικοί....
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 16 Dec 2011 20:58 #8

  • Ανώνυμος
  • Ανώνυμος's Avatar
εγώ συνεργάζομαι πάνω από 7 χρόνια τώρα (προθεσμιακές) άψογη συμπεριφορά, cash όποτε και αν τα χρειάστηκα και ποτέ ουρές. Η πιο ανθρώπινη τράπεζα ever
The administrator has disabled public write access.

Απ: FBB 18 Dec 2011 19:20 #9

The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.080 seconds