Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Δωρεάν ψηφιακά νομίσματα

Monaco Visa 23 Nov 2017 01:24 #28

Για να ξοδεύετε εύκολα τα ψηφιακά νομίσματα σε αγορές, παραγγείλετε τη Monaco Visa που φορτίζει απευθείας με κρυπτονομίσματα. Η έκδοση και η αποστολή της είναι δωρεάν και επιπλέον πιστώνονται $10 δώρο στο λογαριασμό σας.
The administrator has disabled public write access.

Bitcoin Growth Bot 24 Nov 2017 05:34 #29

Επιβεβαιώστε το email σας στην ιστοσελίδα του Bitcoin Growth Bot για να κερδίσετε 20 μερίδια NCL αξίας $15.
The administrator has disabled public write access.

ClearCoin 25 Nov 2017 20:05 #30

Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα του ClearCoin και κατόπιν συμπληρώστε τα απαιτούμενα βήματα για να κερδίστε 1000 μερίδια CLR αξίας $100.
Last Edit: 25 Nov 2017 20:08 by Παναγιώτης (xux99).
The administrator has disabled public write access.

Liminality 16 Dec 2017 23:31 #31

Εγγραφείτε στην ομάδα του Liminality στο Telegram για να κερδίσετε δωρεάν νομίσματα.
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν ψηφιακά νομίσματα 30 Dec 2017 20:50 #32

Παναγιώτη για να μπορώ να συλλέγω τα διάφορα ψηφιακά νομίσματα τι πορτοφόλι πρέπει να έχω;
Δηλαδή σε ένα πορτοφόλι μπαίνουν όλα ή κάποια πορτοφόλια δεν υποστηρίζουν όλα τα ψηφιακά νομίσματα;Παναγιώτης (xux99) wrote:
Ανοίγω αυτό το νήμα για να αναρτούμε σελίδες που προσφέρουν δωρεάν ψηφιακά νομίσματα ως μέσο προώθησης. Το Authorship είναι μια αποκεντρωμένη πλατφόρμα διάθεσης βιβλίων και στηρίζεται στην τεχνολογία αλυσίδας μονάδων (blockchain). Δίνει δωρεάν 75 μερίδια αξίας περίπου €8, στο πορτοφόλι Ethereum με την επιβεβαίωση του email σας. Αν δεν έχετε μπορείτε να δημιουργήσετε ένα νέο πορτοφόλι στο MyEtherWallet.
The administrator has disabled public write access.

Δωρεάν ψηφιακά νομίσματα 30 Dec 2017 21:23 #33

Στις περισσότερες περιπτώσεις αρκεί ένα πορτοφόλι Ethereum που μπορείς να δημιουργήσεις στο MyEtherWallet και στο οποίο αποθηκεύεις πολλών ειδών νομίσματα. Σπανιότερα πρέπει να κατεβάσεις το ειδικό πορτοφόλι του νομίσματος.
Last Edit: 30 Dec 2017 21:24 by Παναγιώτης (xux99).
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Ανδρέας (mich69)

Optonium 06 Jan 2018 00:45 #34

Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα του Optonium για να κερδίστε 250 νομίσματα optonium.
The administrator has disabled public write access.

Wizzle 20 Jan 2018 16:35 #35

Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα του Wizzle για να κερδίστε νομίσματα WZI.
The administrator has disabled public write access.

Wizzle 20 Jan 2018 18:14 #36

  • birdy
  • birdy's Avatar
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 42
  • Thank you received: 12
  • Karma: 0
Φίλε Παναγιώτη (επειδή δεν είμαι γνώστης τον κρυπτονομισμάτων) και το metalmask δεν είναι ένα wallet που μπορώ να δημιουργήσω για την συλλογή των νομισμάτων Αν πάω στο view account on Etherscan βρίσκω την δ/ση από το δικό μου πορτοφόλι που έχω δημιουργήσει έτσι δεν είναι;
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.073 seconds