Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
Γνώμες, κριτικές και εμπειρίες για τράπεζες ή τραπεζικά προϊόντα.
  • Page:
  • 1

TOPIC: ταχ.ταμιευτηριο απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!!!και κοροιδια!!!!

ταχ.ταμιευτηριο απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!!!και κοροιδια!!!! 23 Nov 2010 22:28 #1

προκειμενου να αποπερατωθει α κατοικια στο ονομα της συζυγου,πηγα προ 15 ημερων στο τ.τ. για δανειο...αφου δωσαμε ολα τα δικαιλογητικα και αφου μπηκα και σαν εγγυητης,(δημ.υπαλλ.+με δικη μου κατοικια) μας ενημερωσαν οτι ολα οκ αλλα απλως η διαρκεια δεν θα ηταν 35 ετη αλλα 25...και σημερα μας ειπαν οτι η αιτηση απορρηφθηκε λογω οτι η συζυγος δεν ειναι μισθωτη??????α αα και οι γονεις της συζυγου δημ.υπαλλ και αυτοι.....απιστευτο εεεεεεε΄???????απλως χασαμε 15 μερες:angry: :angry: :angry:
The administrator has disabled public write access.

Απ: ταχ.ταμιευτηριο απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!!!και κοροιδια!!!! 24 Nov 2010 01:36 #2

Φίλε μην το ψάχνεις. Απορρίπτουν πλέον πάρα πολλές αιτήσεις.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ταχ.ταμιευτηριο απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!!!και κοροιδια!!!! 24 Nov 2010 11:44 #3

φιλε μου θα μπορουσαν να μας ειχαν ενημερωσει απο την στιγμη που πηγαμε οτι δεν δικαουμασταν:woohoo: :woohoo: το δανειο (λεω εγω τωρα) και οχι να περασουν 15 μερες...:angry: :angry: :angry:
The administrator has disabled public write access.

Απ: ταχ.ταμιευτηριο απιστευτη ταλαιπωρια!!!!!!!!και κοροιδια!!!! 19 Feb 2012 18:32 #4

  • Gil Grissom
  • Gil Grissom's Avatar
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 27
  • Karma: 0 (-6)
δημητρης wrote:
φιλε μου θα μπορουσαν να μας ειχαν ενημερωσει απο την στιγμη που πηγαμε οτι δεν δικαουμασταν:woohoo: :woohoo: το δανειο (λεω εγω τωρα) και οχι να περασουν 15 μερες...:angry: :angry: :angry:


Τι εξυπνο αγορι εισαι συ???
Νομιζεις οτι ο υπάλληλος που του πας την αίτηση αποφασιζει? Μονος τουυ??? Χαχαχα!
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.070 seconds